אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל קשת

תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל קשת

תחזית אסטרולוגית שבועית לתאריכים: 22.12.2010-28.12.2010

נסיעות קצרות למטרות לימודים יעזרו לכם מאוד בכל הקשור לתחושה הפנימית שלכם. אתם משקיעים אנרגיה רבה בלימודים והתפתחות סביב הנושאים החשובים לכם, אך מבחינה כספית אינכם מרגישים את התוצאות המקוות. זה הזמן הנכון עבורכם לבדוק שאכן אתם פועלים נכון. ייתכן שאתם צריכים לשנות במקצת את דרך ההתנהלות שלכם על מנת שתוכלו להפיק יותר רווחים אישיים, וגם כספיים.

 

חזרה לעמוד המזלות»

 

תחזית אסטרולוגית שנתית עד ספטמבר 2011:

שפע
בתקופה זו נמצא כבר כוכב השפע בבית היצירה שלכם, כך שזה הזמן הנכון עבורכם לפתח את היצירתיות שבכם. אלה מכם שיש לכם ילדים, תהיו חייבים להשקיע בהם יותר זמן איכות (אך תעשו זאת בשמחה). אלו מכם המרגישים בדידות יוכלו לנשום לרווחה, כיוון שאתם עומדים להכיר אנשים שישנו את חייכם הרגשיים לטובה.
קושי
השינויים שאתם עומדים לעבור בשנה זו יהיו מאוד משמעותיים מבחינה חברתית. הנסיבות יהיו כאלה שייתכן ותרצו להחליף חברים, אך במקום החדש תאלצו לכבוש את מקומכם מחדש. השינויים הפנימיים שאתם עוברים יגרמו לכם לראות את המציאות בעיניים אחרות ולכן חשוב שתעשו שיקולים הגיוניים ולא תניחו לספונטניות הטבעית לנהל אתכם.


עוד על מזל קשת:

מזל קשת הוא מזל החיפושים, הנדודים, החופש והמרחבים. בני המזל הם טיפוסים שאוהבים ידע ולהוטים לפתוח את האופקים. על אף שיש להם דעות מגובשות על החיים, הם תמיד שמחים לשמוע השקפות עולם שונות משלהם, ומגלים הבנה כלפיהן. בני המזל יאהבו לצאת למסע פיזי במקומות רחוקים ושונים מסביבתם הטבעית - הם מעונינים להכיר את העולם.

המסע הפיזי הוא רק כלי למסע החשוב באמת, המסע הפנימי, שבסופו מקווים הקשתים להבין את משמעות החיים. כפי שבוודאי הבנתם, הקשתים הם אנשים פילוסופיים בעלי נטייה להרהורים ברומו של עולם. הם אינטלקטואלים, בהירי מחשבה ואובייקטיבים שרואים את התמונה השלמה.

בני מזל קשת הם אנשים אצילים ונדיבים שמתייחסים בכבוד ובאדיבות לאנשים. הם גם אוהבים שמכבדים אותם ומקבלים את דעותיהם. למרות היותם רחבי אופקים, הם יכולים להיות די וכחנים כאשר הם מישהו אינו מסכים איתם. הקשתים זקוקים למרחבים ולחופש פעולה - מתקשים להתמודד עם מסגרות מגבילות.

הקשתים הם אנשים בעלי ביטחון עצמי גבוה, ויש להם סיבה טובה - החיים מיטיבים עמם ומאירים להם פנים. הקשתים הם טיפוסים שמחים ובעלי גישה חיובית לחיים. טיפוסים דינמיים ואקטיביים שעוברים במהירות מעניין לעניין. הם נלהבים לצאת להרפתקאות ומסעות עד כי יכולים להיות קצת פזיזים. בגלל הקלות בה הם משיגים כל דבר, הם יכולים להפוך למפונקים שאינם יודעים עבודה קשה מהי. אך בכל מקרה, הקשתים הם אנשים כיפים ושמחים שנחמד להיות לצדם.

בילוי ופנאי
בתחום הבילוי והפנאי אוהבים הקשתים אתגר והרפתקה. את שניהם ימצאו בספורט אתגרי. הם עוסקים בפעילויות לא שגרתיות (כמו: טיפוס על הרים, חתירה בנהר סוער) כשהעיקרון המנחה אותם הוא אהבת המרחבים והעצמאות שטבועים בהם. בנוסף, הם אוהבים משחקי מחשבה הדורשים מהם להפעיל את מוחם האנליטי.

אהבה
הקשתים יבלו שעות בשיחות נפש עם בני הזוג בגלל סקרנותם ואהבת הידע שלהם. הם אוהבים ליהנות מהחיים ולכן יהיו חביבים ופלרטטנים כלפי בחירי ליבם. מסגרות מחייבות כמו נישואים עלולות לעמוד בסתירה לעצמאות ולחופש, להם זקוקים הקשתים. בחיי האהבה הם אמינים וכנים כלפי בני הזוג.

מפורסמים בני מזל קשת

שולמית אלוני, דני סנדרסון, טינה טרנר, ג'יין פונדה, ג'ים מוריסון, ג'ימי הנדריקס, שינייד אוקונור, פרנק סינטרה, לודוויג ואן בטהובן, וולט דיסני, וינסטון צ'רצ'יל, וודי אלן, בט מידלר, בראד פיט, קירק דאגלאס, מרק טוויין, אושו.


קראו עוד:

התאמה זוגית מזל קשת

פריסת זוגיות לפי קלפי טארוט

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

מזל קשת לפי הקבלה

 

התחזית מאת צילה שיר אל

לשיחה אישית עם צילה שיר-אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, התקשרו ל-ASK ME, מרכז המומחים של ישראל, טלפון: 072-3401003 שלוחה 28.

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי