אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית חודשית נובמבר 2012

תחזית חודשית נובמבר 2012

דניאל רועה מאת: דניאל רועה אסטרולוג, מומחה הילינג ותקשור לשיחה אישית 072-3401003 שלוחה 55


תחזית אסטרולוגית חודשית  נובמבר 2012

 

דניאל רועה:ייעוץ, אבחון וטיפול באמצעות אסטרולוגיה, תקשור, והילינג

 

החודש כוכב מרקורי צפוי להיכנס לנסיגה בין ה 6 ל 26 לנובמבר. הנסיגה תחל במזל עקרב ובהמשך תעבור לעקרב ותשפיע על התקשורת ועל מכשירי חשמל. בני מזל קשת ועקרב יושפעו במיוחד בנושאים כספיים ובנסיעות. אנשים יטו להגיד מה שעולה על רוחם וללא טקט מה שעלול ליצור הרבה סערת רגשות.

 

עקרב  24.10-21.11     החודש אתם מנסים לשלב בין הישן לחדש, איך תוכלו ליצור מהפכה בתחום המקצועי ויחד עם זאת לשמור על מה שחשוב לכם גם אם לא חדשני. כוכב מרקורי יכנס לנסיגה ב 6 לנובמבר בבית הכספים שלך ומשקף לצד חוסר בהירות בנושאים כספיים ורכוש גם צורך לאמץ קו חשיבה שונה ולהסיק מסקנות ותובנות. מומלץ בתאריכים הללו לפחות להימנע מחתימה על חוזים והסכמים במיוחד בנושאים כלכליים. כוכב שבתאי ממשיך לאתגר אתכם בחיים האישיים ובמערכות יחסים ודורש מכם לא לקחת דברים כמובן מאליהם ביחס לבן או בת הזוג. בתחום העבודה והקריירה אתם מגלים הרבה עוצמה ומתאפשר לכם קידום מקצועי וכלכלי.

 

קשת  22.11-21.12      כוכב מרקורי הקשור לתקשורת ולמידע יכנס לנסיגה במזלכם ב 6 לנובמבר ויחד עם כוכב מאדים במזל קשת עלולים ליצור מצב מסוכן עבורכם ועבור הסובבים אתכם וזאת משום שצפויים לא מעט אי הבנות ונטייה להגיד כל מה שמתחשק לכם וזה יכול עלול למשוך אש מהסובבים אותי. הימנעו מלדבר על עניינים של פוליטיקה, דת ואידיאולוגיה אלו נושאים הכי נפיצים החודש. בתחום הזוגיות יש הרגשה שדברים לא הולכים יותר כמו תמיד ואתם מחפשים מה נכון לכם יותר בתוך קשר ואיך להשיג אתם אותם איכויות. בין ה 1 ל 2 לנובמבר צפוי יותר מתח בתחום החברתי וקשרים עלולים להסתיים עם חברים קרובים.

 

גדי  20.1 – 22.12      מקצועית אתם עשויים לקבל שפע של הצעות עבודה יחד עם זאת תפיסת העולם שלכם משתנה ואתם עשויים לדחות הצעות שכבר לא מתאימים לכם יותר ולהשאיר מה שיטיב עמכם. היחסים בבית ובמשפחה ועם סמכויות עלול להתערער בין שישי לראשון בגלל דעות מנוגדות.

חברתית תושפעו מנסיגת מרקורי שעלול ליצור אווירה חשדנית יותר מול חברים או באינטראקציה מול קבוצות שונות. יתכן ותרגישו שחלק מהחברים כבר לא מתאים לכם ותחליטו לנתק איתם קשר. כלכלית יש נטייה לנהוג בפזרנות ובתמימות ואתם נדרשים להפעיל יותר מודעות ובקרה על מנת לא להיכנס לגרעון רציני. רומנטית מעט קשה בתחילת החודש אך מאוחר יותר היחסים יזרמו יותר.

 

דלי  21.1-18.2    החודש כוכב מרקורי יכנס לנסיגה בבית החברים ולאחר מכן יעבור לבית הקריירה מה שמצביע שקרוב לוודאי מערכות היחסים עם חברים עלולים להשתבש. אתם אומרים כל מה שעולה על רוחכם מה שעלול להרחיק מכם אנשים קרובים וחברים. בקריירה יש נטייה ליותר חשדנות ואתם מתקשים לתת אמון. מידע שגוי יכול להטעות אתכם ולפגוע במעמדכם ולכן חשוב שתבדקו כל מסמך ומידע המגיע אליכם. בתקופה זו מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים. עם בן או בת הזוג יש נטייה החודש ליותר קנאה ורכושנות ביחסים ויתכנו יותר מאבקי כוחות יחד עם זאת הקשר עשוי להתחדש ולהגיע לעומקים חדשים. כלכלית כדאי לנהוג במשני זהירות עם רכוש וכספים.

 

 דגים  19.2-20.3   עניינים כספיים יעסיקו אתכם החודש. היחסים עם גורמים כמו בנקים חברות ביטוח וגורמים שעשויים להלוות לכם כספים עלולים להתערער במיוחד בתחילת החודש. יהיה קשה לזכות מהם לשיתוף פעולה ואתם מצדכם עלולים להתנתק מאותו גורם. נסיעות על רקע עסקי ומקצועי עלולות להידחות או להתבטל.  בבית ועם המשפחה להתרחב אך אתם מבינים שהזמן לא מתאים כרגע ומחפשים דרכים איך לגייס את הכספים עבור הרכישה או ההתרחבות. כוכב מרקורי השולט על בית הזוגיות שלכם יכנס לנסיגה החל מה 6 לנובמבר ועד ה 26 לנובמבר ומצביע על חודש המצריך השקעה בתקשורת ועל צורך בשינוי גישה .

 

טלה   21.3-20.4   1 ו 2 לנובמבר יהיו קריטיים למערכות היחסים שלכם. יש נטייה לפרוק כעסים ולנתק יחסים על כל דבר ולכן חשוב שביומיים הראשונים לא תגיבו על כל דבר שקורה. כלכלית חשוב שתתחדשו ותאמצו ראיונות חדשות על מנת להגדיל את הונכם הכלכלי. יחד עם זאת אתם נדרשים גם להתייעל בבית או בעסק. לסטודנטים זהו חודש טוב ללימודים אתם מצליחים לשלב היגיון עם אינטואיציה בצורה טובה ומגיעים לתבונות ועומקים בלימודים. היחסים עם אנשים בכירים ומנהלים שקשורים לקריירה שלכם עלולים להתערער בין ה 1 ל 2 לנובמבר עד למצב שתחדלו להיות איתם בקשר או שתחליטו להתפטר. חשוב שתגלו זהירות ולא תעשו דרמות מדברים קטנים.

 

שור  21.4-20.5   היכולת שלכם למצוא פתרונות יצירתיים ולמשוך שפע לחייכם ילך ויגדל בחודש הקרוב יחד עם זאת חושב שלא תשתמשו רק לפי אינטואיציה או משאלות לב אלה שתפעלו באופן מתוכנן יחד עם האינטואיציה. יש נטייה ליותר הוצאות החודש מה שעלול יחד עם ההכנסות לגרום לחריגה בתקציב שלכם. היחסים עם בן או בת הזוג יתאפיינו ביותר קנאה ורכושנות מה שעלול ליצור יותר מתח במהלך החודש הקרוב. בני מזל שור שנולדו בתחילת המזל עלולים להרגיש תנודות של משיכה ודחייה כלפי בן הזוג או ההפך. היחסים בעבודה מתוחים יותר בין ה 1 ל 2 לנובמבר ויתכנו קשים בתזרים המזומנים.

 

תאומים 21.5-21.6    כאשר מאדים ומרקורי אשר יכנס לרטרו בבית הזוגיות שלכם זה כנראה אומר שלא צפוי לכם פיקניק החודש ביחסים עם בני זוג ובשותפויות למיניהם. אתם אומרים משהו ובן הזוג עלול להבין משהו אחר ולהפך. מאוחר יותר מרקורי שליט מזלכם יכנס לבית העבודה שלכם במצב נסיגה מה שאמר שיש יותר חשדנות ותקשורת יותר סגורה ורצון להתחבר רק עם אנשים שעשויים לחזק אתכם. היחסים עם ילדיכם צפויים לזרום יותר מלבד בין ה 1 ל2 לנובמבר שהמתח יהיה גבוה מהרגיל ואתם עלולים להגיב ביותר כעס. האומנים והיוצרים שביניכם שופעים ביצירתיות ועשויים לזכות להצלחה ופרסום.

 

סרטן  22.6-22.7    משולש דיס הרמוני בין הכוכבים פלוטו, ונוס ואוראנוס בין ה 1 ל 2 לנובמבר מצביעים על מתח עם בן הזוג והמשפחה. המתח גדל ואתם עלולים להתקשות לשלוט בעצמכם. הכעס עשוי להביא למצב שאחד הצדדים ירצה לנתק את היחסים. בעבודה למרות האופטימיות ויכולת הביצוע קורים דברים שאתם כנראה לא מודעים להם יחד עם זאת מלבד כמה אי הבנות לא צפוי שינוי דרסטי. מומלץ להימנע על חתימה על חוזים בתחום המקצועי בין ה 6 ל 26 לנובמבר בגלל שזוהי תקופה מבלבלת עם קושי לשלוט ולקבל בהירות בפרטים הקטנים. כניסת כוכב מרקורי לבית היצירה והילדים מצביעים מצד אחד על יכולת חשיבה יוצאת דופן יחד עם זאת בעיות תקשורת עם ילדיכם עלולים להתחזק.

 

 אריה 23.7-22.8     הבית והמשפחה ימשיכו להעסיק אתכם החודש היחסים עם ההורים מטרידים אתכם ויש תחושה של יותר אחריות ודאגה כלפיהם מה שעלול לתרום לתחושת הכבדות שרובצת על כתפיכם לאחרונה וגם בחודש הקרוב. נסיגת כוכב מרקורי שיחל ב 6 לנובמבר ויסתיים ב 26 לנובמבר מצביע על חשיבה יוצאת דופן יחד עם זאת גם נטייה לדבר ללא גבולות מה שעלול להעיק על הסביבה. החודש מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים הקשורים לקניית בית למגורים או פריט נדלן אחר להשקעה. היחסים עם בן הזוג יתאפיינו במתח וניכור בים ה 1 ל 2 לנובמבר אך לאחר מכן אם הקשר ישרוד הוא עשוי להיות רגוע יותר.

 

בתולה 23.8-22.9   יש נטייה לנהוג בכפייתיות בתחילת החודש בכל הקשור לקניות במיוחד בתחילת החודש מאוחר יותר מצבכם ישתפר ואתם צפויים להתחזק כלכלית. בתחום הקריירה צפויים שפע של הזדמנויות אך אתם יותר בררנים מהרגיל ולא נגררים אחרי כל הצעה וחיזור. הנטייה לבטא כל מה שעל ליבכם עלול לסבך אתכם מקצועית ועם המשפחה וליצור נתק ביניכם. חברתית אתם מתבלטים אך צפויים יותר אתגרים עם חברים כולל מצב של נטישה או עזיבה של אחד הצדדים. נסיגת כוכב מרקורי שליט מזלכם מצביע על יותר בעיות טכניות וקשיים בתקשורת בעבודה או בחייכם האישיים.

 

מאזניים 23.9-23.10    משולש דיס הרמוני בין הכוכבים ונוס, פלוטו ואוראנוס מצביע על אתגר בתחום הזוגיות במיוחד בין ה 1 ל 2 לנובמבר שמצביע על כעסים וקושי לתקשר. ניתוקים ופרידות בהחלט יכולות להתרחש החודש אם לא תדע לרסן את תחושת הכעס והפגיעות. כלכלית אתם מושפעים מכוכב שבתאי הנמצא בבית הכספים שלכם ודורש מכם להתחדש ולהתייעל כלכלית. יתכן ותרגישו קושי להוציא לפועל פרויקטים כלכליים ולרכוש דברים שאתם רוצים וזה יביא אתכם לרצון להתחזק וליצור משהו יוצא דופן בתחום הכלכלי. החודש אתם עשויים להרבות בנסיעות אך תרגישו עומס אדיר בעכבות זה.       

 

 

לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי