אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 מאת- צילה שיר אל

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 מאת- צילה שיר אל


טלה

שפע

בשנה הקרובה יכולים להיווצר אצלכם מצבים שכבר מזמן ציפיתם להם כתוצאה מהעובדה שהכוכב יופיטר הידוע ככוכב המיטיב הגיע לבקר בבית השותפויות שלכם. לפנויים שביניכם אלה עשויים להיות ימים טובים שבהם תוכלו להכיר אנשים מתאימים שייכנסו לחייכם גם ברמה האישית , ולכל השאר נראה שהשותפויות שלכם בחיים עשויות ליהנות מתקופה טובה.

תקופה שכדאי להיזהר בה במקצת הינה בין החודשים מרץ ועד יוני 17.

 

קושי

הפעם החיים פחות מחייכים אליכם כיוון שנראה שלעיתים קרובות מדי אתם מקובעים בצורת חשיבה מסוימת וקשה לכם לשחרר אותה עבור חשיבה חדשה ונכונה יותר. זה הזמן לבדוק את צורת חייכם ולשאול את עצמכם האם אתם פועלים נכון ואולי ישנם דברים בחיים שעליכם לשנות ולו בלבד שלא תקשו על עצמכם פעמים רבות כל כך. הקשיבו לאלה שלדעתכם דורשים בטובתכם. במידה ואתם מעוניינים ללכת וללמוד על מנת להרחיב את הדעת ואת היכולות המקצועיות שלכם – השנה זה הזמן הנכון.

 

שור


שפע

הכוכב יופיטר נמצא עכשיו במזל מאזניים הוא בית העבודה שלכם ולכן נראה שאת השנה הקרובה תעבירו ביכולת שלכם לעבודה קשה ובעקבות זאת תהיו מאוד מוערכים בתפקודכם. תקופה משמעותית תהיה בין החודשים מרץ ועד יוני 17. נראה שאתם עושים את העבודה בצורה נכונה במיוחד ולכן אלה שמכירים ביכולותיכם מבקשים את קרבתכם. השתדלו לקחת זמן לעצמכם בתוך כל העבודה, שאתם די מכורים לה. זה הזמן למי שמעוניין לעשות טיפולים קוסמטיים ניתוחיים לשיפור המראה.

 

קושי

סטורן הכוכב שידוע כמביא הקשיים העיקריים, נמצא אצלכם בבית המקושר עם הצורך שלכם להיות מוכרים ואף לקבל כספים שמגיעים לכם לדעתכם ממקומות שונים ובעיקר מאלה שאתם יודעים שחייבים לכם, אך התמהמהו בתשלומים עד עכשיו. ייתכן ובין החודשים מאי ועד אוגוסט , תיקלעו לבעיות משפטיות שבעטיין תאלצו לקבל חוו"ד משפטית. מבחינה אישית חשוב מאוד שאת מערכות היחסים שלכם תבנו על בסיס חברי. תקופה מבחן משמעותית תהיה בין החודשים מאי ועד אוג 17.

תאומים

שפע

בשנה הקרובה יגיע כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר אל בית היצירה שלכם. עובדה זו אמורה לשמח אתכם כיוון שסוף סוף תוכלו להוציא ולבטא את היצירתיות שבכם כפי שבאמת הייתם רוצים. גם יחסים עם אנשים קרובים לכם, אך צעירים מכם, יהפכו משמעותיים יותר ותוכלו לשפר את היחסים איתם כך שתהיו מרוצים מאוד מהיחסים החדשים שיוצרו. בין החודשים מרץ ועד יוני 17 תצטרכו להיות הרבה יותר יצירתיים במציאת פתרונות לבעיות שיתעוררו וידרשו פתרון מיידי.

 

קושי

בשנה הקרובה ימשיך לבקר הכוכב המביא ללקיחת אחריות בבית המקושר עם כל נושאי הזוגיות שבחייכם והשותפויות העסקיות. נראה שזה בדיוק הזמן שבו אתם צריכים לשאול את עצמכם כיצד אתם רוצים להמשיך ובאיזה אופן תרצו לשנות את הזוגיות והשותפויות החשובות בחייכם, על מנת שתהיו מרוצים. בין החודשים מאי ועד לאוג' 17 ייתכן שתאלצו להתמודד עם בעיות משמעותיות בנושאים אלה ותצטרכו להחליט כיצד אתם ממשיכים להתנהל, כיוון שהגיע הזמן לשינוי בחייכם.  הפנויים ביניכם עשויים להתמסד.

 

סרטן


שפע

בשנה הקרובה יבקר הכוכב יופיטר הידוע ככוכב שמביא איתו הזדמנויות בבית המקושר עם המשפחה הגרעינית שלכם ולכן אתם צפויים לבשורות טובות ומשמחות על רקע זה. היזהרו לא לתת כספים בהגזמה בגלל הרצון שלכם לעזור, ובעיקר בין החודשים מרץ ועד יוני 17. זה הזמן לסגור קצוות שעדיין נשארו פתוחים במעגל המשפחתי שלכם. בגלל הנסיבות שהחיים כפו עליכם נראה שתהיו ביחסים הרבה יותר טובים עם המעגל הקרוב לכם  ובעיקר כדי לחזק האחד את השני.

 

קושי

בשנה האחרונה אתם נאלצים להתמודד עם נסיבות חדשות ולכן אתם מתעמתים עם כל מה שקשור לתחום העבודה ומרגישים שאתם מתאמצים יותר מהרגיל, על מנת להיות מוערכים בכל מעשה ידיכם. עובדה זו הביאה אתכם למאמצים כבירים מצד אחד, אך גם להישגים ועובדה זו תימשך גם בשנה הקרובה. מאחר ואתם מפוקסים בנוגע לעבודה, נראה שקמים לכם מתחרים ובעיקר , בין מאי ועד אוגוסט 17. שינויים משמעותיים יגיעו רק לאחר שהכוכב סטורן ייצא מבית העבודה שלכם בעוד כשנה.

 

אריה

שפע

הכוכב המוכר בשמו הידוע יופיטר והכוכב המיטיב נמצא אצלכם בבית המקושר עם הסביבה הקרובה. משמעות עובדה זו היא כי אתם מוכנים להשקיע הרבה יותר זמן, מרץ ואנרגיה בשיפור תנאי וצורת החיים על מנת לעשותם מושלמים וטובים יותר מבחינתכם. מומלץ לכם להיזהר מהוצאות יתר בין החודשים מאי ועד אוגוסט 17. חשוב מאוד שתמצאו את האנשים המתאימים לכם שיעזרו לכם בתכנון צעדיכם. נראה שלחברים קרובים שעוזרים לכם יש ציפיות מכם ואתם תצטרכו לבדוק האם אתם מסונכרנים בדעותיכם.

קושי

נראה שהצורך שלכם בקשרים עם צעירים מכם וייתכן גם הילדים שלכם לוקח אתכם למקומות חדשים ורחוקים שעד היום לא הייתם צריכים להתמודד איתם. זה בדיוק הזמן שלכם לנסות ולפתוח צוהר חדש בחייכם ליצירת קשר עם קטנים מכם על ידי פיתוח האישיות שלהם ועל ידי מתן המון מרחב ומקום לצרכים הפנימיים שלהם. זו בדיוק השנה שדרך הקושי יעלו התובנות ובעיקר בין החודשים מאי ועד אוגוסט תצטרכו לבחון את הנסיבות על מנת לדעת כיצד לשנות את סגנון חייכם שיתאים לצרכים החדשים.

 

בתולה

שפע

בשנה הקרובה אתם יכולים ליהנות ממעבר הכוכב יופיטר בבית הכספים שלכם. לעובדה זו חיכיתם שנים ולכן עכשיו זה בדיוק הזמן עבורכם להתחיל ליהנות ואף לפזר כספים היכן שתרצו כיוון שסוף סוף יש לכם ואתם יכולים ליהנות מהמצב שבו יש לכם יכולת לממש את חלומותיכם לקניית דברים שבאמת חפצתם בהם מימים ימימה. היזהרו מהוצאות יתר בין מרץ ועד ליוני 17. תרשו לעצמכם להיות חדשניים ויצירתיים במיוחד כדי שתוכלו למצוא לעצמכם רעיונות ופרויקטים שבהמשך יניבו תנובה כלכלית משמעותית.

 

קושי

יש לכם קשיים בליצור לעצמכם את המשפחתיות שאותה אתם חפצים בגלל העובדה שהכוכב סטורן נמצא אצלכם בבית המקושר עם בית המשפחה. עובדה זו מוכיחה כי דווקא קשה לכם יותר מהרגיל בכל מה שקשור ליחסים במשפחה והדרישות שמציבים כלפיכם מקוממות אתכם. היזהרו במיוחד לא להכעיס, בין החודשים מאי ועד אוג' 17. במידה ותמשיכו להיות נוקשים בגישה שלכם אתם עלולים למצוא את האנשים הקרובים אליכם ביותר מפנים אליכם עורף. כמו כן, מומלץ לכם למתן את הדרישות שלכם מאחרים.

 

מאזניים

שפע

הכוכב יופיטר נמצא במזל שלכם ועל כן זוהי שנה ברוכה שבה יש לכם אפשרויות למצות את מקסימום ההנאות מנושאים ותחומים שבהם אין לכם כל רצון להפסיק ולהוכיח את עצמכם ויכולותיכם. מבחינה כספית, זוהי שנה טובה יותר מהרגיל כיוון שיופיטר מעניק גם שפע כלכלי. היזהרו מאכילת יתר ומהשמנה שיכולה להתרחש בין מרץ ועד ליוני 17. מאחר ותהיו כל כך פופולאריים נראה שירצו את קרבתכם במקומות רבים ואתם תצטרכו למצוא את סדר העדיפויות הנכון.

 

קושי

ייתכן ובשנה האחרונה נתקלתם בקשיי הסתגלות עם הסביבה הקרובה, כיוון שהיה קשה לכם עם המעברים שאנשים ביקשו מכם לעשות ובעיקר התבקשתם להניח לאנשים קרובים לחיות את חייהם לפי הבנתם. זה הזמן הנכון לשחרר את הסובבים לכם לנפשם, ולהתרכז יותר בטיפוח סביבתכם הטבעית על מנת לעשותה נעימה לכם ובעיקר בין החודשים מאי ועד אוג' 17. מאחר ונאלצתם ללמוד לשחרר , הרי נראה שאת הסיפוק הנפשי אותו אתם מקווים למצוא יגיע דרך עשייה ותרומה לזולת. 

 

עקרב

שפע

זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם שיכולה להתארך כשנה כיוון שכוכב השפע הגיע לבקר בבית תת המודע שלכם. למרות שייתכנו קשיים רגשיים הרי שזוהי תקופה מצוינת להתחבר אל האני הפנימי שלכם ולבדוק מהם הקשיים הרגשיים שהפריעו לכם עד היום להתפתח. יש לכם הזדמנות פז לסגור מעגלים עם הסביבה, בדרך שתקל עליכם להיפתח להתחלות חדשות. בין החודשים מרץ ועד יוני תמצאו את עצמכם מתחברים לתובנות חדשות שהתחילו כתוצאה מכל מה שחוויתם בשנה האחרונה.

 

קושי

מבחינה כספית זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם כיוון שנראה שלאחרונה ההוצאות היו מרובות מההכנסות, עובדה שהצריכה אתכם להתייחסות חדשה ואחרת בכל הקשור למערך הכלכלי שלכם. עליכם לשנס מותניים בעיקר בין החודשים מאי ועד לאוג' 17 כיוון שגם בתקופה זו ייתכנו קשיים כלכליים כתוצאה משיפוצים שתרצו לעשות ומומלץ לכם לעשות אותם בזהירות. אינכם יכולים לסמוך יותר על אחרים שיעזרו לכם גם אם יש לכם את כל התירוצים המתאימים, בסופו של דבר תאלצו להתמודד עם לקיחת אחריות על חייכם.

 

קשת

שפע

הכוכב יופיטר יימצא במשך כל השנה הקרובה בבית החברים והחברה שלכם כך שנראה שיש לכם הזדמנות נהדרת לשווק את עצמכם דרך העיסוקים שלכם ואף להעלות את מעמדכם החברתי דרך אנשים שיכולים לעזור לכם בכך. אתם בדרך הנכונה להסתובב בחברת אנשים שתמיד חפצתם להגיע אליהם, אך עד עתה הדבר נמנע מכם. בין החודשים מרץ ועד יוני תיפתח בפניכם אפשרות חדשה ומהנה וזאת לאחר תקופה מאוד ארוכה שבה נסיבות חייכם היו כאלה שהרגשתם שאינכם יכולים לפעול בחופשיות.

 

קושי

הכוכב סטורן נמצא כבר כשנה במזל שלכם ולכן כל השנה האחרונה הייתה רצופה בקשיים ובצורך ללקיחת אחריות על מנת להתחיל בהתחלות חדשות. זה בדיוק הזמן שבו עליכם להחליט כיצד אתם רוצים להמשיך ולפעול בהמשך דרככם ומהו הדבר הנכון עבורכם לעשות על מנת שתצליחו בתוכניותיכם. אל תפחדו לעזוב תחומים שלא מעניינים אתכם ולהתחיל חדשים. מאחר וחוויתם קשיים רבים אל תהססו לעזוב את כל אותם תובנות ששירתו אתכם בעבר ואילו עכשיו הגיע הזמן לקבל את החיים בפרופורציה החדשה.

 

גדי

שפע

בשנה הקרובה יימצא אצלכם הכוכב יופיטר בבית המקושר עם קריירה ולכן יהיה זה הזמן הנכון לעזור לעצמכם בכל הקשור לתחום זה. נראה שיהיו לכם שפע של אפשרויות להתחלות חדשות והבעיה יכולה להיווצר בגלל העובדה שחשוב לכם מאוד להרגיש קביעות במקום עבודה ולכן יכול להיות מצב בו יהיה לכם קשה לשחרר את הישן והפחות טוב, עבור האפשרויות החדשות שיוצרו. בין החודשים מרץ ועד לחודש יוני ייתכן ותהיו קצת מבולבלים בגלל נסיגת הכוכב שיביא לכם כמה הזדמנויות בו זמנית אך עדיין יקשה עליכם לדעת מה להחליט.

 

 קושי

הקשיים התת הכרתיים מפריעים לכם לפעול בחופשיות כיוון שמרבית הדברים שאתם רוצים לפעול בהם בחופשיות לא תמיד זמינים עבורכם. לאחרונה נתקלתם בפחדים שונים שלא מאפשרים לכם לפרוץ את החומה שיצרתם סביבכם כהגנה. הפתרון בתקופה זו הוא לפתוח את הדלת למקומות החשוכים ביותר שלכם, ועל ידי כך להשתחרר ממעצורים של שנים רבות. כדי לעזור לכם ועל מנת להתגבר על הקשיים , החיים יזמנו לכם אירועים שונים בין חודש מאי ועד לחודש אוגוסט שיאמתו אתכם עם הקשיים כדי שתוכלו להתגבר עליהם.

 

דלי 

שפע

בשנה הקרובה יימצא הכוכב יופיטר בבית המקושר עם כל התחומים של נסיעות למקומות רחוקים וקרובים על מנת ליהנות מהאפשרויות החדשות שיכולות להיווצר בחייכם. מבחינה משפטית, זהו זמן שבו כדאי לכם לפתור את כל הבעיות הבירוקרטיות שנוצרו אצלכם, כיוון שנראה שהכוכבים בשלב זה לטובתכם והניצחון מובטח לכם. אפשרות נוספת שתוכל להיות ממצה עבורכם תהייה ללכת ללמוד תחומי עניין שמעניינים אתכם ויכולים לתת לכם התחלות חדשות בתחום העבודה.

 

קושי

הפעם הקושי העיקרי שלכם הוא ביצירת קשרים חברתיים ואישיים וזאת כיוון שאתם מוצאים עצמכם פועלים בניגוד לרצונכם האישי העמוק ביותר והוא לשמר את הקיים. נראה שהאירועים השונים בחייכם הביאו אתכם לכך שאתם משנים סגנון חיים ובעקבות כך אתם נתקלים באנשים חדשים שמגיעים לחייכם. זה בדיוק הזמן לטפח את אותם הקשרים ולא להתחמק מהם.  גם אם תהיו בתוך קהל רב של אנשים עדיין יהיו מצבים בהם תרגישו די בודדים ולא מרוצים מסגנון חייכם, זכרו שהמטרה היא לשנות את הטעון תיקון.

 


דגים

שפע

אתם מזל שכמעט ואינו מורגל לקבל שפע מהיקום ולכן בכל פעם שקורים לכם דברים טובים אתם תוהים מתי יגיע הקושי שבעקבותיו. בשנה הקרובה ייתכנו לכם בשורות טובות בכל הנוגע לכספים שאנשים חייבים לכם ונראה שאף תוכלו לשפר את מערכות היחסים האישיות שלכם ולהפוך אותן לחברויות אמת ובעיקר המהפך בתחום זה, יהיה  בין מרץ ועד יוני 17. בנוסף, תצליחו לפתח את מערכות היחסים שלכם על בסיס יותר אמיתי ואינטימי שיבנה ברובו על אמון אישי.

 

קושי

הכוכב סטורן הידוע ככוכב המביא איתו שפע של צורך בלקיחת אחריות מתוך השינויים שמתרחשים בחיים מגיע עכשיו לבית הקריירה שלכם ונותן לכם  תחושה שהנה הגיע הזמן שלכם להתקדם והפעם תעשו זאת בדרך הנכונה. ייתכן שתצטרכו לעבוד קשה יותר, אך נראה שהזמן הקרוב יעשה עבורכם את האירועים טובים יותר כך שתוכלו לזכות בהכרה. בנוסף, אתם צריכים לבחון את עצמכם מהצד ולשאול את עצמכם האם עשיתם את הדבר הנכון עד כה והאם אינכם יכולים להצליח יותר ובעיקר בהזדמנויות שיגיעו בין החודשים מאי ועד אוגוסט.

 

לקבלת מפה אסטרולוגית אישית לשנת 2017 בתחומי אהבה וזוגיות, נישואין, פרנסה, קריירה, בריאות ועוד מגוון תחומים, בשיחה אישית עם צילה שיר- אל- אסטרולוגית בכירה, נומרולוגית ומומחית לקלפי טארוט חייגו: 072-3401003 שלוחה  28


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי