אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית חודשית מרץ 2020

תחזית חודשית מרץ 2020

תחזית אסטרולוגית חודשית מרץ 2020

החודש מתחיל עם 6 כוכבים במזלות מיסוד האדמה מה שמצביע על אנרגיה יציבה ועל צורך חזק ביציבות. יחד עם זאת השמש, נפטון ומרקורי הנמצאים במזל דגים ועם כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה וירח שעובר לתאומים יכולים להצביע על בלבלול, אשליה, הזנחה ודיס אינפורמציה ובעיקר נטייה לתקשורת משובשת ותקלות טכניות. שני המקבצים במזלות גדי ודגים יכולים להצביע שמצד אחד יש רצון לפעול ולקחת אחראיות בכל הנוגע למצב הבריאותי בעולם ואפילו לשים גבולות אך מצד שני נפטון ומזל דגים המקושרים למערכת החיסון וחוסר גבולות ובייחד עם נטייה לאשליה וחוסר גבולות יכול להצביע שאין באמת גבולות וקשה לשלוט על ההמון ומה שקורה בכל הנוגע לפחות עכשיו עם הקורונה. האור בקצה המנהרה הוא שיש בין המקבצים היבט הרמוני של 60 מעלות שאומר שעם קצת רצון (מאדים במזל גדי ) ומודעות יופיטר ומשמעת (כוכב שבתאי) בגדי ניתן ליצור שינוי בחודשים הקרובים.

דגים  19.2-20.3     עם השמש, כוכב נפטון, שליט מזלכם ומרקורי הנמצא כעת בנסיגה וכול המקבץ הזה נמצא במזל דגים, קשה יותר לחשוב בצורה צלולה. זוהי תקופה עם הרבה יותר בלבול ואשליה בעיקר בגלל נסיגת כוכב מרקורי הנמצא במזל שלכם ובנסיגה עד ה 10 למרץ ועוד כ 5 ימים התאוששות. לפחות עד ה 15 למרץ מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים חדשים והתחלות חדשות. בתקופה זו בעיקר בין ה 8 ל 10 למרץ מערכת החיסון של בני מזל דגים נוטה להיות חלשה יותר בגלל צמידות השמש לכוכב נפטון במזל דגים ולכן מומלץ בעיקר בתקופה זו לנהוג במשנה זהירות ולא להיחשף למקומות שיש בהם יותר נגיפים או להחליש את עצמכם. חברתית אתם נוטים להשפיע יותר על אחרים. כלכלית תקופה המאפשרת לעשות שינויים ולשדרג את עצמכם רצוי לפעול רק לאחר ה 14 למרץ.

טלה   21.3-20.4     מקבץ של 4 כוכבים במזל גדי בבית הקריירה והמעמד שלכם כולל כוכב מאדים, שליט המזל שלכם, מצביע על שאפתנות ויכולת השפעה גדולה יותר בתחום הקריירה שלכם ועל הקהילה שלכם אצל חלק גדול מכם יש יותר בשלות כעת להגיע להישגים ולזכות לקידום במידה ולא תזניחו מידע ולא תמעדו בלשונכם בשבועות הקרובים. חשוב שתדאגו לעצמכם ולא תזניחו את עצמכם גם בהיבט הבריאותי בזמן הקרוב. כוכב ונוס אשר יכנס לבית הכספים והרכוש שלכם ולמזל שור החל מ 5 למרץ ויצטרף לכוכב אוראנוס מצביע על יכולת לשדרג את מצבכם הפיננסי החל מה 15 לחודש. בעבודה יתכנו יותר תקלות טכניות ושיבושים בתקשורת שלא תמיד יהיה בשליטתכם עד ה 10 למרץ.

שור  21.4-20.5      עם כניסת כוכב ונוס, שליטת המזל שלכם, למזל שור החל מה 5 למרץ והצטרפותה לכוכב אוראנוס הרגשתכם עשויה להשתפר ואתם עשויים להרגיש יותר מאוזנים ועם יותר הרמוניה ביום יום. כמו כן אתם נראים טוב יותר. מבחינה פיננסית החושים והבנה שלכם משתפר ויש לכם אפשרות לעששות שינוים וגם להצליח בהם אך מומלץ להתחיל אותם החל מה 15 למרץ 2020. במערכות יחסים עם בני זוג ושותפים אתם מרגישים שיש לכם יותר שליטה. היכולת להשפיע על קבוצות נוטה לגדול אך חשוב שתהיו מאוד ברורים במסרים שלכם ולא תזרעו בלבול בגלל נסיגת כוכב מרקורי שיכולה ליצור אי הבנות ושבושים בתקשורת ולהשפיע על הקריירה שלכם.

 

תאומים 21.5-21.6      השמש, נפטון וכוכב מרקורי הנמצאים בבית הקריירה שלכם ובמזל דגים עשויים להשפיע לטובה במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם המשתמשים הרבה בדמיון, השראה ויצירה בתחום עיסוקם. יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי במזל דגים עם כוכב נפטון בסביבה יכול ליצור יותר בלבול והזנחה עם כל מה שקשור להתנהלות יום יומית בעיקר מול רשויות ומוסדות וסמכויות שונות. מומלץ לא לדחות דברים חשובים כמו תשלומים או הרשמות לכל מיני מקומות חשובים שדורשים מסמכים לפחות עד ה 10 למרץ. מבחינה פיננסית חשוב שתהיו בתקופה הקרובה זהירים יותר בגלל הנטייה ליותר בלבול ואשליה, במיוחד עם כספים שמופקדים אצלכם של אנשים אחרים.

 

סרטן  22.6-22.7     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל גדי הכוללים בין היתר את הכוכבים מאדים, פלוטו ושבתאי מצביע על תקופה מאתגרת עם בני זוג ושותפים למיניהם, במיוחד שכוכב מרקורי, הקשור גם לתקשורת יהיה בנסיגה עד ה 10 למרץ ועלול ליצור יותר בלבלול ואשליה. חשוב שתמנעו מצעדים דרסטיים עד ה 15 למרץ שהבהירות תגדל יותר. חשוב שתמנעו מנסיעות לחו"ל במיוחד עד ה 15 למרץ לפחות במידת האפשר בגלל נטייה יותר גדולה לתקלות ובגלל מערכת חיסון חלשה יותר בתקופה זו אצלכם. ונוס ואוראנוס הנמצאים במזל שור עשויים להצביע אצלכם על תקופה יותר מוצלחת מבחינתכם בתחום החברתי ובהשפעה בתוך קבוצות וארגונים. אצל חלק מכם תיתכן התחלה של קשר רומנטי.

אריה 23.7-22.8     כוכב אוראנוס וונוס הנמצאים בבית הקריירה עשוי להצביע על תקופה המאפשרת ליצור שינוי משמעותי בתחום הקריירה ובכל הקשור למערכות יחסים והתחום הפיננסי בקריירה. מקבץ של ארבעה כוכבים בבית במזל גדי יכול להצביע על תקופה מאוד אינטנסיבית מקצועית ובבריאות ולכן חשוב שתדעו לשים גבולות ולא להתיש את עצמכם במיוחד בין ה 8 ל 10 במרץ שהשמש, שליט המזל שלכם תיצמד במדויק לכוכב נפטון במזל דגים ועלול להחליש את מערכת החיסון שלכם. יש לנהוג במשנה זהירות עד ה 15 למרץ לפחות בנושאים כספיים במיוחד עם כספים שלא שלכם וקשורים לארגונים ומוסדות שונים בגלל הנטייה ליותר טעויות ולחוסר בהירות.

בתולה 23.8-22.9      כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם הנמצא כעת בנסיגה במזל דגים ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם עלול ליצור נטייה ליותר טעויות, בלבול ותחות אשליה במערכות יחסים עם בן או בת הזוג ועם שותפים למיניהם מה שיכול ליצור יותר תסכול וכעס במיוחד שתרגישו שיש לכם פחות שליטה על אותם גורמים. חשוב בתקופה זו שתשמרו יותר על מערכת העצבים והמערכת החיסונית ותנוחו יותר במיוחד כשאתם מרגישים שיש חולשה כללית. יחד עם זאת מקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד האדמה כמו המזל שלכם יעזור לכם למתן את תחושת הבלבול וחוסר השליטה. תקופה טובה יותר לאמנים וליוצרים שביניכם שיאפשר לכם להגיע לפריצת דרך והצלחה בהמשך.

מאזניים 23.9-23.10     כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל דגים יכול להצביע על יותר השראה ודמיון וחשיבה מחוץ לקופסא בתחום המקצועי אך יחד עם זאת על נטייה ליותר בלבול, קושי בהתנהלות עם פרטים ועשיית סדר, קשיי תקשורת, אשליה והטעיה. חשוב שלא תלכו לרעיונות עבודה או שתחילו דברים בעלי משמעות לפחות עד ה 15 למרץ. כניסת ונוס, שליטת המזל שלכם למזל שור תטיב עמכם מאוד ברמה הכלכלית אך חשוב שכל מי מכם שעובד בתחום הבנקאות, חברות ביטוח או שממונה או מתעסק עם כספים של אחרים לנהוג במשנה זהירות בגלל הנטייה ליותר טעויות בתקוה זו. זה יחלוף מ 15 למרץ. מקבץ כוכבים בבית המשפחה והבית שלכם ביניהם מאדים, שבתאי ופלוטו עלולים להצביע על תקופה מאתגרת יותר הדורשת מכם שינויים בנושאים הללו.

עקרב  24.10-21.11        מקבץ של 3 כוכבים בבית היצירה והילדים ובמזל דגים הכוללים את, השמש, נפטון ומרקורי עשויים להטיב עם היוצרים והאמנים שביניכם ולשקף תקופה של דמיון מפותח השראה, יצירתיות ויכולת להשפיע על מסות של אנשים. יחד עם זאת מרקורי הנמצא כעת בנסיגה עלול ליצור בעיות תקשורת ואי הבנות ובלבול עם ילדים. היחסים עם הסובבים אתכם מאתגרת יותר לאחרונה ויש אצל חלק מכם שינוים משמעותיים באופן שאתם תופסים את הסובבים אתכם ואת הקרובים לכם. זוהי תקופה עם הרבה תנועה ונסיעות. בכל נושא הלימודים אתם נוטים לסנן דברים ולא כל דבר מתאים לכם לעומת העבר אבל אתם מאוד נחושים להצליח במה שאתם מתחייבים וצפויה לכם הצלחה. כניסת ונוס למזל שור ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על תקופה רגועה יותר לאחר ה 5 למרץ.


קשת  22.11-21.12    

מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על עיסוק אינטנסיבי עם הנושא הפיננסי וכשמדובר במקבץ במזל גדי יש פה צורך לפעול בצורה בדוקה וסדורה ועם הרבה אחריות ובהתמדה ולא תמיד ניתן לדלג על למידה ושעורים שאתם נדרשים לעבור. יחד עם זאת אם תפעלו נכון ולאורך זמן הישגים יגיעו. השמש נפטון ומרקורי הנמצאים בבית המשפחה והבית שלכם משקפים תקופה מאתגרת במיוחד כאשר כוכב מרקורי נמצא במצב נסיגה במזל דגים. הדבר משקף תקשורת מאתגרת יותר עם בני הבית והמשפחה ונטייה ליותר תקלות במכשירי חשמל ותקשורת. חשוב שלא תזניחו דברים בעייתיים בבית כי המצב יכול להחמיר במיוחד עם חשבונות למיניהם מה שיכול להביא כנסות.

גדי  20.1 – 22.12     חודש מרץ מתחיל אצלכם עם 4 כוכבים מאוד דומיננטיים במזל שלכם, מזל גדי מה שמצביע על אי יכולת ממש להתרווח אך גם ככה זה לא משהו שמושך אתכם לרוב. אתם נמצאים בעיצומו של שינוי בשבועות האחרונים וגם כעת אתם נאלצים לעשות שינויים אישיים בחייכם על מנת להתאים עצמכם למה שקורה בחייכם האישיים כל אחד באופן אישי. מקבץ נוסף של כוכבים הנמצא במזל דלי וכולל את השמש, כוכב נפטון ומרקורי הנמצא במצב נסיגה מצביע על תקופה מאתגרת יותר בתקשורת עם הסביבה הקרובה ושיבושים בנסיעות וגם תקלות במכשירי חשמל או תחבורה ותקשורת עד ה 15 למרץ. כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה יכנס לבית הכספים והרכוש שלכם ותידרשו יותר תשומת לב בפרטים הקטנים. כמו כן מומלץ להימנע על חתימה על חוזים והסכמים עד ה 15 למרץ במידת האפשר.

דלי  21.1-18.2      מקבץ של ארבעה כוכבים מאוד משמעותיים הנמצאים במזל גדי והכוללים את מאדים, שבתאי, פלוטו וצדק מצביע על זה שקורים דברים בקנה מידה רחב מאוד מאחורי הקלעים ושיהיה קשה לשלוט בזה לגמרי ושזה יכול לאתגר אתכם אך מצד שני יכול להביא אתכם למקום שבו יכולת ההשפעה שלכם על הציבור הרחב יהיה משמעותי.  כוכב נפטון, שמש ומרקורי הנמצאים בבית הכספים שלכם כעת ובמזל דגים משקפים הרבה יצירתיות ודמיון עשיר אך יכולים לשקף גם בלבול ואשליה שיכולים לאתגר אתכם בתחום הפיננסי ולכן מומלץ לקחת בערבון מוגבל את כל המידע שאתם מקבלים לגבי כספים ולהימנע מחתימה על חוזים או רכישות משמעותיות לפחות עד ה 15 למרץ.
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי