אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שנתית לכלל המזלות מאת צילה שיר אל
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית שנתית לכלל המזלות מאת צילה שיר אל

צילה שיר-אל מאת: צילה שיר-אל אסטרולוגית, יועצת זוגית לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 28 


תחזית שנתית כללית לילידי כל המזלות

 

טלה

שפע 

בשנה הקרובה יגיע כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר אל בית היצירה שלכם. עובדה זו אמורה לשמח אתכם כיוון שסוף סוף תוכלו להוציא ולבטא את היצירתיות שבכם כפי שבאמת הייתם רוצים. גם יחסים עם אנשים קרובים אליכם, אך צעירים מכם, יהפכו משמעותיים יותר ותוכלו לשפר את היחסים איתם כך שתהיו מרוצים מאוד מהיחסים החדשים שיוצרו.


קושי

סטורן הכוכב שידוע כמביא הקשיים העיקריים, נמצא אצלכם בבית המקושר עם הצורך שלכם להיות מוכרים ואף לקבל כספים שמגיעים לכם לדעתכם ממקומות שונים ובעיקר מאלה שאתם יודעים שחייבים לכם, אך התמהמהו בתשלומים עד עכשיו. ייתכן ובין החודשים ינואר ועד אפריל 2015 תיקלעו לבעיות משפטיות שבעטיין תאלצו לקבל חוות דעת משפטית.


 

שור


שפע 

בשנה הקרובה יבקר הכוכב יופיטר הידוע ככוכב שמביא איתו הזדמנויות בבית המקושר עם המשפחה הגרעינית שלכם ולכן אתם צפויים לבשורות טובות ומשמחות על רקע זה. היזהרו לא לתת כספים בהגזמה בגלל הרצון שלכם לעזור, ובעיקר בין החודשים ינואר ועד אפריל 2015. זה הזמן לסגור קצוות שעדיין נשארו פתוחים במעגל המשפחתי שלכם.


קושי 

בשנה הקרובה ימשיך לבקר הכוכב המביא ללקיחת אחריות בבית המקושר עם שותפויות עסקיות ואישיות. נראה שזה בדיוק הזמן שבו אתם צריכים לשאול את עצמכם כיצד אתם רוצים להמשיך מכאן ובאיזה אופן תרצו לשנות את השותפויות החשובות בחייכם, על מנת שתהיו מרוצים. בין החודשים אפריל ועד לאוגוסט 15 ייתכן שתאלצו להתמודד עם בעיות כלכליות חדשות.

 

תאומים

שפע

הכוכב המוכר בשמו הידוע יופיטר וגם הכוכב המיטיב נמצא אצלכם בבית המקושר עם הסביבה הקרובה. משמעות עובדה זו היא כי אתם מוכנים להשקיע הרבה יותר זמן, מרץ ואנרגיה בשיפור תנאי וצורת החיים על מנת לעשותם מושלמים וטובים יותר מבחינתכם. מומלץ לכם להיזהר מהוצאות יתר בין החודשים ינואר ועד אפריל 15.

קושי

בשנה האחרונה אתם מתעמתים עם כל מה שקשור לתחום העבודה ומרגישים שאתם מתאמצים יותר מהרגיל, על מנת להיות מוערכים בכל מעשה ידיכם. עובדה זו הביאה אתכם למאמצים כבירים מצד אחד, אך גם להישגים ועובדה זו תימשך גם בשנה הקרובה. מאחר ואתם מפוקסים בנוגע לעבודה, נראה שבחיי השותפויות שלכם יאהבו את זה פחות, בין ינואר ועד אפריל 15.


 

סרטן


שפע

בשנה הקרובה אתם יכולים ליהנות ממעבר הכוכב יופיטר בבית הכספים שלכם. לעובדה זו חיכיתם שנים ולכן עכשיו זה בדיוק הזמן עבורכם להתחיל ליהנות ואף לפזר כספים היכן שתרצו כיוון שסוף סוף אתם יכולים ליהנות מהמצב שבו יש לכם יכולת לממש את חלומותיכם לקניית דברים שבאמת חפצתם בהם מימים ימימה. היזהרו מהוצאות יתר בין ינואר לאפריל 15.


קושי

יש לכם צורך להיות בקשר טוב יותר עם הילדים שלכם, גם במידה ואין לכם ילדים משל עצמכם, הרי שגם צעירים מכם במשפחה יהיו זקוקים לכם בפרק זמן זה של חייכם. הזהרו מלדרוש מילדיכם הישגים שגם לכם קשה לממש, כיוון שבדרך זו אתם מכניסים אותם ללחץ. אלה מהם שעוסקים ביצירתיות, זה בהחלט הזמן לחשוב להפוך את התחביב למקצוע .

 

אריה

שפע 

הכוכב יופיטר נמצא במזל שלכם ועל כן זוהי שנה ברוכה שבה יש לכם אפשרויות למצות את מקסימום ההנאות מנושאים ותחומים שבהם אין לכם כל רצון להפסיק ולהוכיח את עצמכם ויכולותיכם. מבחינה כספית, זוהי שנה טובה יותר מהרגיל כיוון שיופיטר מעניק גם שפע כלכלי. היזהרו מאכילת יתר ומהשמנה שיכולה להתרחש בין ינואר ועד אפריל 15.

קושי  

יש לכם קשיים בליצור לעצמכם את המשפחתיות שאותה אתם חפצים בגלל העובדה שהכוכב סטורן נמצא אצלכם בבית המקושר עם בית המשפחה. עובדה זו מוכיחה כי דווקא קשה לכם יותר מהרגיל בכל מה שקשור לחיק המשפחה שלכם והדרישות שמציבים כלפיכם מקוממות אתכם. היזהרו במיוחד לא להכעיס, בין החודשים אפ' ועד אוג' 15.

בתולה

שפע  

זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם שיכולה להתארך כשנה כיוון שכוכב השפע הגיע לבקר בבית תת המודע שלכם. למרות שייתכנו קשיים רגשיים הרי שזוהי תקופה מצוינת להתחבר אל האני הפנימי שלכם ולבדוק מהם הקשיים הרגשיים שהפריעו לכם עד היום להתפתח. יש לכם הזדמנות פז לסגור מעגלים עם הסביבה, בדרך שתקל עליכם להיפתח להתחלות חדשות.

קושי  

ייתכן ובשנה האחרונה נתקלתם בקשיי הסתגלות עם הסביבה הקרובה, כיוון שהיה קשה לכם עם המעברים שאנשים ביקשו מכם לעשות ובעיקר התבקשתם להניח לאנשים קרובים לחיות את חייהם לפי הבנתם. זה הזמן הנכון לשחרר את הסובבים לכם לנפשם, ולהתרכז יותר בטיפוח סביבתכם הטבעית על מנת לעשותה נעימה לכם ובעיקר בין החודשים אפ' ועד אוג' 15.

 

מאזניים

שפע 

הכוכב יופיטר יימצא במשך כל השנה הקרובה בבית החברים והחברה שלכם כך שנראה שיש לכם הזדמנות נהדרת לשווק את עצמכם דרך העיסוקים שלכם ואף להעלות את מעמדכם החברתי דרך אנשים שיכולים לעזור לכם בכך. אתם בדרך הנכונה להסתובב בחברת אנשים שתמיד חפצתם להגיע אליהם, אך עד עתה הדבר נמנע מכם.

קושי 

מבחינה כספית זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם כיוון שנראה שלאחרונה ההוצאות היו מרובות מההכנסות, עובדה שהצריכה אתכם להתייחסות חדשה ואחרת בכל הקשור למערך הכלכלי שלכם. עליכם לשנס מותניים בעיקר בין החודשים אפריל ועד לאוגוסט 15 כיוון שגם בתקופה זו ייתכנו קשיים כלכליים כתוצאה משיפוצים שתרצו לעשות ומומלץ לכם לעשות אותם בזהירות.

 

עקרב

שפע

בשנה הקרובה יימצא אצלכם הכוכב יופיטר בבית המקושר עם קריירה ולכן יהיה זה הזמן הנכון לעזור לעצמכם בכל הקשור לתחום זה. נראה שיהיו לכם שפע של אפשרויות להתחלות חדשות והבעיה יכולה להיווצר בגלל העובדה שחשוב לכם מאוד להרגיש קביעות במקום עבודה ולכן יכול להיות מצב בו יהיה לכם קשה לשחרר את הישן והפחות טוב, עבור האפשרויות החדשות שיוצרו.


קושי

הכוכב סטורן נמצא כבר כשנתיים במזל שלכם ולכן כל השנה האחרונה רצופה בקשיים ובצורך ללקיחת אחריות על מנת להתחיל בהתחלות חדשות. זה בדיוק הזמן שבו עליכם להחליט כיצד אתם רוצים להמשיך ולפעול בהמשך דרככם ומהו הדבר הנכון עבורכם לעשות על מנת שתצליחו בתוכניותיכם. אל תפחדו לעזוב תחומים שלא מעניינים אתכם ולהתחיל חדשים.

 


קשת


שפע

בשנה הקרובה יימצא הכוכב יופיטר בבית המקושר עם כל התחומים של נסיעות למקומות רחוקים וקרובים על מנת ליהנות מהאפשרויות החדשות שיכולות להיווצר אצלכם. מבחינה משפטית, זהו זמן שבו כדאי לכם לפתור את כל הבעיות הבירוקרטיות שנוצרו אצלכם, כיוון שנראה שהכוכבים בשלב זה לטובתכם והניצחון מובטח לכם.


קושי

הקשיים התת הכרתיים מפריעים לכם לפעול בחופשיות כיוון שמרבית הדברים שאתם רוצים לפעול בהם בחופשיות לא תמיד זמינים עבורכם. לאחרונה נתקלתם בפחדים שונים שלא מאפשרים לכם לפרוץ את החומה שיצרתם סביבכם כהגנה. הפתרון בתקופה זו הוא לפתוח את הדלת למקומות החשוכים ביותר שלכם, ועל ידי כך להשתחרר ממעצורים של שנים רבות.

 

גדי 

שפע 

אתם מזל שדי לא מורגל בשפע שאתם מקבלים מהיקום ולכן בכל פעם      שקורים לכם דברים טובים אתם תוהים מתי יגיע הקושי שבעקבותיו. בשנה הקרובה ייתכנו לכם בשורות טובות בכל הנוגע לכספים שאנשים חייבים לכם ונראה שאף תוכלו לשפר את מערכות היחסים האישיות שלכם ולהפוך אותן לחברויות אמת ובעיקר המהפך בתחום זה, יהיה  בין ינואר לאפריל 15.


קושי 

הפעם הקושי העיקרי שלכם הוא ביצירת קשרים חברתיים ואישיים וזאת כיוון שאתם מוצאים עצמכם פועלים בניגוד לרצונכם האישי העמוק ביותר והוא לשמר את הקיים. נראה שהאירועים השונים בחייכם הביאו אתכם לכך שאתם משנים סגנון חיים ובעקבות כך אתם נתקלים באנשים חדשים שמגיעים לחייכם. זה בדיוק הזמן לטפח את אותם הקשרים ולא להתחמק מהם.   

 


דלי


שפע

בשנה הקרובה יכולים להיווצר לכם מצבים שכבר מזמן ציפיתם להם כתוצאה מהעובדה שהכוכב יופיטר הידוע ככוכב המיטיב הגיע לבקר בבית השותפויות שלכם. לפנויים שביניכם עשויים להיות ימים טובים שבהם תוכלו להכיר את האנשים המתאימים שייכנסו לחייכם גם ברמה האישית , ולכל השאר נראה שהשותפויות שלכם בחיים יכולות ליהנות מתקופה טובה.


קושי  

הכוכב סטורן הידוע ככוכב המביא איתו שפע של צורך בלקיחת אחריות מתוך השינויים שמתרחשים בחיים מגיע עכשיו לבית הקריירה שלכם ונותן לכם  תחושה שהנה הגיע הזמן שלכם להתקדם והפעם תעשו זאת בדרך הנכונה. ייתכן שתצטרכו לעבוד קשה יותר, אך נראה שהזמן הקרוב יעשה עבורכם את האירועים טובים יותר כך שתוכלו לזכות בהכרה בתפקודכם.

 

דגים

שפע 

הכוכב יופיטר נמצא עכשיו במזל אריה הוא בית העבודה שלכם ולכן נראה שאת השנה הקרובה תעבירו ביכולת שלכם לעבוד עבודה קשה ולהיות מאוד מוערכים בתפקודכם. נראה שאתם עושים את העבודה בצורה נכונה במיוחד ולכן אלה שמכירים ביכולותיכם מבקשים את קרבתכם. השתדלו לקחת גם זמן לעצמכם בתוך כל העבודה, שאתם כמעט מכורים לה.


קושי  

הפעם החיים פחות מחייכים אליכם כיוון שנראה שאתם די מקובעים בצורת חשיבה מסוימת וקשה לכם לפנות אותה עבור חשיבה חדשה ונכונה לכם יותר. זה הזמן לבדוק את צורת חייכם ולשאול את עצמכם האם אתם פועלים נכון ואולי ישנם דברים בחיים שעליכם לשנות ולו בלבד שלא תהיו כל כך מובנים מאליהם. הקשיבו לאלה שלדעתכם דורשים בטובתכם.

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם צילה שיר אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ  שבועי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה

בטלפון : 072-3401003 שלוחה 28

 
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי