אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שנתית לשנת 2020

תחזית אסטרולוגית שנתית לשנת 2020

מאת: צילה שיר-אל


גולשי אתר סטארס היקרים, שנה חדשה בפתח והיא נושאת בתוכה שינויים בחייכם. מה צופים הכוכבים למזלכם? קראו ותהנו. 

 

 

טלה

שפע

אתם נמצאים בפתחו של עידן חדש והוא העובדה שכוכב השפע עובר לבית הקריירה שלכם וייתן לכם את פריצת הדרך לה אתם מחכים ובעיקר זקוקים. אתם עומדים בפני שנה חדשה של התקדמות וזה בדיוק הזמן הנכון לחשוב על אפשרויות קידום ופיתוח בעבודה. אל תהססו לפנות למקומות חדשים ולעזוב את הקיים במידת הצורך.


אתגר

כוכב הקושי המאתגר המוכר בשמו סטורן, כבר נמצא אצלכם כשנה בבית הקריירה ומביא לכך שבכל החודשים האחרונים אתם עסוקים מצד אחד בניסיון לבסס את מעמדכם המקצועי ומצד שני חשוב לכם מאוד להראות שאתם מוצלחים ויכולים להצליח בכל התחום הקרייריסטי שלכם, למרות הקשיים שמנסים להערים עליכם בדרך.

שור

שפע

כוכב השפע ניכנס לבית הנסיעות והלימודים שלכם ויימצא שם במשך כל השנה הקרובה. מאחר שתהיו מקושרים עם אנשים רבים, יהיה זה הזמן הנכון לפרסם את עצמכם על-מנת להגיע לקהלים חדשים. אם צפויים לכם נושאים משפטיים לטיפול, גם זה ייפתר השנה לזכותכם. אל תחששו להילחם על הדברים שחשובים לכם. 

אתגר

זוהי שנה שבה תאלצו לעשות שינוי משמעותי בדפוסי החשיבה שלכם, כיוון שכוכב סטורן הקרוי המורה הגדול, נמצא אצלכם במקום שמקובל לקשר אותו עם תפיסת עולם ולימודים. זה הזמן שלכם לנסות ולשדרג את מעמדכם האישי והמקצועי וייתכן שתאלצו לשם כך לנסוע למקומות רחוקים ואולי גם מעבר לים, על-מנת להצליח במטרותיכם.

תאומים

שפע

כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר נכנס החודש למקום המקושר אצלכם עם כספים שמתקבלים מאחרים. לפנויים שביניכם, עשויים להיות ימים שבהם תוכלו להכיר את האנשים המתאימים שייכנסו לחייכם ברמה האישית, שם תרגישו רצון למגע ויחסי של מחויבות. גם החושים המיסטיים שלכם יהיו טובים יותר ותהיה לכם הזדמנות לפתח תחום זה.

אתגר

אתם צפויים לקשיים כלכליים למרות שאתם סומכים על כך שאנשים הקשורים אליכם יעזרו לכם. נראה שאתם לומדים שאתם יכולים לבנות רק על עצמכם ולא על הבטחות של אנשים אחרים. מאחר שתחושו אכזבה, נראה שעובדה זו תדחוף אתכם להעמיק יחסים אישיים יותר על בסיס חברתי ופחות אינטימי.


סרטן

שפע

הכוכב יופיטר המוכר בשמו כוכב ההזדמנות יימצא אצלכם בבית השותפויות למשך כל שנת 2020 וייתן לכם זמן של שנה לשפר את הזוגיות האישית שלכם, או לחלופין למגנט אליכם את האנשים הנכונים לזוגיות המבוקשת, כמו גם לחזק שותפויות חדשות או מתחדשות על-רקע מקצועי.

אתגר

בבית השותפויות שלכם נמצאים עכשיו שני כוכבים מאוד משמעותיים שאמורים לשנות לכם את כל תפיסת החיים על-מנת שתבינו שעד היום כנראה שלא התנהלתם מספיק טוב וייתכן שבגלל עובדה עדיין זו לא הגעתם למקומות אליהם אתם שואפים. לילידי המזל, תהייה זו שנה של למידה משמעותית מהם מערכות היחסים הנכונות לכם.

אריה

שפע

השנה יש לכם מזל והצלחה בכל הנוגע לבית העבודה שלכם. עומדות להיפתח בפניכם אפשרויות והזדמנויות חדשות. אל תהססו לעבור ממקום עבודה אחד לשני. בהחלט ייתכן שתקבלו העלאה במקום הקיים ותרגישו כי ההערכה אליכם גוברת והולכת. היזהרו מלהיות קיצוניים בכל הנוגע להחלטות ושינויים במקום העבודה.

אתגר

בשנה זו תהיו עסוקים בעבודה קשה בניסיון להוכיח לסביבה ומעל לכל לעצמכם, שהאמון שנתנו בכם הינו נכון ואתם יכולים לעמוד בציפיות . כדי להצליח, תצטרכו לשנות את דפוסי החשיבה להם הייתם רגילים עד היום ולהיות יותר פתוחים לסגנון חשיבה חדש ומחוץ לקופסה שיעזור לכם להצליח. מאחר שכל כך תעבדו קשה, חשוב שגם תזכרו לנוח. 

 

בתולה

שפע

כוכב השפע יופיטר הגיע לבקר אצלכם בבית היצירה והילדים ולכן תוכלו לבטא את עצמכם בדרך ייחודית ומקורית. עדיף להפגין את היצירתיות שלכם בדרך שתגרום לכם גאווה ובנייה של יחסים אישיים טובים עם ילדים וצעירים מכם במשפחה. הנושא היצירתי עומד להיות משמעותי עבורכם ונראה שתשקיעו בו שעות רבות על-מנת להוכיח את עצמכם.

אתגר

ייתכן מאוד ובשנה זו תצטרכו לתת יותר תשומת לב לאנשים חדשים שסמוכים אליכם וייתכן אפילו צעירים מכם. בשנים האחרונות הייתם מאוד מרוכזים בעצמכם ולכן ייתכן שפחות שמתם לב לאלה שזקוקים לכם וליותר זמן איכות אתכם. מומלץ לכם, על-מנת לחדד את התפיסה האישית שלכם, לרוקן אנרגיות שליליות ולעסוק ביצירה כלשהי.

מאזניים

שפע

כוכב השפע הגיע לבקר אצלכם סוף-סוף בבית המשפחה וזו עובדה משמחת מאוד לאחר שנים שבהם נוצר נתק בגלל ניגוד אינטרסים. בשנה זו תוכלו להגיע לפשרה כלשהי עם אנשים שקרובים אליכם מאוד ויקרים ללבכם. חשוב מאוד שתרשו לעצמכם לבנות מחדש את התא המשפחתי ולשפר מחדש את היחסים בתוך המסגרת.

אתגר

בית המשפחה שלכם וכל הקשור במעגל האישי הקרוב אליכם ידרוש התייחסות נוספת ומחודשת וזאת על-מנת לפתור קונפליקטים שנוצרו מזמן ושאתם אינכם יכולים לסיימם לבדכם. ייתכן שתיאלצו לקבל עזרה חיצונית על-מנת לפתור בעיות ובמיוחד בין החודשים יוני ועד ספטמבר 2020, זמן בו תרגישו שהקושי מתעצם.

עקרב

שפע

בשנה זו תחושו צורך בהתחדשות בגלל שינויים שאתם עוברים ברמה האישית וגם ברמה המקצועית. תרצו למצוא לעצמכם את הפינה הפרטית האישית שלכם שאולי אף תרצו לקנות אותה או לשפץ מחדש את הקיים כדי להתאימה למטרותיכם החדשות. כל שינוי יהיה טוב עבורכם ובלבד שתיתן לכם תחושת התחדשות.

אתגר

אתם נמצאים בקונפליקט משמעותי כיוון שאתם מנסים ליצור לעצמכם קו חדש במקום שאתם חיים בו ואולי אפילו סביבה חדשה. זה בדיוק הזמן עבורכם להשקיע ביצירה ולימודים שיעזרו לכם לבנות ולעצב לעצמכם את דעתכם בצורה מקצועית. מי מכם שחפץ לעבור דירה, זה בדיוק הזמן הנכון לעשות זאת עכשיו ובמיוחד במחצית שנת 2020.

קשת

שפע

נראה שאתם בתקופה ארוכה של ניסיון להתחלות חדשות. לפני כשנה היה כוכב השפע במזל שלכם ויצר אצלכם שינוי והפעם כוכב ההזדמנות נמצא בבית הכספים שלכם ויגרום לכם לקבל אפשרויות שמהן תוכלו להרוויח יותר .כאשר תשכילו למצות את הנתונים העומדים לזכותכם, תוכלו לממש את תוכניותיכם לטווח הרחוק.

אתגר

כוכב סטורן המגביל נמצא בבית הכספים שלכם ולמזלכם כוכב זה לא יבקר יותר בבית זה, אלא בעוד 27 שנים. ובינתיים, זוהי תקופה שבה תחושו בחסרון כיס, כיוון כשבכל פעם יגיעו אליכם עוד ועוד הוצאות, כך שלעיתים לא תדעו מניין להביא כסף על-מנת לטפל בבעיות שאתם חייבים לפותרים ולסיימם. זה הזמן לחסוך ולא להיכנס להוצאות יזומות.

גדי

שפע

השנה הגיע סוף-סוף כוכב השפע וההזדמנות למזל שלכם ולכן תרגישו שיש לכם יכולת חדשה להתנהלות. עובדה זו מגיעה גם בגלל העובדה שבשנה האחרונה עשיתם עבודה משמעותית עם תת-ההכרה שלכם והגעתם לתוצאות הנכונות לכם. השנה יפתרו לכם בעיות רגשיות שנשאתם זמן רב מאוד ותיהנו עד מאוד מתחושת השחרור.

אתגר

באופן פרדוקסאלי, אתם המזל שיכול לשאת בהצלחה סבירה את הימצאותו של כוכב סטורן במזל שלכם כיוון שאתם המזל שגם מאופיין על-ידי כוכב זה, כך שהקשים הינם סבירים עבורכם ויש לכם יכולת להתמודד עם האחריות החדשה שעליכם לקחת על עצמכם ועל הסביבה שבה אתם חיים ונראה שאתם עומדים בכך בהצלחה.


דלי

שפע

בשנה הקרובה יימצא כוכב השפע בבית תת-המודע שלכם, כך שתוכלו לקבל הארה לגבי דרך התנהלותכם וגם אם יהיו לכם קשיים כתוצאה מפחדים שיתעוררו, תוכלו להתפתח דרכם ולשדרג את עצמכם. חשוב מאוד שתבינו שאתם נמצאים במקום טוב בחייכם למרות הקשיים והפחדים שצפים אצלכם, כיוון שיהיה לכם את כל הכלים להתמודד.

אתגר

כוכב סטורן הידוע ביכולת שלו להביא קשיים נמצא אצלכם בבית תת-המודע. מצד אחד יתעוררו פחדים שעד היום לא הייתם מודעים להם ומצד שני זה בדיוק הזמן הנכון לטפל בהם ולהשתחרר מהם באופן סופי. הדרך הנכונה לטפל בנושאים כאובים אלה, היא לדוש בהם עוד ועוד עד אשר תפתחו ותפתרו את כל מה שמטריד אתכם.

דגים

שפע

שנה זו עומדת להיות מאוד משמעותית עבורכם כיוון שכוכב השפע עובר למקום המחבר אתכם מבחינה חברתית אל האנשים המתאימים והנכונים לכם להמשך תוכניותיכם להתפתח בחיים ולכן כדאי לכם להיות זהירים. ייתכן כי תחוו אופטימיות לגבי כל המתרחש סביבכם וגישה זו עלולה להיות בעוכריכם בין החודשים יוני ועד ספטמבר 20.

אתגר

מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה טובה עבורכם כיוון שהחיים מזמנים לכם את האנשים שיכולים להתאים לסגנון החיים שלכם ולתפיסת העולם שאימצתם בשנה האחרונה. ייתכן שיהיו פעמים בהם גם תרגישו לבד ובמיוחד בין החודשים מאי ועד ספטמבר 2020, אך אל תתייאשו - הקשיים נועדו כדי לדחוף אתכם לשינוי.


התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית. במסגרת המפה האסטרולוגית ניתן לקבל תחזית פרטנית לכל נושא שתרצו כגון זוגיות, כניסה לזוגיות, התאמה זוגית, חתונה, יחסי זוגיות, קריירה, פרנסה, שינוי מקום עבודה, בריאות, משפחה ועוד. 

למפה אסטרולוגית אישית מאת צילה שיר-אל או מאסטרולוגים בכירים נוספים התקשרו 072-3401003.
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי