אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל מאזניים

תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל מאזניים

תחזית אסטרולוגית שבועית לתאריכים: 22.12.2010-28.12.2010

מרבית האנשים בסביבה הטבעית שלכם ובעיקר במעגל הראשון של חייכם מטרידים אתכם ואתם אינכם מרוצים מהתנהלות העניינים. עליכם להיזהר בתקופה זו לא להתפרץ במקום שאינכם בטוחים שאתם עושים את המעשה הנכון. יש לכם אנרגיות חזקות מהרגיל שמבקשות לצאת החוצה ואתם עוצרים אותם בכל פעם, בגלל הצורך שלכם להיות בסדר עם הסביבה. אתם עשויים לגלות שההתאפקות קשה עליכם מדי.


חזרה לעמוד המזלות»

 

תחזית אסטרולוגית שנתית עד ספטמבר 2011:

שפע
כרגע עדיין אתם בשלב בו עליכם לשפר את היחסים בעבודה אך מחודש פברואר 2011 יופיטר כוכב השפע יביא אתכם לרווחה בדיוק בנושאים הרגישים שלכם. תיפתחנה בפניכם אפשרויות חדשות בנושאי זוגיות ושותפויות. אלה מכם המצויים בקשר עשויים לשפר את היחסים שלכם, ואלה מכם שאין לכם זוגיות יוכלו סוף סוף למגנט אליהם את האנשים הנכונים לכם להמשך הדרך.
קושי
בשנה זו נמצא סטורן המביא איתו עיכובים במזל שלכם וזאת כדי שתלמדו לשנות את חייכם במקומות הדורשים שינוי. נראה שהפעם תיקחו אחריות על חייכם ולא תדחו החלטות כפי שלעיתים עשיתם עד עכשיו. אלה מכם שמעוניינים לרדת במשקל – יהיה זה זמן מעולה עבורכם לממש זאת ולהיות אחראים לגזרתכם המתחדשת.


עוד על מזל מאזניים:

מזל מאזניים הוא מזל השותפות והקשר עם הזולת. בני המזל מתאפיינים בהיותם טיפוסים חברתיים יותר מאישיים שבמקרים רבים מתחשבים בזולת יותר מבעצמם. בני מזל מאזניים שואפים להשגת הרמוניה ואיזון בחייהם. הם שותפים נהדרים ויודעים להשתלב בקבוצות ולתרום את חלקם, ממש שחקני קבוצה. זקוקים לבן הזוג כדי להרגיש שלמים, הנישואים משלימים את עולמם.

קיים בהם צורך ואפילו תלות בבני הזוג והם יתקשו להיות לבד. כמו המאזניים כך גם בני המזל מעונינים להישאר באיזון. הם טיפוסים אובייקטיבים, הוגנים, שקולים ומעונינים להגיע לפתרון שיתאים לכל. בני המזל הם אנשי שלום ופשרה אשר מוכנים להתגמש כדי להגיע לשלווה. הם נמנעים בכל מחיר מעימות, וימצאו בו רק כפתרון אחרון. יש להם את היכולת לראות את המצב מנקודות מבט שונות ולהבין את הצדדים השונים שלו. יכולת זו גרומת להם לחוסר החלטיות ולהתלבטויות רבות משום שיש להם נימוקים לכאן ולכאן.

בגלל תכונה זו בני מזל מאזניים יכולים להיחשב בעיניי החברה לחסרי עקרונות ודעות משלהם. המאזניים יודעים לפשר בין אנשים ולגרום להם לשתף פעולה. הם דיפלומטים טבעיים וייתכן שימצאו עצמם בתפקיד הסברתי או פוליטי. המאזניים נהנים לתקשר עם אנשים ולספר את שרובץ על ליבם. יש להם זיכרון טוב לאנשים והם מתעניינים בחבריהם לשיחה. המאזניים ינסו להציג את דעתם בדרך רגועה והגיונית הנשענת על לוגיקה, ולא יסחפו לויכוח חירף וקולני.

הכוכב

ונוס (נוגה) הוא הכוכב השולט במזל מאזניים. הכוכב מסמל יופי ואהבה כמו אלת האהבה ונוס שנולדה מן הים. בהתאם לכך, המאזניים מעריצים את היופי ומקפידים על הופעה חיצונית אלגנטית. כמו האלה המפתה שידעה לגרום לאנשים להתאהב בה כך יודעים בני מאזניים להקסים אנשים בשיחה קולחת, תוך שימוש במחמאות. עם זאת קיימת נטייה לרכלנות והתעניינות בתככים ומזימות.

בילוי ופנאי
המאזניים אינם נהנים במיוחד מספורט וממשחק אם הם לא קשורים בהתרועעות חברתית. הם יעדיפו לבלות ביחד עם שותף או שותפים בחוויה כיפית תוך שיתוף פעולה. כמו כן קיימת בהם אהבת המרחבים, ולכן ספורט במרחב הפתוח גם יכול לעניין אותם.

אהבה
כפי שכבר הוזכר אהבה היא מהמאפיינים החזקים של המזל. בני המזל ישאפו להשגת הרמוניה במערכת היחסים, שותפות היא מילת המפתח. בני המזל חברותיים, אסתטיים, מסוגננים ומקסימים – תכונות שגורמות להם להיות פופולריים. כשימצאו את בני הזוג אותם הם מחפשים יגיעו למערכת יחסים הבנויה על אמון, אהבה והבנה.

מפורסמים בני מזל מאזניים

מנהיגי מדינת ישראל בעבר: יגאל אלון, דוד בן גוריון ולוי אשכול. נשיא ארה"ב לשעבר, ג'ימי קרטר, שדגל בפשרה והשיג הסכם שלום בין ישראל למצרים. מהטמה גנדי, מנהיג הודו בעבר שנחשב סמל לשלום. הסופרים פרידריך ניטשה ואוסקר ויילד, המדען אלפרד נובל. שחקנית הקולנוע היפה בריג'יט בארדו המראה על הקשר לאסתטיקה ויופי.


קראו עוד:

התאמה זוגית מזל מאזניים

פריסת זוגיות לפי קלפי טארוט

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

מזל מאזניים לפי הקבלה

 

התחזית מאת צילה שיר אל

לשיחה אישית עם צילה שיר-אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, התקשרו ל-ASK ME, מרכז המומחים של ישראל, טלפון: 072-3401003 שלוחה 28.

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי