אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית חודשית פברואר 2020

תחזית חודשית פברואר 2020

תחזית אסטרולוגית חודשית פברואר 2020

עם ההתרחקות מהצמידות המדויקת של כוכב שבתאי מכוכב פלוטו במזל גדי וירידה של מקבץ כוכבים במזלות האדמה ובמקביל כניסתם של מרקורי והשמש לדלי מיסוד שהוא מזל מיסוד האוויר אנחנו צפויים לחוש הקלה מסוימת ופחות עומס. יחד עם זאת צדק, שבתאי ופלוטו במזל גדי דוחפים אותנו לעשייה מתוך אחריות ושינוי דרכי פעולה ודפוסים אישיים וקולקטיביים שלא משרתים אותנו וכמובן בל נשכח את כוכב אוראנוס במזל שור הדוחף אותנו לשדרוג בנושא הפיזי והכלכלי.

דלי  21.1-18.2     מזל טוב לבני ובנות מזל דלי שיחגגו החודש יום הולדת ! השמש וכוכב מרקורי הנמצאים עדיין למספר ימים במזלכם משקפים תקופה של יותר רעיונות מקוריים ואפשרות לבלוט ולהבריק אל מול הסובבים אתכם. ונוס, נפטון וכניסת כוכב מרקורי לבית הכספים והרכוש שלכם ולמזל דגים מאפשר לכם להתחבר להשראה ולרעיונות גדולים ולתמימות אך למזלכם המקבץ במזל גדי דוחף אתכם לעשייה אחראית וחיבור לקרקע מה שעשוי לאזן בין הדברים. כוכב אוראנוס הנמצא בבית המשפחה והבית ובמזל שור מוסיף אלמנטים של יציבות ובהירות אך גם מאפשר לשדרג נושאים פרקטיים בבית ועם המשפחה. חברתית אתם נמצאים בתקופה מאוד דינמית אל תתנו לנושאים אידיאולוגיים לפגוע ביחסים עם חברים.

דגים  19.2-20.3      נפטון, שליט המזל שלכם וונוס הנמצאים במזל דגים משקפים תקופה עם הרבה השראה דמיון ויצירתיות ועשייה להיות טובה לאמנים וליוצרים שביניכם. עם כניסת כוכב מרקורי, שליט בית הזוגיות והשותפויות, הבית והמשפחה יעבור ב 3 לפברואר למזל שלכם ו ב 17 יעבור למצב נסיגה מה שעשוי ליצור יותר בלבול וחוסר בהירות בתקשורת שלכם מול עצמכם, בני זוג ושותפים ובני הבית והמשפחה. תקופה זו עשויה להתאפיין ביותר תקלות עם מכשירי חשמל במיוחד בבית. כניסת ונוס לבית הכספים והמשאבים שלכם ולמזל טלה עשויה להוסיף יצירתיות ואומץ בהתנהלות עם כספים ולקיחת יוזמה יחד עם זאת בגלל נסיגת כוכב מרקורי מומלץ להמתין במידת האפשר עד אמצע חודש מרץ כדי להתחיל דברים חדשים בעיקר כלכלית וחתימה על חוזים והסכמים.

טלה   21.3-20.4     העומס שחלק מכם חשו בתחום הקריירה עשוי לרדת ואתם נמצאים כעת בשלב של עיכול דברים שהתרחשו בחודש האחרון במעמדכם עם היצמדות שבתאי לפלוטו ומקבץ של חמישה כוכבים בבית הקריירה ובמזל גדי. יחד עם זאת האחריות שמוטלת עליכם עדיין לא קטנה ואתם עשויים לפעול ממקום שונה הפעם מול סמכויות. בתחום החברתי אתם עשויים לבלוט יותר בשבועות הקרובים ולהקרין יותר מקוריות וחשוב לכם לקדם גם נושאים חברתיים וציבוריים. ונוס, שליטת בית הזוגיות שלכם יכנס למזל שלכם כבר בסוף ה 8 לפברואר ויוסיף הרבה יותר כריזמה ודינמיות אצלכם אך תתקשו יותר להיות אמפטי לבן או בת הזוג ותתרכזו יותר בצרכים שלכם. נסיגת כוכב מרקורי החל מה 17 ואף לפני כן עלול ליצור יותר בלבול וקושי להתנהל עם מידע ולהתנהל בחיי היום יום.

שור  21.4-20.5      למרות ההקלה שאתם חשים מהזמן האחרון, אתם נהנים ממקבץ הכוכבים במזלות מיסוד האדמה במיוחד כוכב אורנוס אשר דוחף אתכם לעשות שינויים חיוביים בתחום הכלכלי והאישי. השמש וכוכב מרקורי הנמצאים בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל דלי מצביעים על האפשרות לבלוט ולהביא רעיונות מקוריים, חדשניים ויצירתיים לקהילה שלכם ובעבודה שלכם. יחד עם זאת יתכן וחלק מהאנשים סביבכם יתקשו לעכל רעיונות אלו ואף יתכן וירגישו מאוימים מכם. כוכב מרקורי יעבור למזל דגים החל מה 3 לפברואר ו ב 17 גם יכנס לנסיגה מה שיכול ליצור תקופה מאתגרת בתחום החברתי ועם חברים קרובים ולהקשות על התקשורת שלכם. מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים החודש.


תאומים 21.5-21.6     

שליט המזל שלכם, כוכב מרקורי, יכנס למזל דגים ולבית הקריירה והמעמד שלכם מה שיכול שבלב ראשון להביא יותר השראה ולהתחבר לרעיונות גדולים. יחד עם זאת צפו ליותר בלבול בכל מה שקשור להתנהלות בחיי היום יום במיוחד כאשר אותו מרקורי יכנס לנסיגה החל מ 17 לפברואר להקשות על התקשורת בתחום הקריירה עם הבית והמשפחה. כמו כן, יתכנו יותר תקלות במכשירי חשמל וטלפונים סלולאריים. כוכב מאדים הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עלול ליצור מאבקי כוחות בעניינים עקרוניים ואתם עלולים להיכנס יותר למאבקים אידיאולוגיים במיוחד בשבועות הקרובים. כלכלית אתם עשויים לחוש הקלה בשבועות הקרובים אך עדיין נדרשים להתנהל עם כספים באופן אחראי יותר במיוחד כספם של הזולת.

סרטן  22.6-22.7      אחרי תקופה של ליקויים של השמש והירח שהשפיע על רובכם ומקבץ כבד מאוד של כוכבים במזל גדי ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם, אתם עשויים להרגיש הקלה מסוימת בשבועות הקרובים. יחד עם זאת הימצאותם של שבתאי פלוטו וכוכב צדק בבית הזוגיות והשותפויות בחודשים הקרובים מצביע שיש עבודה ואתם חייבים לקחת את המושכות לידיים ולא לתת לאחרים לקבוע מה יהיה עבורכם ומתי. בתחום הפיננסי אתם יצירתיים יותר ויש לכם רעיונות חדשים. כניסת כוכב מרקורי החל מה 3 לפברואר ונסיגת מרקורי ל 3 שבועות החל מה 17 לפברואר, עלול להצביע על שיבושים ואפילו עיכובים בכל הנושאים הקשורים לחו"ל כולל נסיעות.

אריה 23.7-22.8       מקצועית אתם עשויים להרגיש הקלה החודש למרות שיש עוד עבודה לעשות. חלק מכם נדרש להמשיך בשינויים שעשו כולל שינוי מקצועי או החלפת מקום עבודה במידה והיא כבר לא מתאימה לכם. מבחינה בריאותית חשוב לשמור יותר גם החודש בעיקר עם הגב ומערכת העצמות. השמש, שליט המזל שלכם נמצא ביחד עם כוכב מרקורי בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל דלי ואתם מגלים יותר יצירתיות ומקוריות והקשרים שלכם מתאפיינים ביותר חברות בשבועות הקרובים. כניסת כוכב מרקורי למזל דגים ומאוחר יותר נסיגתו מצביע על נטייה ליותר בלבול וטעויות עם כספים של הזולת. מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים מה 17 לפברואר לפחות ל 3 שבועות.

בתולה 23.8-22.9     השמש וכוכב מרקורי הנמצאים במזל דלי ובבית העבודה והשרות שלכם, נושא מועדף עליכם בדרך כלל מצביע על תקופה שמתאפיינת ביותר יצירתיות, מקוריות ותעוזה בתחום המקצועי ובעבודה. החל מה 3 לחודש יעבור מרקורי, שליט המזל שלכם למזל דגים ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם וב 17 לפברואר יכנס לנסיגה למשך כ 3 שבועות באותו בית מה שעלול ליצור אי הבנות, בלבול וקצרים בתקשורת מול בני ובנות זוג ושותפים למיניהם. כמו כן יש נטייה ליותר תקלות טכניות במכשירי חשמל ותקשורת. מומלץ להימנע בתקופה זו מחתימה על חוזים והסכמים בשותפויות מכל סוג. תחושו הקלה ביחסים מול ילדיכם.

מאזניים 23.9-23.10     העומס והכבדות שחשתם לאחרונה בתחום הבית והמשפחה יופחת מעט אתם יכולים לחוש עדיין מספר אתגרים עם בני הבית והמשפחה ואתם יכולים להרגיש צורך לעשות שינוי משמעותי.  השמש ומרקורי הנמצאים כעת בבית היצירה והילדים שלכם ובמזל דלי מצביע על תקופה מאוד יצירתית עם הרבה מקוריות ורעיונות חדשניים ועשויה להטיב במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם. החל מה 3 לפברואר יכנס מרקורי למזל דגים ולבית העבודה שלכם וב 17 יעבור אותו מרקורי לנסיגה למשל כ 3 שבועות מה שעלול ליצור יותר בלבול ואי הבנות בתחום המקצועי וגם יותר תקלות ועיכובים. לקראת ה 8 לחודש תעבור ונוס, שליטת המזל שלכם לבית הזוגיות שלכם ולמזל טלה שם התשוקה עשויה לגדול.

עקרב  24.10-21.11     העומס שחשו חלק מכם במערכות היחסים מול קרובים חברים והסביבה הקרובה שלכם תרד מעט החודש אך חלק מכם עדיין מנסים להתאושש מהאירועים האחרונים ויש עוד מה לעשות כדי שהיחסים יתאזנו. השמש וכוכב מרקורי הנמצאים בבית המשפחה והבית שלכם ובמזל דלי עשויים דווקא לתת לכם בהירות ופרופורציה וגם מיקוד בשדרוג סביבת המגורים שלכם. ב 3 לפברואר יכנס כוכב מרקורי למזל דגים ולבית היצירה ויצטרף לוונוס ונפטון באותו בית מה שיטיב עם האמנים והיוצרים שביניכם ויוסיף השראה דמיון ואינטואיציה. יחד עם זאת החל מה 17 לפברואר ולמשך 3 שבועות יעבור מרקורי לנסיגה ועלול להוסיף בלבול וחוסר בהירות וקשיי תקשורת ביחסים עם ילדיכם וביחסים אהבה שלא התמסדו עוד.

קשת  22.11-21.12      מקבץ של חמישה כוכבים בחודש האחרון בבית הכספים שלכם במיוחד צמידות כוכב שבתאי לפלוטו במזל גדי ושני ליקויים יצרו עומס גדול וטלטלה גדולה אצל חלק מכם ואתם עדין נאלצים החודש לאמץ גישות שונות בכל הנוגע לתחום הכספי ולנהוג באחריות וסבלנות לגבי תוצאות צפויות. נסיגת כוכב מרקורי בבית המשפחה והבית שלכם במזל דגים החל מה 17 בפברואר ולמשך 3 שבועות והימצאותו של כוכב נפטון באותו בית ומזל עלול להצביע על יותר שיבושים בתקשורת ובלבול עם בני הבית והמשפחה. כמו כן יתכנו יותר תקלות במכשירי חשמל ואף הצפות בבית ולכן חשוב לא להזניח ולא לדחות במידה ותצטרכו תיקון עכשיו.

גדי  20.1 – 22.12      מקבץ של חמישה כוכבים במזל שלכם והצמידות בין כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם וכוכב פלוטו יצרו עומס גדול עליכם ברמה האישית והחודש אתם עדיין מעכלים את השינויים בחייכם האישיים ובתחום הזוגיות והשותפויות. מה שקשה במיוחד הוא שאתם נדרשים לשחרר דברים, הרגלים ואנשים שהלכו אתכם שנים וזה דבר שלא קל לכם. השמש וכוכב מרקורי הנמצאים בבית הכספים שלכם ובמזל דלי מוסיפים רעיונות מקוריים ויצירתיים בתחום הפיננסי. יחד עם זאת כוכב מרקורי יכנס כבר ב 3 לפברואר למזל דגים ו ב 17 יעבור לנסיגה ל 3 שבועות באותו מזל מה שיכול ליצור נטייה ליותר אי הבנות ושבושים בתקשורת. מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים באותה תקופה.

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי