אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  7.2.13 – 1.2.13

תחזית שבועית לשבוע שבין 7.2.13 – 1.2.13

הורוסקופ


תחזית שבועית לשבוע שבין  7.2.13 – 1.2.13

 

 

דלי  21.1-18.2     ריבוי כוכבים במזל דלי מטיב עמכם מאוד. החשיבה שלכם מתחדדת ויש לכם הזדמנות להתבלט ולהביא את כל הייחודיות והגאונות שלכם החוצה מבלי להרגיש לא שייכים. כניסת כוכב ונוס למזל דלי החל משבת מצביע על אפשרות לתקופת פריחה בתחום הרומנטי. חברים טובים עשויים להפוך לבני זוג. בעבודה ובקריירה תרגישו הקלה גדולה במיוחד בהתנהלות שלכם מול סמכויות.

 

דגים  19.2-20.3      כלכלית אתם נמצאים בתקופה טובה המאפשרת לכם לשלב השראה ורעיונות יצירתיים עם מעשיות ועשייה ולהפיק רווחים כלכליים. מקצועית זהו שבוע מלא השראה המאפשר לאמנים וליוצרים שביניכם להגיע לקהלים גדולים ולהצליח. כניסת מאדים למזל שלכם מאפשר לכם לפעול מתוך התמסרות ונתינה רחבה. בבית ועם המשפחה התקשורת ברורה יותר.

 

טלה   21.3-20.4     ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האוויר משקף יותר יכולת להביא שיקול דעת לחיים יחד עם זאת היצירתיות המחשבתית הולכת וגדלה ומאפשרת לכם לממש רעיונות מקוריים ובעלי תעוזה. חיי החברה שלכם יעלו מדרגה ואצל חלק מכם קשר חברי עשוי להפוך לרומן לוהט. בקריירה הצלחה מקצועית עשויה למנף רווחים כלכליים והגדלת הכנסות.

 

שור  21.4-20.5     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הקריירה מצביע על מיקוד אנרגיה גבוהה סביב ענייני קריירה ועבודה. כניסתה של ונוס לבית הקריירה שלכם מצביע על אפשרות לפתור משברים בצורה דיפלומטית וחברית ועל חשיבות של קשרים בעיקר עם נשים לצורך קידום הקריירה שלכם. כלכלית אתם יותר מחושבים וממוקדים ומתאפשר לכם להגדיל את הכנסותיכם.

 

תאומים 21.5-21.6     מקבץ של שישה כוכבים במזלות מיסוד האוויר מטיב עמכם מאוד. אתם מסוגלים לבטא יצירתיות בצורה זורמת. כניסת כוכב ונוס למזל דלי החל משבת מצביע על יותר זרימה ביחסים עם חברים ובתחום הרומנטי ועל אפשרות להגדיל את הכנסותיכם הכספיות במיוחד דרך חו"ל או באמצעות אנשים הקשורים לחו"ל. כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה מצביע על יכולת התמסרות שלא למטרת רווח בלבד.

 

סרטן  22.6-22.7     החל משבת עולמכם הרגשי יעבור שינוי. יש לכם הזדמנות להיכנס פנימה להבין ולחוות מה אתם מרגישים באמת יחד עם זאת יש סכנה ונטייה לעסוק בניתוח ייתר של רגשותיכם בתחום הרומנטי ובמערכות יחסים עם כניסתה של ונוס למזל דלי. בעבודה ובקריירה זמן טוב להשקיע בהפצה של ידע ולפרוץ דרך. ביחסים עם ילדיכם יתאפשר לכם לנטרל משקעים וגם לרפא פצעים מעברכם הרחוק.

 

אריה 23.7-22.8     כניסתו של כוכב ונוס כוכב האהבה למזל דלי ולבית הזוגיות והשותפויות מצביע על אפשרות התגברות הרומנטיקה בחייכם. קשר חברי עשוי להוביל לקשר רומנטי ולאהבה. כניסת מאדים לבית כספי הזולת עשוי להגביר את הרווחים שלכם מעסק וליותר יוזמות. היחסים עם המשפחה יתאפיינו ביותר שקט ויציבות. מקצועית אתם במגמת התחזקות.

 

 

 

בתולה 23.8-22.9      הימצאותם של ארבעה כוכבים בבית העבודה והשרות המזוהה איתכם מצביע על עומס בתחום המקצועי יחד עם זאת הימצאותו של השמש בבית העבודה מצביע על התגברות היצירתיות ועל האפשרות להתבלט בעבודה. בזוגיות ושותפויות צפוי יותר מתח עם כניסתו של כוכב מאדים לבית הזוגיות שלכם כמו כן אתם עלולים להרגיש קורבן או לקרבן אחרים, קחו אחריות לחייכם.

 

מאזניים 23.9-23.10     מקבץ של שישה כוכבים במהלך השבוע הקרוב במזלות מיסוד האוויר מצביע על תקופה זורמת והרמונית יותר אצלכם. הימצאותו של הירח במזל מאזנים בסוף השבוע מצביע על התגברות הרומנטיקה ועל הצורך באיזון והרמוניה בחייכם ובחיי המשפחה. נסיעה לחו"ל שהתעכבה בחודשים האחרונים עשויה להתאפשר שוב. מבחינה כספית הוסרו המכשולים שעמדו לפניכם.

 

עקרב  24.10-21.11     מירב תשומת ליבכם השבוע יהיה סביב נושאים משפחתיים וביתכם. יש בכם רצון לשדרג את המגורים שלכם ולהשקיע בו בצורה איכותית אך אתם נמצאים בתקופה רגישה מבחינה כלכלית ופוחדים לקחת סיכונים כלכליים. מקצועית זהו שבוע עם התפתחויות חיוביות ופריצת גבולות במובן החיובי המאפשרות להתקדם במה שהיה תקוע לאחרונה.

 

קשת  22.11-21.12     מבחינה חברתית זהו שבוע מצוין שבו תכירו הרבה אנשים חדשים ותוזמנו להרבה אירועים חברתיים. הצלחה צפויה לסטודנטים שביניכם בכל המסגרות. היחסים עם חברים וקרובים יהיו הרבה יותר הרמוניים ותזכו לשיתוף פעולה. כלכלית זהו שבוע יותר יציב. תפיסת עולמכם לגבי זוגיות ומערכות יחסים השתנתה בחודשים האחרונים ומאפשרת לכם להיכנס לקשר ממקום נכון יותר עבורכם.

 

גדי  20.1 – 22.12     מקבץ של ארבעה כוכבים בבית הכספים והרכוש שלכם השבוע מצביע על השקעה של הרבה תשומת לב בנושאים הללו השבוע. יש לכם רעיונות איך ליעל ולשדרג עסק קיים אך הטעם היקר שלכם עלול ליקר קצת את הנושא. בעבודה אתם במיטבכם ומצליחים לקדם דברים בעזרת היחסים הטובים שיצרתם לאחרונה. היחסים עם קרובים וחברים משתפרים לאחר כמה ימים מעט מדכאים.

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי