אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שנתית לילידי מזל מאזניים

מאת: צילה שיר-אל

ילידי מזל מאזניים יקרים, אתר סטארס מאחל לכם יומהולדת שמח ומתכבד להגיש להם תחזית אסטרולוגית שנתית מאת אסטרולוגית הבית שלנו צילה שיר-אל


תאריך המזל: בין ה-23.9 ל-23.10

אלמנט: אויר

אופי האלמנט: יוזם

איבר בריאותי רגיש: כליות, פרקים.

 

תכונות חיוביות של המזל: אנשים הגיוניים, אובייקטיבים, נעימי הליכות, ידידותיים, אוהבים שלום והרמוניה, שלווים, מזדהים עם הזולת, אוהבים את החיים הטובים, מעולים בעבודת צוות, ניתן להגיע איתם להסדר, פשרה ושיתוף פעולה, בעלי חוש אומנות מפותח.

 

תכונות שליליות של המזל: חסרי יכולת להחליט, חסרי בטחון, בעלי דעות שונות בגלל חוסר היכולת לקחת אחריות על חייהם, לא נותנים מעצמם עד הסוף במערכות יחסים – שומרים מרחק מהזולת ולכן נחשבים לקרים רגשית, תלותיים, נצלנים בגישתם לאחרים.

 

תחזית שנתית כללית לילידי המזל

שפע – במהלך השנה האחרונה נמצא כוכב השפע במקום המקושר עם היכולת שלכם לתקשר עם צעירים מכם בסביבתכם הקרובה , כולל צעירים במשפחה. זה הזמן לתת דרור לצורך הפנימי שלכם ליצור תחביבים משמעותיים עבורכם שיגרמו לכם לתחושה של עשייה וסיפוק. ההתעסקות שלכם בנושאים שאינם דווקא בתחומי עבודה מחמירים ונוקשים יקרבו אתכם אל האנשים שאתם מעוניינים בקרבתם וכיוון שכך, הם ילמדו להכיר פן חדש שלכם. בתחילת שנת 2022, יעבור הכוכב לבית העבודה שלכם ולכן תהייה זו שנה שבה תהיו מרוצים מאוד מאופן ההתנהלות שלכם, כיוון שיפתחו בפניכם אפשרויות חדשות להצלחה ושידרוג עצמכם במובן המקצועי. אל תהססו לעבור מתפקיד לתפקיד, אם תהיה לכם הזדמנות.

 

קושי –  הכוכב המאתגר המוכר בשמו סטורן וגם שבתאי מבקר עדיין אצלכם במקום המקושר עם המעגל הראשון של חייכם הוא בית המשפחה, כולל גם צעירים מכם במשפחה. נראה שמסיבות שאינן תלויות בכם אתם חייבים לדאוג לאחד מבני המשפחה ולא בהכרח המבוגרים מכם והדבר עלול להעמיס עליכם רגשית. כיוון שכך, היחסים בבית עלולים להיות טעונים יותר, ואתם יכולים לטעון ולהרגיש שמרבית הנטל נופל עליכם ואינו מתחלק שווה בשווה בין האנשים הנוגעים בדבר. זו ההזדמנות שלכם לפתוח נושאים שאינכם שלמים לגבי העשייה שלהם עם הקרובים לכם ולכן אתם צוברים כעסים. את התסכולים אתם יכולים להוציא בדרך של יצירתיות שבה אתם טובים ולעניין גם את הסובבים אתכם.    


כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003  שלוחה 28

הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי