אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית

תחזית אסטרולוגית

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 

תחזית אסטרולוגית חודשית - אוקטובר 2013

 

החודש ייווצר היבט מדויק בין כוכב אוראנוס הנמצא במזל טלה לכוכב פלוטו הנמצא במזל גדי, מה שמראה על שינוי בקנה מידה רחב אך גם ברמה האישית. כל מפגש כזה משנה את התודעה ויוצר סדר עולמי ואישי חדש בתחום מערכות יחסים פיננסיים ומסגרות, ובכל תחום אפשרי כולל משפחה.


מאזניים 23.9-23.10      השמש הנמצא במזל מאזניים ייצור היבטים דיס הרמוניים לכוכבים אוראנוס, פלוטו ויופיטר בחודש הקרוב, מה שאומר שתתקשו לפעול מתוך איזון והרמוניה במספר תחומים עיקריים. המולות של השמש לכוכב אוראנוס בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על צורך להגיע לאיזון בין הצרכים והרצונות שלכם לבין אלו של בן הזוג שלכם. הצורך בעצמאות בתוך שותפות יכול לגדול, מה שאומר שחלק מכם ימצאו עצמם ללא השותפות הזאת במידה ולא תוכלו לגשר עליה. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הכספים שלכם ובמזל עקרב מצביע על הצורך בלעשות סדר ושינוי יסודי עם כספים. מקצועית מצבכם טוב והחודש תזכו ליותר הכרה והצלחה.


עקרב  24.10-21.11      מקבץ של ארבעה כוכבים במהלך החודש במזל עקרב הקרוב יצבע את אוקטובר בצבעים עזים, בעומק רגשי וברצון להתחזק ולחזק את מעמדכם האישי. הימצאותו של ונוס במזל עקרב וללא הפרעות מצד כוכבים אחרים מצביע על יכולת לצבור הון כלכלי ולהתחזות במערכות יחסים, כולל יצירת קשרים חדשים. בתחילת החודש יש נטייה ליותר משברים במקום העבודה. יחד עם זאת, ההשראה והדמיון מתחזקים ואתם גם עשויים להגיע לרעיונות מבריקים ומקוריים. כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה שלכם ובמזל אריה מצביע על תקופה מאוד טובה והרבה יוזמות בתחום הקריירה זהו חודש שבו תוכלו לגלות כושר מנהיגות ולהתבלט יותר מן הרגיל.


קשת  22.11-21.12      משולש דיס הרמוני בין השמש והכוכבים פלוטו ואוראנוס מצביע על הצורך להגיע לאיזון כספי, אך גורמים הקשורים לחיים שלכם כמו חברים או ילדים עלולים לטרפד את העניין וינסו לקחת אתכם למקומות שיוציאו אתכם מאיזון כלכלי. כניסתו של ונוס למזל קשת ב-7 באוקטובר עשוי לשפר את חייכם הרומנטיים והצורך למצוא נשמה חופשית כמוכם תתחזק בשבועות הקרובים עבור הפנויים שביניכם. הימצאותו של כוכב מרקורי שליט בית הזוגיות והשותפויות שלכם הנמצא במזל עקרב מצביע על יותר חשדנות וראיה כל התנהלות נסתרת של מי שעומד מולכם במיוחד בני זוג ושותפים. כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה שלכם ולמזל בתולה החל מה-15 באוקטובר מצביע על יותר דיוק ושאפתנות בנושאים מקצועיים.


גדי  20.1 – 22.12       השמש יצור ב-10 הימים הראשונים של חודש אוקטובר מרובע דיס הרמוני גדול, מה שאומר שתתקשו להיות באיזון בנושאים כמו קריירה זוגיות בית ונושאים אישיים. יש קונפליקט בין הרצון לפרוץ קדימה ולשנות דברים ברמה האישית ולהיפתח החוצה לעולם, לבין הצורך שלכם לשמר דברים וליצור ביטחון כלשהו, גם אם לא תמיד זה מדויק לכם. הבית והמשפחה מצביעים והצרכים של בני הבית עלולים להתנגש עם הצרכים שלכם והדרישות של מקום העבודה והקריירה שלכם, אך החודש תרגישו שהלחץ גדול יותר מתמיד. כלכלית אתם במגמת התרחבות. יחד עם זאת חשוב שתפעלו בצורה נכונה ומדויקת כדי לשמר את ההישגים מהתקופה האחרונה. 

 

דלי  21.1-18.2     מקבץ של ארבעה כוכבים החודש בבית הקריירה שלכם, הכולל את השמש וכוכב שבתאי, מצביע על רצון חזק להצליח ועל אפשרות לשפר את המעמד שלכם. יחד עם זאת, כוכב שבתאי גם דורש הרבה השקעה ועשייה של דברים בצורה מאוד נקייה וללא מניפולציות, מה ששבתאי במזל עקרב עלול להתקשות. לא לגלוש למקום זה. ונוס הנמצאת גם כן בבית הקריירה שלכם ובמזל עקרב מצביעה על אפשרות ליצור קשרים או להיעזר בקשרים שיטיבו עמכם בקריירה שלכם בדרך כלל נשים. השמש הנמצאת במזל מאזניים שהוא מזל אוויר כמו שלכם תטיב עמכם אך ב-10 הימים הקרובים היא תתקל בהיבטים דיס הרמוניים עם פלוטו אוראנוס וצדק מה שמצביע על התנהלות נוקשה מרדנית ומוגזמת מול הסובבים אתכם או כלפיכם.


דגים  19.2-20.3       כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל אריה ממשיך לדחוף אתכם קדימה ולעזור לכם להעיז יותר. כמו כן, היכולת שלכם להנהיג ולעורר השראה לכל מי שקשור אליכם מקצועית גדל. עניינים כספיים יעסיקו אתכם רבות החודש, במיוחד ב-10 הימים הראשונים.  אתם שואפים להגיע לאיזון כלכלי ועלולים לעשות יותר טעויות עם הכספים של אנשים אחרים או מההיבט העסקי. כמו כן ההתנהלות מול בנקים או גופים שקשורים לכספים שלכם עלול להיות טעון יותר בשבוע שבועיים הקרובים ויתכן אף אפשרות להתנתק או להחליף בנק או מקור מימון אחר. היחסים עם בני זוג יתאפיינו ביותר חשדנות ונטייה לבדוק את המניעים של האחר.


טלה   21.3-20.4      מבנה של מרובע גדול שייווצר בשמיים בעשרת הימים הראשונים של חודש אוקטובר מצביע על תקופה מאתגרת בנושאים העיקריים של חייכם. בזוגיות ועם שותפים אתם עלולים לחוות קונפליקט כאשר צד אחד מעוניין באיזון והרמוניה שבא מתוך התחשבות בצד השני, אך מצד שני ישנו רצון חזק למרוד במוסכמות ולפעול לפי מה שמרגיש לכם נכון וזה מה שיוצר את הקונפליקט. חשוב להבין שישנם דרכים חדשות שאולי לא חשבתם עליהם שיכולים להטיב עם שני הצדדים. גם עם סמכויות ובקריירה תתקשו לזרום ולהגיע לעמק השווה. כניסת כוכב מאדים שליט מזל טלה לבית העבודה שלכם מחזק את היוזמות והדיוק בתחום המקצועי. כלכלית יש לכם הזדמנות להתחזק.


שור  21.4-20.5     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על חשיבות הנושאים הללו במהלך החודש הקרוב. כוכב שבתאי הנמצא תקופה ארוכה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על תקופה מאתגרת יותר בנושאים הללו ועל צורך לשנות דפוסים רגשיים שלא משרתים אתכם בלבד. יחד עם זאת שוורים שירגישו בשלים יוכלו למסד יחסים. כוכב מרקורי הנמצא במזל עקרב מצביע על בדיקה לעומק של כל שותפות בעיקר על רקע רומנטי או עסקי ועל נטייה בדרך כלל ליותר חשדנות.  בעבודה אתם נוטים להסתכל על דברים ממקום שונה ומערכת האמונות שלכם משתנה. יתכן רצון לפרוש מהעבודה או לעזוב לחו"ל.


תאומים 21.5-21.6      הימצאותו של כוכב מרקורי במזל עקרב ובבית העבודה והשרות שלכם החודש מצביע רצון להתעמק ולחקור נושאים מקצועיים עד שהדברים נטמעים ומובנים יחד עם זאת תיתכן יותר כפייתיות מחשבתית. נסיגת מרקורי החל מה 21 לאוקטובר למשך שלושה שבועות עלול ליצור יותר שיבושים בתקשורת ותקלות טכניות גם עם כספים אך גם הזדמנות לשינוי מחשבתי. כניסת כוכב ונוס לבית הזוגיות והשותפויות מצביע על רצון ליצור קשר יותר אמיתי ואוטנטי ויותר חופש בתוך הקשר. הנטייה להימשך או ליצור קשר עם אדם מתרבות שונה משלכם או מרקע שונה מתחזק. היחסים עם ילדיכם, חברים וכל מי שקשור לכסף ולרכוש שלכם עלולים להתערער, שימו לב !


סרטן  22.6-22.7      ריבוי כוכבים במזלות מיסוד המים מצביע על יכולת להתמודד עם דברים בצורה טובה יותר במיוחד בכל הנוגע להתמודדות עם ילדים. מבחינה כלכלית יש רצון ליצור רמת חיים מפוארת יותר ולחיות חיי נוחות אך הצעדים שאתם צריכים ליזום עבור זה עלולים להפחיד את הקרובים לכם במיוחד כמו הורים ובני זוג וזה יכול ליצור קונפליקט ותחושה שלא מאמינים בכם. הרצון לפרוץ קדימה בקריירה עלול להתנגש עם חובות משפחתיים או בצורך להשקיע יותר זמן איכות עם המשפחה והזמן שהקריירה דורשת מכם. מקצועית תרגישו הקלה לאחר ה 10 לאוקטובר ותוכלו להגיע ליותר בהירות והישגים.

 

אריה 23.7-22.8      כוכב מאדים הנמצא במזל אריה ממשיך לפמפם עבורכם אנרגיה של יצירה ועשייה. היכולת שלכם לעורר השראה ולהוביל יתגברו. יחד עם זאת כוחות האגו חזקים יותר והפגיעות עלולה להיות חזקה יותר עבור מי שלא יודע להימנע מפינות חשוכות. התקשורת והיחסים עם הסובבים אתכם תאתגר אתכם יותר למרות הרצון ליצור יותר איזון והרמוניה. בעבודה תתקשו לנהוג בצורה דיפלומטית עם אנשים בעלי מעמד וזה עלול לפגוע במעמדכם ובקידום שלכם. מה שלא חייב לפתוח אל תפתחו בימים הקרובים. מקבץ של ארבעה כוכבים במזל עקרב ובבית המשפחה מצביע על נושאים שעשויים לעלות על פני השטח והדורשים מבני הבית התייחסות גם אם אלו תכנים לא בהכרח נעימים אפשרו להם מקום.


בתולה 23.8-22.9      השמש הנמצאת בבית הכספים שלכם מצביע על רצון ליצור איזון כלכלי ולממש יותר הכנסות יחד עם זאת הימצאותו של השמש בזויות דיס הרמוניות לכוכבים פלוטו, אוראנוס ויופיטר מצביע על זה שאתם עלולים להתקשות לעשות זאת לפחות בעשרת הימים הראשונים של אוקטובר. כניסת כוכב מאדים למזל בתולה החל מה 15 לאוקטובר מצביע על גל של אנרגיה שיאפשר לכם לפעול בצורה מסודרת ומדויקת יותר. הצלחה בתחום המקצועי לא יאחר להגיע אל היא עלולה לגבות מחיר אם תפריזו בביקורת שלכם על הסובבים אתכם. היכולת להגיע לתובנות עמוקות ולהצליח בכל נושא הקשור ללמידה יתגבר יחד עם זאת התקשורת עלולה להיות פחות נעימה וברורה.

 

 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי