אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית חודשית ינואר 2020

תחזית חודשית ינואר 2020

תחזית אסטרולוגית חודשית ינואר 2020

העשור מתחיל עם 5 כוכבים במזל גדי! ואיזו שנה זו הולכת להיות ... מלבד מקבץ הכוכבים המדובר תיווצר צמידות נדירה בין כוכב שבתאי לכוכב פלוטו במזל גדי שקורת פעם במאות שנים הדבר מצביע על יכולת לעשות שינויים אדירים ולבנות דברים חדשים ברמה האישית והקולקטיבית תוך כדי סיומים של דברים שלא משרת אותנו יותר ובניה של דברים ממקום נעלה יותר כאשר מסגרות מתפרקות ונוצרות חדשות בעזרתם של הכוכב שבתאי ופלוטו השוהים לטווח ארוך בגדי ואל נשכח את כוכב צדק אף הוא במזל גדי.

גדי  20.1 – 22.12  מזל טוב לבני ובנות מזל גדי שיחגגו יום הולדת החודש. כמו שנאמר מקבץ של חמישה כוכבים שבאים בעקבות ליקוי חמה שהיה ב26 לדצמבר במזל שלכם וליקוי ירח במזל סרטן ב 10 לינואר מצביע על שנה מלאה בשינויים. צמידות בין כוכב שבתאי, שליט מזלכם לכוכב פלוטו במזל גדי מצביע על שינוים מרחיקי לכת בהיבט האישי ובכמעט כל תחום בחייכם. חשוב שלא תיצמדו כהרגלכם לישן ולמוכר ותאפשרו לחיים גם להוביל אתכם למקום המדויק לכם במידה כלשהיא. מסגרות כמו נישואים או עבודה עשויות להשתנות במידה וישנו קיבעון באותם תחומים בכל מקרה אתם תתאפיינו בהרבה יצירתיות וחייכם יתאפיין בשינוי פסיכולוגי עמוק ביותר. 

דלי  21.1-18.2     כוכב ונוס הנמצא במזל דלי מגביר את הייחודיות וכוח המשיכה שלכם ועשוי להטיב עמכם בתחום הרומנטי ובמערכות יחסים בכלל. כמו כן עוזר לכם למתן את הבלבול בתחום הכספי ומביא רעיונות יוצאי דופן בהיבט הכלכלי. מקבץ של חמישה כוכבים במזל גדי הכוללים את הכוכבים צדק, שבתאי ופלוטו מצביע על פעילות ענפה ואינטנסיבית מאחורי הקלעים והשפעה גדולה על קהלים גדולים ומסות של אנשים. כמו כן חלק מכם עשויים לחפש יותר תשובות ברמה האישית בחיים ולהימשך יותר לנושאים רוחניים גם אם עדיין אתם מחוברים לזה ממקום מנטאלי יותר וקשה לכם להרפות מההיגיון בלבד.

דגים  19.2-20.3     השנה מתחילה אצלכם עם צמידות הירח לכוכב נפטון במזל דגים מה שיכול להצביע על המון השראה דמיון ויצירתיות בשנה הקרובה. מה ששונה הפעם הוא מקבץ של חמישה כוכבים במזל גדי שיוצר זוויות הרמוניות לאותה השראה ומאפשרת לקרקע את אותה אנרגיה למעשים תכלס ולבניה של דברים חדשים ופרקטיים לחייכם האישים. שבתאי ופלוטו עם עוד 3 כוכבים במזל מאפשרים לכם להוביל נושאים חברתיים וציבוריים למען הכול כמו שאתם יודעים להתגייס תמיד. גם מבחינה חברתית צפו לשנה שבה דברים עשויים להשתנות ותוכלו להיות יותר בקדמת הבמה ולהוביל. כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה והמעמד שלכם יחזק את המוטיבציה להוביל ולהגיע להישגים.

טלה   21.3-20.4     את שנת 2020 אתם מתחילים עם 6 כוכבים מתוך 10 במזלות מיסוד האדמה כאשר 5 מתוך ה 6 נמצאים בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל גדי. מה שעשוי לרמז על בניה ארוכת טווח כאשר עם הצמידות של פלוטו באותו בית צמוד לכוכב שבתאי אתם נאלצים גם לשנות את מה שלא מתאים ומשרת אתכם יותר בתחום הקריירה גם אם זה לא תמיד נוח. כוכב אוראנוס הנמצא אף הוא במזל מיסוד האדמה ובמזל שור בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע שגם שם אתם נעזרים ברעיונות יוצאי דופן ומקוריות כדי לשדרג את מצבכם הכלכלי. כוכב מאדים, שליט המזל שלכם יעבור ב 3 לינואר ממזל עקרב הפסיכולוגי למזל קשת המרמז על רצון בחופש, עשייה ובצורך לרתום רעיונות חדשים ופילוסופיית חיים למען ההצלחה גם עם גורמים בחו"ל.

שור  21.4-20.5      מלבד כוכב אוראנוס הנמצא במזל שלכם ומאפשר לכם ליצור שינויים מרחיקי לכת בחייכם האישיים, אתם תוכלו ליהנות כבר מתחילת השנה מ 5 כוכבים הנמצאים גם במזל גדי ובמזל מיסוד האדמה כמו שלכם. חמשת הכוכבים במזל גדי ביניהם צמידות בין כוכב שבתאי לפלוטו מאפשר לכם לעשות עוד שינויים מרחיקי לכת בתפיסת העולם שלכם, יחד עם זאת אתם גם תידרשו לוותר או לשחרר על תפיסות, דפוסים, הרגלים ואמונות מגבילות ולהפנים חדשות. ברמה הכספית והעסקית אתם תוכלו להגיע לגורמים חדשים בחו"ל וליצור שיתופי פעולה ארוכי טווח. כניסת כוכב מאדים למזל קשת עשוי לשפר את מצבכם הפיננסי ולהוריד לחץ מהזוגיות. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת בבית הקריירה שלכם ובמזל דלי ומאפשרת ליצור קשרים חדשים.


תאומים 21.5-21.6     מפת הכוכבים בתחילת השנה עשויה לרמוז שאחד הנושאים המרכזיים שבו תעסקו השנה או לפחות בחודשים הקרובים הוא נושא פיננסי. בית כספי הזולת שלכם מאכלס כרגע 5 כוכבים במזל גדי מה שאומר שעניין כספי הזולת ידרוש מכם יותר אחריות וכובד ראש בכל מה שקשור להתנהלות או השקעות של כספים שממונים עליכם. כוכב צדק הנמצא אף הוא באותו בית במזל גדי עשוי להראות על שיפור כספי במעמדכם או דרך בן או בת זוגכם. דבר נוסף אפשרי הוא תהליך הבשלה והתבגרות ברמה הפסיכולוגית והמינית. כניסת כוכב מאדים למזל קשת יכול למשוך יותר התנגדות מצד בני זוג ושותפים ויריבים גלויים.

סרטן  22.6-22.7      בוא ונתחיל מהקל לכבד... כוכב מאדים צפוי להיכנס כבר ב 3 לינואר למזל קשת ולבית העבודה והשרות שלכם ל 6 שבועות הקרובים. כניסתו של מאדים לבית העבודה ולמזל קשת מצביע על יותר אנרגיה שמופנית לנושאים המקצועיים אך גם על צורך לפעול בהתאם לתפיסת העולם שלכם ועל יותר קושי בכללי לפעול לפי מה שלא מתאים לכם או שנוגד את התפיסות והאמונות הפנימיות שלכם מה שיכול לגרום ליותר חיכוך בעבודה. מקבץ של חמישה כוכבים בבית השותפויות והזוגיות הכוללים את פלוטו ושבתאי בצמידות למשך תקופה ארוכה מצביע על תהליך ממושך שאתם יכולים לעבור בזוגיות ועם שותפים המצריך מכל המעורבים שינוי פסיכולוגי והתבגרות על מנת לצעוד קדימה ולא להיתקע. מה שעלול ליצור יותר אתגרים אך בסופו של דבר גם שיפור עצום.

אריה 23.7-22.8      הימצאותו של כוכב ונוס הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל דלי עשוי לרמוז לפחות בתחילת שנת 2020 על הרמוניה זרימה וחברות בתוך הקשר הזוגי או עם שותפים למיניהם. מקבץ של חמישה כוכבים בבית העבודה והשרות שלכם מצביע על שנה מאוד אינטנסיבית עם לא מעט שינויים אפשריים בתחום המקצועי ובעבודה. כוכב שבתאי בבית העבודה בשנה הקרובה מצביע על יותר אפשרויות והזדמנויות בתחום המקצועי אך מכיוון שבמזל גדי עסקינן ואל בית זה מצטרפים עוד 4 כוכבים כולל שבתאי ופלוטו הדבר אומר שיש כנראה צורך לשחרר תפיסות, דפוסים ואמונות מגבילות שלא מקדמים אתכם יותר ולהיפתח אצל חלק מכם לנושאים חדשים או לפחות ממקום שונה על מנת לבנות הצלחה לאורך זמן.

בתולה 23.8-22.9      שנת 2020 מתחילה עם 6 כוכבים במזלות מיסוד האדמה מה שעשוי להטיב עמכם מאוד כאשר חמישה מהם נמצאים בבית היצירה שלכם מה שעשוי להטיב עם האמנים והיוצרים שביניכם אך מכיוון שכל החמישה נמצאים במזל גדי זה אומר שדברים קורים לאחר השקעה לאורך זמן, משמעת ואורך רוח. פלוטו ושבתאי במזל גדי ובצמידות יכולים להצביע על צורך בשינויים פנימיים קודם לפני שיוצרים דברים חדשים במיוחד בהתנהלות מול ילדיכם ולמצוא את האיזון בין הצורך לכוון או לבקר לבין המקום החומל והאוהב יותר ביחסים. כוכב מאדים שיכנס לבית המשפחה והבית שלכם כבר ב 3 לינואר יכול לשקף צורך בהשקעת אנרגיה בבית ועם המשפחה ב 6 השבועות הקרובים. השתדלו להימנע ממאבקים.

מאזניים 23.9-23.10      נתחיל מהקל לכבד. שנת 2020 מתחילה אצלכם עם ונוס, שליטת המזל שלכם במזל דלי ובבית האהבה והיצירה מה שעשוי בהחלט להטיב עמכם למספר ימים. ב 3 לינואר יכנס כוכב מאדים למזל קשת למשך כ 6 שבועות מה שיאפשר לכם להיות יותר בתנועה ולהיות פעילים יותר בתחום החברתי. מקבץ של חמישה כוכבים ביניהם כוכב צדק, שבתאי ופלוטו אשר ישהו יותר זמן בבית המשפחה שלכם והבית מצביעים על מיקוד תשומת לבכם בשנה הקרובה בתחום של הבית והמשפחה. כוכב צדק יכול להצביע על קניית נכס נדל"ן או מעבר לדירה חדשה. בכל הנוגע לנושא המשפחתי זוהי שנה עם אפשרות לשינויים רבים וצורך לעבוד על נושא היחסים במשפחה ולשחרר דפוסי חשיבה והתנהגות ביחסים שלא משרתים את המעורבים בנושא על מנת ליצור יותר יציבות או שינוי לטובה.


עקרב  24.10-21.11    

כוכב מאדים אשר שוהה עדיין במזל עקרב והטיב עמכם עד כה, יעבור ב 3 לינואר למזל קשת ולבית הכספים והרכוש שלכם ויגביר את המוטיבציה עם תחילת שנת 2020 להגדיל ולשפר את מצבכם הפיננסי בשנה הקרובה. חשוב שתפעלו בצורה אחראית בכל השקעה שאתם עושים. ונוס הנמצאת בבית הבית והמשפחה שלכם עשויה בשלב זה לשפר את האווירה וליצור יותר תקשורת מקרבת, זרימה והרמוניה. כוכב צדק הנמצא במזל גדי למשך כשנה עשוי להצביע אצלכם על פוטנציאל של שנה מלאה בנסיעות, התחברות לאנשים חדשים והתחברות לידע חדש ויותר פעילות חברתית. יחד עם זאת ביחד עם כוכב צדק ישהו באותו בית גם כוכב שבתאי ופלוטו, שליט מזלכם הנמצאים במזל גדי לתקופה ארוכה מה שיכול להצביע על צורך לעשות שינוי עמוק ויסודי כדי לאפשר את כל השינויים הללו במיוחד בתקשורת עם הסובבים אתכם.

קשת  22.11-21.12     כניסת כוכב מאדים למזל קשת כבר ב 3 לינואר מצביע על שפע של אנרגיה ואופטימיות ברמה האישית המאפשר לכם לפעול במרץ לפחות ב 6 השבועות הקרובים. ונוס הנמצאת במזל דלי מאפשרת לכם להסביר פנים לעולם ולסובבים אתכם וליצור חברויות חדשות כבר בינואר. כוכב צדק, שליט מזלכם אשר עבר לא מזמן למזל גדי ונמצא כעת בבית הכספים והרכוש שלכם למשך כשנה, מאפשרת לכם להתרחב כלכלית ולצבור נכסים במידה ותפעלו באופן אחראי. הכוכבים שבתאי ופלוטו הנמצאים אף הם בשנה הקרובה בבית הכספים שלכם הם אלו שידחפו אתכם לשחרר דפוסים והתנהלות שלא מאפשרת לכם צמיחה כלכלית לאורך זמן ויאפשרו לכם לאמץ דפוסי התנהגות ותודעת אושר ובניה לטווח ארוך ממקום אחראי ובוגר יותר.


רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי