אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית חודשית אוקטובר 2012

תחזית חודשית אוקטובר 2012

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  אוקטובר 2012

 

החודש הוא המשכו של הירח המלא שהסתיים ממש בסוף החודש האחרון ויצור שינוי אצל הרבה מאוד אנשים בכל מה שקשור לצורת החיים שלהם. ב 6 לאוקטובר כוכב שבתאי יסיים את שהותו במזל מאזניים ויעבור למזל עקרב. בני מזל מאזניים יוכלו לנשום לרווחה סופסוף ! בני מזל עקרב יתמודדו בשנתיים וחצי הבאות איך לתעל נכון את העוצמות שלהם, נושאים כמו שיתוף פעולה, זוגיות וכספים.

 

מאזניים 23.9-23.10    מזל טוב לבני ובנות מזל מאזניים שיחגגו יום הולדת. כניסת כוכב שבתאי לבית הכספים שלכם מצביע על כניסה לתקופה הדורשת מכם לפעול בצורה המוכיחה את עצמה ובה תבחנו את הצלחתכם הכלכלית ותיאלצו לפעול בצורה אחרת עם כספים ומאבים ולקחת אחריות על מנת להצליח גם כלכלית. בבית עם המשפחה ובן הזוג אתם בעיצומו של שינוי המאפשר לכם לאמץ את החדש עם הישן ולפעול ממקום יותר מאוזן. יחסים זוגיים שהתאפיינו במשך שנים בכאב ,סבל ודיכוי ישתחרר אצל חלק גדול מכם אם באמצעות סיום קשר זוגי או באמצעות שינוי גישה וריפוי מערכת היחסים. מקצועית יתאפשר לכם לפעול ממקום משוחרר יותר וללא ציפיות יתר.

 

עקרב  24.10-21.11     כניסת כוכב שבתאי למזל שלכם, מזל עקרב למשך כשנתיים וחצי יחשל אתכם מאוד אך עלול גם לעורר גם תסכול. האתגרים והשיעורים ילכו ויגברו מאוד החל מה 6 לאוקטובר.

שימוש לקוי או ניצול לרעה בעוצמה שלכם עלול ליצור קשיים מידיים. נושאים קרמאטיים עלולים לעלות על פני השטח וידרשו מכם פתרונות וריפוי. בהיבט העסקי אתם נדרשים לפעול בצורה ישרה ואתית ולהתחדש במה שאתם עושים. גם הנושא המיני ידרוש מכם התבוננות והתחדשות. עקרבים שימנעו משינויים עלולים למצוא עצמם מתוסכלים. בקריירה חלק גדול מכם עשויים להתחזק ולזכות בקידום במיוחד מי שנולדו בתחילת המזל.

 

קשת  22.11-21.12     כניסת כוכב מאדים למזל שלכם, מזל קשת כבר ב 7 לאוקטובר מצביע על פרץ של אנרגיה שיאפשר לכם לפעול בצורה ברורה ואופטימית יותר. השתדלו גם להקשיב שצריך אחרת אתם עלולים ליצור המון התנגדות במיוחד בין ה 27 ל 31 לאוקטובר. כוכב ונוס אשר יכנס לבית הקריירה שלכם כבר ב 3 לאוקטובר ולאורך החודש מצביע על יצירת קשר יותר תועלתניים במיוחד סביב נושא הקריירה והעבודה. כלכלית יש לכם אפשרות להשתחרר גם מעול כלכלי במידה ותעיזו ליצור שינוי ולא להיצמד לכללים הישנים. כוכב צדק הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות ממשיך להטיב עמכם בתחום הרומנטי ועם בן הזוג ומחבר אתכם ליותר אנשים חדשים שעשויים להיכנס לחייכם לאורך כל החודש.

 

גדי  20.1 – 22.12     כוכב שבתאי שליט מזלכם עובר ממזל מאזניים למזל עקרב ב 6 לאוקטובר. עם מעבר זה העומס בתחום הקריירה עשוי לרדת והמיקוד יעבור לנושאים חברתיים ועבודה מול ארגונים וקבוצות. הרצון להתבלט ולהשפיע ולהיות מקובל חברתית ילך ויתגבר והצלחתכם תקבע אם תפעלו נכון ולא תנסו לזכות לאהדה בכוח ועל חשבון של פגיעה באחרים. הרצון שלכם ושל בני משפחתכם עלול להיות מנוגד אך יחד עם זאת זה הזמן ללבן בעיות ולהגיע למקום שהוא טוב עבור כל הצדדים אחרת עלול להיות הרבה הרס. מקצועית חודש מוצלח אם לא תתקבעו באמונות שמגבילים אתכם ואת הסובבים אתכם, זכרו האמת היא לא נחלתכם הבלעדית. רומנטית מצבכם טוב יותר עם כניסת ונוס למזל בתולה ב 3 לאוקטובר.

 

דלי  21.1-18.2    כניסת כוכב שבתאי לבית הקריירה שלכם החל מה 6 לאוקטובר מצביע על תקופה מאוד אינטנסיבית בקריירה ובנושאים מקצועיים. מעמדכם יצטרך לעמוד במבחן התוצאה ותצטרכו להוכיח את עצמכם. היחסים מול סמכויות עלול להיות די נוקשה אם לא תמלאו אחר הציפיות של הממונים עליכם. יחד עם זאת החל מהחודש ולמשך כ שנתיים וחצי יהיו לכם מספיק הזדמנויות לקדם את עצמכם. יחסים עם קרובי משפחה עברו לאחרונה טלטלה אך נראה שאתם מוצאים את הדרך להגיע אל ליבם החודש. כלכלית יש לכם הזדמנויות להגדיל את הונכם הכלכלי החודש אך אתם נדרשים להיות גם מעשים הפעם. קשרים רומנטיים עשויים להתפתח אצל הפנויים שביניכם עם אדם הקשור לחו"ל.

 

דגים  19.2-20.3     כוכב ונוס יכנס כבר ב 3 לאוקטובר לבית הזוגיות שלכם ועשוי להטיב עמכם מאוד בשבועות הקרובים. הפנויים שביניכם עשויים למשוך אדם יציב מעשי ויתכן אף מעט ביקורתי שיעזור לכם ליצור חיים מאורגנים ויציבים יותר ויעזור לחלק מכם להיות יותר על הקרקע. ענייני כספים ימשיכו להעסיק אתכם החודש ותמצאו את עצמכם פועלים למען עתיד טוב יותר כולל רעיונות לפתיחת עסק או כל דבר שישנה לגמרי את המפה מבחינה כלכלית, כמו תמיד יתכנו אנשים שינסו להוריד לכם את הרוח מהמפרשים. כניסת מאדים לבית הקריירה שלכם מצביע על הגברת השאפתנות שלכם בנושאים מקצועיים. כניסת כוכב שבתאי למזל עקרב החל מה 6 לאוקטובר מצביע על תקופה של התעצמות מקצועית ואישית.

 

טלה   21.3-20.4      יציאתו של כוכב שבתאי מבית הזוגיות והשותפויות שלכם ייתן לכם המון אוויר לנשימה. חלק מכם נמצא עדיין בתהליך החלמה מגירושים קשים ואצל חלק מכם הייתה תקופה של לימוד והתעצמות בנושא הזוגי. כניסת שבתאי למזל עקרב לשנתיים וחצי הקרובות  החל מה 6 לאוקטובר מצביע על תקופה שבה אתם עלולים להיות מאותגרים סביב ענייני כספים ויכולת לשלב כוחות בעיקר בתחום העסקי. גם בנושים אינטימיים ומיניות תעברו לא מעט שיעורים גם אם אתם מרגישים שאין מה ללמד אתכם בנושאים הללו. כניסת מאדים שליט מזלכם למזל קשת ב 7 לאוקטובר יגביר את האופטימיות שלכם לעשות ולפעול והרצון לשהות במקום של טבע ומרחקים. כמות הנסיעות ילכו ויגדלו. בקריירה אתם מצליחים ליצור שינוי בדברים מהותיים.

 

שור  21.4-20.5     גם החודש אתם ממשיכים ליהנות מהשפע שכוכב צדק מרעיף עליכם במיוחד בין ה 8 ל 10 לאוקטובר. בתחום הרומנטי ובמערכות יחסים לעומת זאת דברים ילכו להשתנות החל מה 6 לאוקטובר עם כניסת כוכב שבתאי לבית הזוגיות שלכם החל מה 6 לאוקטובר. שבתאי מביא עימו בדרך כלל או משקף תקופה הדורשת יותר מאמץ ויציאה מאזור הנוחות של האדם ואצלכם זה יתבטא בלא לקחת כמובן מאליו את בן הזוג וגם תקופה של הבשלה ומוכנות לקשר עם מחויבות אצל הפנויים שביניכם. בשותפויות כלכליות תצטרכו לפעול בצורה יותר אחראית ואתית. כניסת כוכב ונוס שליט מזלכם למזל בתולה ב 3 לאוקטובר יקל עליכם מאוד ויחדד את היצירתיות שלכם. מקצועית תרגישו הקלה עצומה ויציאה ככל הנראה מתקופה של עומס ואחראיות.

 

תאומים 21.5-21.6    כוכב ונוס יכנס לבית המשפחה שלכם ויעזור לכם ליצור סדר ביחסים עם בני הבית ובעולמכם הרגשי. יתכן והיחסים יראו לכם מעט מאופקים ויבשים אך יחד עם זאת עם הזמן הם יפשירו יותר ויהיו יותר מאוזנים. כוכב צדק הנמצא במזלכם משפיע כרגע בעיקר למי שנולדו בשבוע הראשון של בני המזל ומביא לכם הזדמנויות לצמוח ולגדול בנושאים האישיים. כניסת כוכב שבתאי לבית העבודה שלכם החל מה 6 לאוקטובר ולמשך כשנתיים וחצי מצביע על תקופה מאתגרת בתחום המקצועי.לא תוכלו להתייחס בקלות דעת לעבודה ותצטרכו להתעלות ולהוכיח את עצמכם אך אם תגלו רצינות ובגרות תוכלו לזכות לקידום משמעותי בעבודה. ברומנטיקה צפוי חודש טוב במיוחד בין ה8 ל 10 לאוקטובר. הפנויים שביניכם יוכלו להיכנס לקשר חדש.

 

סרטן  22.6-22.7     היחסים עם בן הזוג ועם שותפים למיניהם עדיין לא הגיע למנוחה ולנחלה מבחינתכם ואתם משתדלים להגיע למקום שלם עבורכם יחד עם זאת שנים של התעלמות או הזנחה לא יכולים להיעלם בן רגע אך עם כניסת כוכב ונוס למזל בתולה תרגישו שחייכם נכנסים לסדר ושאתם מסוגלים לחדש את היחסים בצורה פחות הרסנית. בקריירה אתם בעיצומו של שדרוג, עולמות חדשים נפתחים לפניכם כאשר הפחד משינוים טכנולוגיים קטן. הלחץ ילך ויקטן החל מה 14 לאוקטובר.

כלכלית זוהי תקופה מאוד פורייה במיוחד בין ה 8 ל 10 לאוקטובר שבהם אתם מחוברים יותר לשפע וכספים עשויים להגיע.

 

אריה 23.7-22.8     כניסת ונוס לבית הכספים שלכם ולמזל בתולה מצביע על נטייה להתנהלות נבונה יותר עם כספים לאחר תקופה של חגיגות והפרזות. מעבר של כוכב שבתאי לבית המשפחה שלכם מצביע על שינויים רבים שיחלו על בני ובנות מזל אריה החל מה 6 לאוקטובר ב שנתיים וחצי הקרובות. חלק מכם יעבור תהליך התבגרות והבשלה ויהיה מוכן להתמסד ולהקים משפחה כמו כן צפו להרבה שנויים סביב הבית כולל שיפוצים , רכישות או מעבר דירה. עולמכם הרגשי והיחסים עם בני הבית,ההורים והמשפחה יעברו לא מעט תהפוכות החל מהחודש. עם כניסת מאדים למזל קשת ולבית היצירה שלכם החל מה 7 לאוקטובר תצליחו לבטא יותר את עולמכם הפנימי וליצור יותר בקלות.הלחץ בעבודה ירד מעט בעיקר ב שבוע הראשון של אוקטובר אך לא תגיעו עדין למנוחה ולנחלה.

 

בתולה 23.8-22.9     עם כניסת ונוס למזל שלכם, מזל בתולה כבר ב 3 לאוקטובר הרגשתכם עשויה להשתפר, תראו טוב יותר ואתם עשויים למשוך יותר אנשים לחייכם. קשרים חדשים רומנטיים או מקצועיים ייווצרו במהלך החודש הקרוב ויטיבו עמכם מאוד. כלכלית יש נטייה למשוך יותר שפע לחייכם והערך העצמי שלכם עשוי לגדול. כוכב שבתאי אשר יכנס למזל עקרב החל מה 6 לאוקטובר מצביע על תקופה מאתגרת יותר ביחסים עם סביבתכם הקרובה. הרצון ללמוד ילך ויגבר ותוכלו לגלות יותר אחריות ומשמעת עצמית בזמן הלימודים וגם להצליח. נושא התקשורת שלכם יעבור הרבה שינויים ותיאלצו להתאמץ יותר על מנת ליצור קשר עם אנשים קרובים כמו כן חלק מהחברים שלכם עשוי להתחלף ולא יעמוד בציפיות שלכם יותר. מקצועית חודש מצוין לפניכם.


לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי