אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תמיד להרגיש ביחד

תמיד להרגיש ביחד

מאת: עליזה גדליהו | צילום: stock.xchng

אנשים רבים תוהים איך מגיעים לעולם התקשור. אני הגעתי לתקשור דרך החלומות, אבל היום אני לא צריכה את החלום כדי לתקשר.אני פשוט רואה יודעת.

 

אני נעזרת בתקשור כדי להרגיש בתוכי את הבריאה, את המהות שלי. לעתים אנו מרגישים מבולבלים, מאבדים כיוון ולא מצליחים להבין מה התכלית שלנו בעולם הזה, והתקשור בא לעזור לנו למצוא את הדרך.

 

קסמו של עולם הנסתר

גדלתי בבית שלא מאמין בכל העולם הרוחני הזה, אך כן האמין בעין הרע. תמיד היתה לי היכולת "לראות". מגיל מאוד צעיר גיליתי דברים חבויים על אנשים בסביבתי, אך פחדתי לדבר עליהם כדי שלא יחשבו שמשהו לא בסדר אצלי. תמיד נמשכתי ל"לא מודע", לדברים שהרבנים עסקו בהם או אל קוראות בקפה למיניהן, שהיו נפוצות מאוד ביפו, שם גדלתי. מגיל מאוד צעיר אני חולמת וזו דרכו של בורא עולם להזהיר אותי ולכוון אותי בדרך, אך יש שני דברים ששינו את חיי.

 

שני חלומות וניתוח לב פתוח, שבו יצאתי מעצמי וראיתי ושמעתי הכול הם מה שפתח אותי לרמות חזקות יותר. אם עד הניתוח רוב התקשור בא מהחלום, בעקבות הניתוח זה התגבר.

כל אחד יכול לתקשר כיוון שכל אחד צריך השגחה פרטית מלמעלה והכוונה, רק שבחיי היומיום אנו עסוקים וטרודים ופועלים כמו מכונה, ולכן לא תמיד מתחברים ליכולת הזו שלנו.

 

תקשור עם מלאכים

רבים מאיתנו מרגישים לבד, מתוסכלים ולא מחוברים לאני הפנימי שלנו, לבורא שלנו. יש כאלה שמתקשרים עם נפטרים, מלאכים או ישויות. אני לא מאמינה בזה; רק בבורא עולם.

לפעמים אנחנו מרגישים בודדים, גם כשיש לנו משפחה, ילדים וחברים. מדוע? בואו נתקשר רגע, נשתיק את המחשבות, אפילו באמבטיה או בשירותים ונכנס לתוכנו ונשאל "האם אני לבד?" התשובה לא תאחר לבוא, אם באמת נרגיע את הראש ונתרכז, ופתאום נתחיל להיזכר בהרגשה של ביחד, של חום ושל אהבה.

 

חווית התקשור היא עצומה. אדם מגלה את כל הרבדים שבו, ופתאום מוצא תעצומות נפש, בינו לבין הבורא שלו. תוך כדי התקשור האדם נכנס לאושר עילאי וחווה חוויה שמשנה את כל דפוסי המחשבה שלו.

אנחנו מגלים על עצמנו שכל מה שאנחנו צריכים בעולם, בעצם יש לנו אותו, ושיש בנו כל כך הרבה אהבה לתת ולקבל. זה התקשור עבורי. תקשור זה דרך להיות בקשר רצוף ותמיד להרגיש ביחד ולקבל הכוונה מלמעלה, כי הוא בוחן כליות ולב ורואה הכול, ואנחנו ילדיו הקטנים שצריכים את עזרתו.

 

לשיחה אישית עם מתקשרת, הילרית, פותחת בקלפים ופותרת חלומות  , אסתר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 41  


קראו עוד

חדש! הסדנאות של סטארס

הילדים שכדאי לכם להכיר


לאתר של עליזה

לדף בפייסבוק

לקומונה בתפוז
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי