אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שנתית לשנת 2019

תחזית אסטרולוגית שנתית לשנת 2019

מאת: צילה שיר-אל


גולשי אתר סטארס היקרים, שנה חדשה בפתח והיא נושאת בתוכה שינויים בחייכם. מה צופים הכוכבים למזלכם? קראו ותהנו. 

 

טלה

שפע

כוכב השפע כבר נמצא בבית הנסיעות והלימודים שלכם וימצא שם במשך כל השנה הקרובה. מאחר ותהיו מקושרים עם אנשים רבים יהיה זה הזמן הנכון לפרסם את עצמכם על מנת להגיע לקהלים חדשים . במידה וצפויים לכם נושאים משפטיים לטיפול, גם זה ייפתר השנה לזכותכם. אל תחששו להיכנס לעומק, בכל תחום בירוקרטי שתצטרכו.

 

אתגר

כוכב הקושי המאתגר המוכר בשמו סטורן נמצא כבר אצלכם בבית הקריירה ומביא לכך שאתם בכל החודשים האחרונים עסוקים מצד אחד בנסיון לבסס את מעמדכם המקצועי ומצד שני חשוב לכם מאוד להראות שאתם מוצלחים ויכולים להצליח בכל התחום הקרייריסטי שלכם למרות הקשיים שמנסים להערים עליכם בדרך. נושא זה יימשך כל שנת 2019.

 

שור

שפע

כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר נמצא אצלכם במקום המקושר עם כספים שמתקבלים מאחרים, זכיות וכו'. לפנויים שביניכם עשויים להיות ימים טובים שבהם תוכלו להכיר את האנשים המתאימים שייכנסו לחייכם ברמה האישית  שם תרגישו רצון למגע ויחסים הדוקים. גם החושים המיסטיים שלכם יהיו טובים יותר ותהיה לכם הזדמנות לפתח תחום זה.

 

אתגר

זוהי שנה שבה תאלצו לעשות שינוי משמעותי חשוב בדפוסי החשיבה שלכם כיוון שכוכב סטורן הקרוי המורה הגדול, נמצא אצלכם בבית שמקובל לקשר אותו עם לימודים גבוהים. זה הזמן שלכם לנסות ולשדרג את מעמדכם האישי והמקצועי וייתכן שתאלצו לשם כך לנסוע למקומות רחוקים ואולי גם מעבר לים על מנת להצליח במטרותיכם.

 

תאומים

שפע

הכוכב יופיטר המוכר בשמו כוכב ההזדמנות יימצא אצלכם בבית השותפויות למשך כל השנה הקרובה וייתן לכם זמן של שנה לשפר את הזוגיות האישית שלכם, או לחילופין למגנט אליכם את האנשים הנכונים לזוגיות המבוקשת, כמו גם לחזק שותפויות חדשות או מתחדשות ,על רקע מקצועי.

היזהרו מהחלטות חפוזות בין החודשים מאי ועד ספטמבר 2019.

 

אתגר

אתם צפויים לקשיים כלכליים ואם חשבתם שתוכלו לבקש או להיעזר באנשים אחרים הקשורים אליכם, אתם צפויים להתבדות. זה בדיוק הזמן שבו אתם למדים שאתם יכולים לסמוך רק על עצמכם ולא על הבטחות שווא של אנשים אחרים. מאחר וייתכן ותחושו אכזבה נראה שעובדה זו תדחוף אתכם להעמיק יחסים אישיים על בסיס חברתי ופחות אינטימי.

 

 

סרטן

שפע

השנה יש לכם מזל והצלחה בכל הנוגע לבית העבודה שלכם. עומדות להיפתח בפניכם אפשרויות והזדמנויות חדשות. אל תהססו לעבור ממקום עבודה אחד לשני. בהחלט ייתכן שתקבלו העלאה במקום הקיים ותרגישו כי ההערכה אליכם גוברת והולכת. היזהרו מלהיות קיצוניים בכל הנוגע להחלטות במקום העבודה. סבלנות מאוד תהיה נחוצה להחלטות נבונות.

אתגר

בבית השותפויות שלכם נמצאים עכשיו שני כוכבים מאוד משמעותיים שאמורים לשנות לכם את כל תפיסת החיים שלכם על מנת שתבינו שעד היום כנראה שלא התנהלתם מספיק טוב וייתכן שבגלל עובדה זו לא הגעתם למקומות אליהם אתם שואפים. לילידי המזל תהייה זו שנה של למידה משמעותית מהם מערכות היחסים הנכונות לכם.

 

אריה

שפע

כוכב השפע יופיטר הגיע לבקר אצלכם בבית היצירה והילדים שלכם ולכן תוכלו לבטא את עצמכם בדרך ייחודית ומקורית. עדיף להפגין את היצירתיות שלכם בדרך שתגרום לכם גאווה ולבנות יחסים אישיים טובים עם ילדים וצעירים מכם במשפחה. הנושא המקצועי עומד להיות משמעותי עבורכם ונראה שתשקיעו בו שעות רבות על מנת להוכיח את עצמכם.


אתגר

בשנה זו תהיו עסוקים בלעבוד קשה ולהוכיח לסביבה ומעל לכל לעצמכם שהאמון שנתנו בכם הינו נכון ואתם יכולים לעמוד בציפיות שנתנו בכם. כדי להצליח תצטרכו לשנות את דפוסי החשיבה להם הייתם רגילים עד היום ולהיות יותר פתוחים לסגנון חשיבה חדש שיעזור לכם להצליח. מאחר וכל כך תעבדו קשה ייתכן שגם הנושא הבריאותי יעלה על הפרק, חשוב שתנוחו.

 

בתולה

שפע

כוכב השפע הגיע לבקר אצלכם סוף סוף בבית המשפחה וזו עובדה משמחת מאוד לאחר שנים בהם נוצר ביניכם נתק בגלל ניגוד אינטרסים. בשנה זו תוכלו להגיע לפשרה כלשהי עם אנשים שקרובים אליכם מאוד ויקרים ללבכם. חשוב מאוד שתרשו לעצמכם לבנות מחדש את התא המשפחתי ולשפר מחדש את היחסים  בתוך המסגרת.


אתגר

ייתכן מאוד ובשנה הזו תצטרכו לתת את הדעת לאנשים חדשים שסמוכים אליכם וייתכן אפילו צעירים מכם. בשנים האחרונות הייתם מאוד מרוכזים בעצמכם ולכן פחות שמתם לב לאלה שזקוקים לכם וליותר זמן איכות איתכם. על מנת לחדד את התפיסה האישית שלכם ולרוקן אנרגיות שליליות, מומלץ לכם לעסוק ביצירה כלשהי.

 

מאזניים

שפע

בשנה זו תחושו בצורך בהתחדשות בגלל שינויים שאתם עוברים בתקופה האחרונה, גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית. תרצו למצוא לעצמכם את הפינה הפרטית האישית שלכם שאולי תרצו לקנות אותה או אף לשפץ מחדש את הקיים כדי להתאימה למטרותיכם הקיימות. כל שינוי יהיה טוב עבורכם  ובלבד שתיתן לכם תחושת התחדשות.


אתגר

בית המשפחה אצלכם וכל הקשור במעגל האישי הקרוב אליכם ידרוש התייחסות נוספת ומחודשת וזאת על מנת לפתור קונפליקטים שנוצרו מזמן ושאתם אינכם יכולים לבדכם. ייתכן ותיאלצו לקבל עזרה חיצונית על מנת לפתור בעיות ובמיוחד בין החודשים מאי ועד ספטמבר 2019 , זמן בו תרגישו שהקושי מתעצם.

 

עקרב

שפע

נראה שאתם בתקופה ארוכה של התחלות חדשות. לפני כשנה היה כוכב השפע במזל שלכם ויצר אצלכם שינוי והפעם כוכב ההזדמנות נמצא בבית הכספים שלכם ויגרום לכם לקבל אפשרויות שבהן תוכלו להרויח יותר .כאשר תשכילו למצות את הנתונים העומדים לזכותכם, תוכלו לממש את תוכניותיכם לטווח הרחוק.  


אתגר

אתם נמצאים בקונפליקט משמעותי כיוון שאתם מנסים ליצור לעצמכם קו חדש במקום שאתם חיים בו ואולי אפילו סביבה חדשה. זה בדיוק הזמן עבורכם להשקיע ביצירה ולימודים שיעזרו לכם לבנות ולעצב לעצמכם את דעתכם בצורה מקצועית. מי מכם שחפץ לעבור דירה, זה בדיוק הזמן הנכון לעשות זאת עכשיו ובמיוחד במחצית שנת 2019.

 

קשת

שפע

השנה הגיע סוף סוף כוכב השפע וההזדמנות למזל שלכם ואתם מרגישים שהנה יש לכם יכולת חדשה להתנהלות. עובדה זו מגיעה גם בגלל העובדה שבשנה האחרונה עשיתם עבודה משמעותית עם תת ההכרה שלכם והגעתם לתוצאות הנכונות לכם. השנה יפתרו לכם בעיות משמעותיות רגשיות שנשאתם זמן רב מאוד והנה הגיע זמן השחרור.


אתגר

כוכב סטורן נמצא בבית הכספים שלכם ולמזלכם כוכב זה לא יבקר יותר בבית זה אלא בעוד 27 שנים. ובנתיים, זוהי תקופה שבה תחושו בחסרון כיס כיוון כשכל פעם יפלו עליכם עוד ועוד הוצאות, כך שלא תדעו מניין להביא את הכסף על מנת לפותרם מצד אחד, ומצד שני תהיו חייבים לעמוד בהם. זה הזמן לחסוך ולא להיכנס להוצאות יזומות.

 

גדי

שפע

בשנה האזרחית הקרובה יימצא כוכב השפע בבית תת המודע שלכם ואז תוכלו לקבל הארה לגבי דרך התנהלותכם וגם אם יהיו לכם קשיים כתוצאה מפחדים שיתעוררו תוכלו להתפתח דרכם ולשדרג את עצמכם. חשוב מאוד שתבינו שאתם נמצאים במקום טוב בחייכם למרות הקשיים והפחדים שצפים אצלכם, כי במקביל יהיה לכם את כל הכלים להתמודד.


אתגר

באופן מאוד פרדוקסלי, למרות הקשיים שלכם עם כוכב סטורן , הרי שאתם המזל שמאופיין על ידי כוכב זה, כך שהקשים אינם כאלה שאינכם יכולים להתמודד איתם. יש לכם יכולת להתמודד עם האחריות החדשה שעליכם לקחת על עצמכם ועל הסביבה שבה אתם חיים ונראה שאתם עומדים בכך ובמשימות הלא צפויות שהחיים מכתיבים עבורכם.

 

דלי

שפע

שנה זו עומדת להיות מאוד משמעותית עבורכם כיוון שכוכב השפע עובר למקום המחבר אתכם מבחינה חברתית אל האנשים המתאימים והנכונים לכם להמשך תוכניותכם להתפתח בחיים ולכן כדאי לכם להיות זהירים בהתנהלותכם. ייתכן כי תחוו אופטימיות לגבי כל המתרחש סביבכם וגישה זו עלולה להיות בעוכריכם בין החודשים מאי ועד ספטמבר 19.


אתגר

כוכב סטורן הידוע ביכולת שלו להביא קשיים נמצא אצלכם בבית המקושר עם תת המודע. מצד אחד יתעורר פחדים שעד היום לא הייתם מודעים להם ומצד שני זה בדיוק הזמן הנכון לטפל בהם ולהשתחרר מהם באופן סופי. הדרך הנכונה לטפל בנושאים כאובים אלה, היא לדוש בהם עוד ועוד עד אשר תפתרו את כל מה שמטריד אתכם.

 

 

דגים

שפע

אתם נמצאים בפתחו של עידן חדש והוא העובדה שכוכב השפע עובר לבית הקריירה שלכם וייתן לכם את פריצת הדרך לה אתם מחכים ובעיקר זקוקים. אתם עומדים בפני שנה חדשה של התקדמות וזה בדיוק הזמן הנכון לחשוב על אפשרויות קידום ופיתוח בעבודה. אל תהססו לפנות למקומות חדשים ולעזוב את הקיים במידת הצורך.


אתגר

מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה טובה עבורכם כיוון שהחיים מזמנים לכם את האנשים שיכולים להתאים לסגנון החיים שלכם ולתפיסת העולם שאימצתם בשנה האחרונה. ייתכן ויהיו פעמים בהם גם תרגישו לבד ובמיוחד בין החודשים מאי ועד ספטמבר 2019, אל תתיאשו – הקשיים נועדו כדי לדחוף אתכם לשינוי.

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

 

התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית. במסגרת המפה האסטרולוגית ניתן לקבל תחזית פרטנית לכל נושא שתרצו כגון זוגיות, כניסה לזוגיות, התאמה זוגית, חתונה, יחסי זוגיות, קריירה, פרנסה, שינוי מקום עבודה, בריאות, משפחה ועוד. 

למפה אסטרולוגית אישית מאת צילה שיר-אל או מאסטרולוגים בכירים נוספים התקשרו 072-3401003.

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי