אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית חודשית נובמבר 2019

תחזית חודשית נובמבר 2019

תחזית אסטרולוגית חודשית נובמבר 2019

החודש אנחנו עומדים שוב מול נסיגת כוכב מרקורי הפעם הנסיגה תתחיל במזל עקרב החל מה 31 באוקטובר ותסתיים ב 20 לנובמבר גם כן בעקרב. יש להוסיף עוד 3-5 ימים לפני תחילת הנסיגה וגם 3-5 ימים אחרי הנסיגה שהוא טווח ההשפעה המינימלי הנוסף להשפעת הנסיגה. נסיגת מרקורי במזל עקרב יכול לגרום ליותר חשדנות כלפי הסובבים אותנו ופחות אמון בעיקר בכל הקשור לנושאים פיננסיים ומערכות יחסים אינטימיות. יחד עם זאת היכולת לראות דברים מזוויות שונות ועמוקות ולשנות דפוסי חשיבה שמפריעים מתרחב.

עקרב  24.10-21.11     מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל עקרב שיחגגו החודש יום הולדת. השמש אומנם נכנסה למזל שלכם אך שימו לב כבר ב 31 לאוקטובר יכנס כוכב מרקורי האמון על התקשורת למצב של נסיגה במזל עקרב כאשר הנסיגה שלו תסתיים ב 20 לאוקטובר. בתקופה זו חשוב להפקיד על תקשורת טובה יותר ולהמעיט בחשדנות או קנאה ורכושנות משום שלמרות יכולת הבלשות שלכם דברים עלולים להיות לא ברורים והדבר עלול לפגוע ביחסים שלכם. חשוב בתקופה זו להימנע מחתימה על חוזים והסכמים במיוחד על רקע עסקי וכלכלי כדי להימנע מטעויות והפסדים. החל מה 19 לנובמבר עם כניסת כוכב מאדים למזל שלכם תתמלאו באנרגיה ותוכלו להוציא דברים לפועל ביתר הצלחה ועם יותר בהירות.

קשת  22.11-21.12      אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם והאנרגיה שלכם עלולה להיות נמוכה יותר ואתם עשויים להיות עסוקים בסיכומים ותכנון לשנה הקרובה. יחד עם זאת ונוס אשר תכנס למזל קשת החל מה 2 לנובמבר ותצטרף לכוכב צדק אף הוא במזל קשת תוסיף ליכולת משיכת השפע שלכם ולאופטימיות יתר והרבה יותר טובה בחיי היום יום שלכם. כוכב צדק, שליט מזלכם והמכונה המטיב הגדול, עומד לסיים את שהותו במזלכם בסוף החודש שכנראה הטיבה עמכם מאוד וכדאי ליהנות ממנו כמה שתוכלו עד שיחזור בעוד 12 שנה למזל קשת. יחד עם זאת הימנעו מהתחלות חדשות עד ה 20 לנובמבר ככל האפשר ומחתימה על חוזים והסכמים בגלל נסיגת מרקורי ואנשים שעשויים לפעול מאחורי גבכם.

גדי  20.1 – 22.12     כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם שהוא בית המאופיין בנושאים האהובים עליכם במיוחד מאופיין במיקום טוב. יחד עם זאת בין ה 4 ל 7 לנובמבר אותו כוכב מאדים יצור זווית מאתגרת לכוכב פלוטו הנמצא במזל גדי. זווית זו עלולה ליוצר מאבקי כוחות קשים וקושי לנהוג באיפוק כמו שאתם יודעים בדרך כלל לעשות גם בשעת עימות וקושי לנהוג בדיפלומטיות. עימותים אלו עלולים להתאפיין מול סמכויות או מול גורמים הקשורים לקריירה שלכם ובמקרים קיצוניים ליצור נתק. כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה ובמזל עקרב ושולט גם על בית העבודה עלול לפגוע בתקשורת עם חברים לעבודה. כדאי להבליג הפעם. בכל זאת ישנו אור בקצה המנהרה שיגיע מכיוונו של כוכב צדק שיכנס למזל שלכם כבר בתחילת דצמבר.

דלי  21.1-18.2      השמש הנמצאת בבית הקריירה והמעמד שלכם עשוי להטיב עמכם מאוד ולשפר את יכולת המנהיגות והיצירתיות שלכם. יחד עם זאת חשוב לקחת גם את כוכב מרקורי הנמצא אף הוא בבית הקריירה שלכם ובמזל עקרב אך הפעם ימצא 2/3 מהחודש הקרוב בנסיגה. מה שאומר שאתם עלולים למשוך יותר קנאה ותחרות כלפיכם ואפילו אנשים שינסו לקלקל ולשבש את הצלחתכם. חשוב שתהיו ברורים כמה שאפשר על מנת למנוע אי הבנות מול סמכויות ובקריירה שלכם. כניסתה של ונוס למזל קשת והצטרפותה לכוכב צדק לעומת זאת עשוי להטיב עמכם עם חברים, בתחום החברתי ומול ארגונים וקבוצות. אל תשכחו לטפח את ביתכם גם החודש.

דגים  19.2-20.3      כניסת השמש למזל עקרב שהוא מזל מיסוד המים כמו שלכם מטיב עמכם ונמצא בהרמוניה אתכם מה שיכול להוסיף יותר תעוזה ויצירתיות לחייכם. כוכב מאדים הנמצא בבית כספי הזולת יצור זווית דיס הרמונית לכוכב פלוטו בין ה 4 ל 7 לנובמבר מה שעשוי ליצור מתח ואי נעימות בכל הנוגע לנושאים כספיים של אנשים אחרים בעיקר מול חברים, ארגונים או חברות שונות וליצור במקרה קיצוני גם לניתוק ופרידה מאותם גורמים. כוכב מרקורי הנמצא במזל עקרב ובמצב נסיגה עד ה 20 לנובמבר יכול להשפיע לרעה על נסיעות או עם קשרים עם גרומים מחו"ל ואפילו על לימודים. חשוב שלא תיקחו כל דבר כמובן מאליו ותסמכו רק על המזל שיציל אתכם.

טלה   21.3-20.4     כוכב מאדים, שליט המזל שלכם הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות וגם יריבים גלויים יצור בין ה 4 ל 7 לנובמבר זווית מאתגרת לכוכב פלוטו הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם במזל גדי. הדבר יכול להצביע על אתגרים מול שותפים הקשורים לקריירה שלכם ויריבויות. כמו כן על תקופה מאתגרת עם בני זוג. חשוב שתנהגו בחוכמה ובאיפוק במידת האפשר משום שזוהי תקופה מאתגרת שיכולה להוביל להרס וחורבן במקרה קיצוני. זהו חודש שעלול גם להוסיף אתגרים בתחום הכספים במיוחד אם אתם ממונים על כספים של אחרים עד ה 20 לנובמבר. האור בקצה המנהרה מתגלה ככוכב צדק שיעבור לבית הקריירה שלכם כבר בתחילת דצמבר ולהביא לחייכם יותר הצלחה וחוזק פנימי ממש בקרוב.

שור  21.4-20.5     השמש הנמצאת כעת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עשויה להטיב עמכם ולחזק קשרים ושותפויות קיימות ולהביא חדשות. יחד עם זאת אל נשכח שכוכב מרקורי הנמצא אף הוא באותו בית בנסיגה עלול לשבש את התקשורת עם אותם גרומים קיימים או לקלקל עם גרומים חדשים. כוכב מאדים הנמצא בבית העבודה והשרות שלכם יוצר בין ה 4 ל 7 לנובמבר זווית מאתגרת לכוכב פלוטו. מפגש דיס הרמוני בין כוכב מאדים לפלוטו שווה לעוצמה של פצצה אטומית המשתחררת ויכולה לעשות נזק בעיקר בהקשר המקצועי. יחד עם זאת הדבר יכול גם לעזור לכם כמו שנאמר " מעז יצא מתוק" במיוחד אם הייתם תקועים בתחום המקצועי ולא העזתם לעשות שינוי ואנרגיה זו עשויה לחלץ אתכם מהתקיעות.

תאומים 21.5-21.6     הימצאותו של כוכב צדק בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ממשיך להביא לחייכם שפע של הזדמנויות, הכרויות ושותפויות ועם הצטרפותו של ונוס לאותו בית ההנאה תגבר ותוכלו ליהנות גם מהכרויות על רקע רומנטי ופיננסי וגם היחסים והשותפויות הקיימות יוכלו להפיק את המרב מהימצאותם של ונוס וצדק. השמש הנמצאת כעת במזל עקרב ובבית העבודה והשרות שלכם מוסיפה לתחום המקצועי יצירתיות ויכולת הובלה ואפשרות להתבלט ועומק. יחד עם זאת כוכב מרקורי, שליט מזלכם הנמצא אף הוא בבית העבודה ואשר נכנס לנסיגה החל מה 31 לאוקטובר ועד ה 20 לנובמבר עשוי לשבש את התקשורת שלכם עם חברים לעבודה ואף ליצור יותר תקלות טכניות ושיבושים. הימנעו מחתימה על חוזים והסכמים בתקופה זו או התחלה של פרויקט מקצועי או עבודה במקום חדש.

סרטן  22.6-22.7      השמש הנמצא כעת במזל עקרב שהוא יסוד מים כמו המזל שלכם ובבית היצירה והילדים שלכם מצביע על תקופה מאוד פורייה ויצירתית ויטיב במיוחד עם האמנים והיוצרים שביניכם. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה ובבית היצירה והילדים שלכם אף הוא יכול להקשות על התקשורת עם ילדיכם או בקשרים רומנטיים לא ממוסדים ולהעביר מסרים מוטעים. כוכב מאדים הנמצא בבית המשפחה והבית שלכם עכשיו ובמזל מאזניים יוצר בין ה 4 ל 7 לנובמבר זווית מאתגרת עם כוכב פלוטו הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם. זוהי אנרגיה מאוד עוצמתית שיכולה להיות גם הרסנית אם לא יודעים לנתב אותה נכון. אנרגיה זו יכולה להשפיע לרעה על מערכות יחסים עם בני זוג ומשפחה ובשותפויות למיניהם.

אריה 23.7-22.8      בואו ונתחיל מהדברים החיוביים. ונוס נכנסת למזל קשת כבר בתחילת החודש ולבית היצירה והילדים שלכם ומצטרפת לכוכב צדק שנמצא באותו בית ובאותו מזל. ונוס וצדק המכונים באסטרולוגיה המטיב הגדול והקטן בהתאמה מצביעים על תקופה מלאה בשפע יצירתיות ויכול למשוך לחייכם מערכות יחסים רומנטיות חדשות או לשפר את הקיימות וגם יכולים להשפיע לטובה על הרחבת המשפחה. בית היצירה הוא בית המקושר למזל אריה ובמצב כזה אתם שופעים יצירתיות וחשוב שתממשו אותה בכל דרך חיובית. היחסים עם ילדיכם צפויים להיות הרמוניים יותר. בעבודה צפוי יותר מתח ואפילו מאבקי כוחות וחשוב שתמנעו מלעבור את הגבול במיוחד בין ה 4 ל 7 בנובמבר כדי למנוע נזק בלתי הפיך. נסיגת כוכב מרקורי עלול להצביע על תקלות טכניות ותקשורת בבית או עם הורים.


בתולה 23.8-22.9     

כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם נכנס לנסיגה החל מה 31 לאוקטובר ועד ל 20 בנובמבר במזל עקרב. הדבר יכול להשפיע על התקשורת שלכם עם הסובבים אתכם וקרובי משפחה. כמו כן עלולים להיווצר תקלות טכניות במכשירים חשמליים ותקשורת אנושית וגם בכלי תחבורה חשמליים. כוכב מאדים הנמצא בבית הכספים שלכם כעת ובמזל מאזניים יוצר בין ה 4 ל 7 לנובמבר זווית מאתגרת לכוכב פלוטו דבר זה עלול להראות על הרעה ביחסים עם בני זוג או ילדים על רקע של עניינים כספיים. חשוב שתדעו לנתב את זה נכון כי באותם ימים האנרגיה הזו עלולה להיות הרסנית לכם ולאתם אנשים. כוכב צדק וונוס הנמצאים כעת בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל קשת עשויים להטיב עם נושא של רכישת נדל"ן אך חשוב להמתין עד אחרי ה 20 לנובמבר כדי לממש.

מאזניים 23.9-23.10     כוכב מאדים הנמצא כעת במזל מאזניים אמנם דוחף אתכם ונותן לכם אנרגיה ותעוזה אך בין ה 4 ל 7 לנובמבר הוא גם יצור זווית מאתגרת עם כוכב פלוטו הנמצא כעת בבית המשפחה והבית. זווית מאתגרת זו משחררת המון אנרגיה שנאגרה ויכולה להיות הרסנית במיוחד ליחסים עם בני משפחה והורים וכל נושא שקשור לבית. חשוב שלא תגיע למצב קיצוני זה ותאמצו את יכולת הגישור והדיפלומטיה שלכם כדי לפתור קונפליקטים מול אנשים ועם עצמכם כדי למנוע נזק חמור. השמש ונגה שיפרו או נתנו אפשרות לשפר את מצבכם הפיננסי אך כעת כוכב מרקורי הנמצא בבית הכספים שלכם יכנס לנסיגה עד ה 20 לנובמבר ועלול לגרום ליותר טעיות עם כספים. הימנע מהתחלות חדשות כולל חתימה על חוזים והסכמים בתקופה המדוברת.


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי