אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ שבועי 27.6.13 – 21.6.13
צילום: צילום: freedigitalphotos.net

הורוסקופ שבועי 27.6.13 – 21.6.13


תאומים 21.5-21.6     השמש, ובעקבותיה גם כוכב צדק, יוצאים ממזל תאומים ונכנסים למזל  סרטן ולבית הכספים שלכם, מה שאומר שהמיקוד ינטה פנימה, ולכיוון הפיננסי. הקצב יורד והחושים מופנים יותר פנימה מאשר החוצה. מקצועית שבוע מצוין, במיוחד למי שעוסקים במקצועות הטיפול והריפוי ובעבודה עם ילדים והמזון. בזוגיות תיהנו מאווירה אופטימית יותר .

 

סרטן  22.6-22.7     מזל טוב לראשוני בני מזל סרטן שיחגגו מהשבוע יום הולדת. בשעה טובה יכנס השבוע כוכב צדק למזלכם לשנה שלמה ויחד עם השמש ונוס תרגישו מאוד מחוברים לעצמכם ולשפע. הרגשות שלכם יטו להיות אופטימיים יותר. בתחום הרומנטי הביטחון גבוה במיוחד ואתם מרגישים נאהבים. נסיגת כוכב מרקורי במזל שלכם מצביע על צורך ביותר זהירות עם מסמכים ובתקשורת.

 

אריה 23.7-22.8     כניסתו של ונוס למזל שלכם השבוע עשוי להטיב עמכם בתחום היצירתי ולקדם את האמנים והיוצרים שביניכם. כוח המשיכה שלכם יגדל השבוע וזה יטיב עמכם גם בתחום הרומנטי ובתחום הפיננסי. קשרים חדשים עשויים להיווצר השבוע עבור הפנויים שביניכם. הימצאותכם סמוך ליום הולדתכם עלול להצביע על יותר חולשה ופחות מיקוד ועל צורך לסגור מעגלים.

 

בתולה 23.8-22.9      העיסוק המוגבר בעבודה והקריירה עשוי להיחלש מעט ואת האנרגיה תוכלו להפנות קצת יותר לנושאים חברתיים ולמשפחה וליצור קצת יותר איזון בחייכם. בזוגיות ועם שותפים מכל תחום תוכלו להרגיש יותר אינטימיות והבנה מבלי הצורך לדבר. התקשורת עם הסובבים אתכם איטית יותר ומופנמת ופחות טכנית בגלל נסיגת כוכב מרקורי שליט מזלכם.

 

מאזניים 23.9-23.10     כניסתו של כוכב צדק למזל סרטן השבוע למשך שנה ולבית הקריירה שלכם מבטיח תקופה משופעת בהזדמנויות מקצועיות ואפשרות לשפר את מעמדכם הציבורי. בזוגיות ובשותפויות למיניהם תחושו רגיעה כלשהי, למרות שאתם עוברים מהפך עם בן הזוג ושותפים. כלכלית תהיה לכם אפשרות להתחזק ולזכות ביציבות.

 

עקרב  24.10-21.11      מקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד המים כמו שלכם עשוי להטיב עמכם מאוד. האינטואיציות שלכם יהיו במיטבם ותצליחו לקרוא את האנשים והסיטואציות שמסביבכם בצורה ברורה וחדה. יחד עם זאת חשוב שתמנעו מלהיכנס לדרמות של האחרים ולהזדהות עם הכאב שלהם אלא רק לעזור להם. כלכלית ורומנטית מצפה לכם שבוע זורם והרמוני וגם הצלחה בלימודים ובכל מה שקשור לחו"ל.

 

קשת  22.11-21.12      כניסתו של כוכב צדק לבית כספי הזולת שלכם מצביע על שנה מאוד שופעת מבחינה כלכלית ובה אתם מצליחים להתרחב ולגדול עסקית וכספית. מבחינה רגשית אתם נכנסים לתקופה שבה תוכלו להתפתח ולגדול ברמה הרגשית. נסיגת מרקורי השולט על בית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על תקשורת יותר מאתגרת ורצון להתכנס פנימה. מקצועית יחול שיפור הדרגתי מחמישי. 

 

גדי  20.1 – 22.12      כניסתו של השמש לבית הזוגיות והשותפויות שלכם והצטרפותו לכוכבים מרקורי וונוס מצביע על יותר מיקוד והשקעה בתחום הזוגי וביחסים עם שותפים למיניהם יחד עם זאת נסיגת מרקורי החל מרביעי הקרוב מצביע שהתקשורת עם שותפים למיניהם תהיה מאתגרת יותר. מומלץ להימנע על חתימה על חוזים והסכמים בשבועות הקרובים. בעבודה הלחץ עשוי לקטון במעט.

 

דלי  21.1-18.2     כניסתו של כוכב צדק לבית העבודה שלכם השבוע ולמשך שנה שלמה עשוי להטיב עמכם ולמשוך לחייכם שפע של הזדמנויות בתחום המקצועי. חלק מכם עשוי גם לנסוע ללימודים הקשורים לעבודה בעיקר לחו"ל ואף לקחת את המשפחה אתכם. הימנעו כמה שאפשר לחתום על חוזים והסכמים בעיקר בהקשר המקצועי בחודש הקרוב. כלכלית יפתחו בפניכם הזדמנויות להגדיל הכנסות.

 

דגים  19.2-20.3     כניסתו של כוכב צדק למזל סרטן ולבית היצירה שלכם מהשבוע ולמשך שנה שלמה מצביע על אפשרות להתחברות לשפע של הזדמנויות בתחום היצירתי ולהגדיל את הביטחון העצמי שלכם. ברמה האישית תרגישו יותר מחוברים למשפחה ולעצמכם ולרגשותיכם. כלכלית ומקצועית הסיכויים להצליח השנה יגדלו. נסיגת מרקורי מהשבוע מצביע על אתגר לתקשר עם ילדיכם.

 

טלה   21.3-20.4      עולמכם הרגשי מתחזק ומתרחב ועם כניסת השמש וכוכב צדק לבית המשפחה המיקוד שלכם יהיה יותר פנימה ובכל הנוגע לבית ולמשפחה. בהשפעת כוכב צדק תרגישו שהגיע הזמן להרחיב את הבית והמשפחה או לרכוש בית חדש גם מעבר לבית אחר בשכירות בהחלט בא בחשבון. נסיגת כוכב מרקורי בא להגיד לכם לשפר את הפרשנויות שלכם וגם את התקשורת עם הסביבה ובעבודה.

 

 

שור  21.4-20.5     בהיבט הכלכלי אתם מאוד פעילים ויוזמים רעיונות שעולים לכם ומהיוזמות גם מצבכם ישתפר בטווח הקרוב והיותר רחוק. כניסתו של כוכב צדק למזל סרטן עשוי גם להטיב עמכם מבחינה כלכלית אך במיוחד יפתח בפניכם עולם חדש של הכרויות חדשות שיטיבו עמכם חברתית כלכלית וגם מקצועית. בשבוע הקרוב דווקא בגלל נסיגת מרקורי חשוב שתשימו לב למה שאתם אומרים.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי