אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  20.12.12 – 14.12.12

תחזית שבועית לשבוע שבין 20.12.12 – 14.12.12

 

 

 

הורוסקופ

תחזית שבועית לשבוע שבין  20.12.12 – 14.12.12

 

 

 

קשת  22.11-21.12      מקבץ של שלושה כוכבים במזל קשת מצביע על שפע של אופטימיות ושמחת חיים. כוכב נגה אשר תיכנס למזל קשת כבר בראשון מצביעה על התלהבות צורך בחופש במערכות יחסים רומנטיות ועם בן או בת הזוג. כלכלית הסיפור אחר אתם מגלים יותר רצינות והתמדה במה שאתם עושים ופועלים לפי הכללים שעשויים להביא לכם יותר עושר כלכלי. בעבודה לא צפוי שינוי.

 

גדי  20.1 – 22.12       הימצאותו של הירח במזל שלכם בסוף השבוע עשוי להשרות עליכם תחושת ביטחון ושליטה בחייכם. גם אם אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם וזוהי תקופה של סיומים והתחלות חדשות אתם נחושים במה שאתם עושים ולא נחים לרגע, גם השבוע. כלכלית כספים עשויים

בהפתעה ממקור חיצוני. הצלחה צפויה לכם במיוחד מול קהל גדול ובקבוצות וארגונים שם תצליחו לצבור מעמד והכרה. בתחום הרומנטי לא צפוי שינוי.

 

דלי  21.1-18.2      הימצאותו של השמש במזל קשת מחזק אצלכם את מה שאתם הכי טובים בו היכולת לחבר בין אנשים ולהוציא מהם את הכי טוב. כניסתו של מרקורי וונוס גם כן למזל קשת יחזק את הנושאים החברתיים. קשר רומנטי חדש יוכל להיווצר דרך חברים או באירוע חברתי. בתחום הקריירה צפו להצעת עבודה חדשה או קידום החל מהשבוע.

 

דגים  19.2-20.3      הימצאותם של מרקורי וונוס בבית הקריירה שלכם השבוע מצביע על חשיבותם של תקשורת ומערכות יחסים תקינות עם גורמים בכירים ועם הסובבים אתכם במקום העבודה על מנת להגיע להישגים. כלכלית יש לכם רעיונות מבריקים ויוצאי דופן שעשויים להביא לכם שיפור בהכנסות. חברתית שבוע טוב שבו יכולת ההשפעה שלכם מאוד טובה. בתחום הרומנטי אתם אופטימיים למדיי.

 

טלה   21.3-20.4     מקבץ של שלושה כוכבים במזלות מיסוד האש מחזקים את היכולת שלכם להתבטא בצורה יצירתית ומטיבה אתכם פיזית ורגשית. הצלחה צפויה בתחום הקריירה השבוע בעיקר בכל מה שנוגע לחו"ל. בכל הנוגע לנושאים של חוק ומשפט חשוב שתתנהלו בצורה מופתית על מנת לא להסתבך השבוע. כלכלית אתם נכנסים לתקופה של גדילה והתעצמות. בתחום הרומנטי יתכן קשר חדש עם אדם מרקע שונה.

 

שור  21.4-20.5      כלכלית מצבכם טוב יחד עם זאת אתם עלולים לקבל מידע מוטעה שיכול לסכן אתכן, מומלץ לנהוג במשני זהירות. לאחר תקופה מאוד לא יציבה ומאתגרת תוכלו השבוע לנוח מעט על זרי הדפנה בכל הנוגע למערכות יחסים עם בני זוג ובשותפויות למיניהם. בתחום המקצועי אתם בולטים ומצליחים לשלב אינטואיציה עם היגיון בריא ולמנף את עצמכם מקצועית.

 

תאומים 21.5-21.6     מקבץ של שלושה כוכבים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על שבוע מאוד פעיל באינטראקציה עם בני זוג , שותפויות ואנשים בכלל. הפנויים שביניכם יהיו מאוד מבוקשים ויוכלו ליצור הכרויות חדשות. בעבודה אתם מתבלטים כסמכות מקצועית ומשמשים מקור תמיכה לאחרים כמו כן לשכירים זהו זמן טוב לבקש קידום או העלאה בשכר.

 

 

סרטן  22.6-22.7      מקבץ של שלושה כוכבים בבית העבודה שלכם כולל מרקורי והשמש מצביעים על פעלתנות רבה במהלך השבוע הקרוב. קשרים ותקשורת עניינית ומקרבת יהיו המפתח להצלחה עבורכם. למרות חוסר השקט שיאפיין את היחסים עם בן הזוג בסוף השבוע תוכלו לקדם את הקשר שלכם במיוחד הפנויים שביניכם.

 

אריה 23.7-22.8      מקבץ של שלושה כוכבים הכולל את השמש ונוס ומרקורי בבית היצירה שלכם ובמזל קשת מצביעים על צורך חזק לבטא את היצירתיות שלכם. הצלחה צפויה במיוחד לאמנים וליוצרים מכל הסוגים ולאלו העוסקים בהוראה ובעבודה עם ילדים. זמן טוב לצאת לטבע וליהנות מהמרחבים. בבית ובעבודה יש תחושה שהעניינים בשליטה. בזוגיות צפו לקשר חדש.

 

בתולה 23.8-22.9      הצורך להתרחב מקצועית ובקריירה יכול להתנגש עם הצורך שלכם ביותר זמן איכות עם המשפחה כמו תמיד הכול עניין של מינון ואיזון בין השתיים. אתם שואפים לרכוש נכס אך מרוב התלהבות אתם עלולים שלא כהרגלכם להשמיט כמה פרטי מידע חשובים, היו זהירים. הצלחה צפויה השבוע במיוחד בתחום החברתי ובלימודים.

 

מאזניים 23.9-23.10       חיי החברה שלכם יתפסו תאוצה השבוע עם כניסתו של שליט מזלכם למזל קשת. אנשים רוצים בקרבתכם ועשויים להזמין אתכם לאירועים מגוונים. בבית ועם המשפחה לעומת זאת האווירה פחות קלילה וזורמת ויש עדיין צורך ביותר סדר ומשמעת בעיקר מול ילדיכם. בתחום הרומנטי יש יותר הבנה עם בן הזוג ואצל הפנויים שביניכם יכול להיווצר קשר רומנטי חדש.

 

עקרב  24.10-21.11      אתם בוחנים את מגבלות הכוח שלכם לאחרונה אך השבוע דווקא תרגישו שידכם על העליונה. מקבץ של שלושה כוכבים בבית הכספים שלכם כולל ונוס, כולם במזל קשת מצביעים על שבוע מאוד פורה מבחינה כלכלית. לצד הוצאות גבוהות יותר צפויים גם יותר הכנסות כולל אפשרות לקבל העלאה פתאומית במקום העבודה וגם קידום מקצועי.

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיההזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי