אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מצבנו הקוסמי מעולם לא היה טוב יותר

מצבנו הקוסמי מעולם לא היה טוב יותר


מאת: הרצל ליפשיץ, מהאסטרלוגים הבכירים בארץ. כותב הספר "כיצד השפיעו הכוכבים על הצלחותיו וכישלונותיו של היטלר"פעמים רבות אנו עדים למצב בו הכל נראה רע ומר, אך תוך זמן קצר יחסית חל שינוי דרסטי והכל משתנה לטובה. על מצב זה נאמר הפתגם "מעז יצא מתוק".

תופעה זו אינה ניתנת להסבר הגיוני, על אף העובדה שהיא קיימת. זה קורה לכולנו בזמן זה או אחר בחיינו, בדיוק כפי שקרה הדבר לשמשון הגיבור כאשר פגש באריה ובמזל רב הצליח להרוג אותו. לאחר שבועיים בערך מצא כי דבורים פתחו את גופו של האריה וסיפקו לשמשון דבש.


ההסטוריה הישראלית


מצב דומה קרה למדינת ישראל 3 פעמים בעבר:

פעם ראשונה – במלחמת ששת הימים. מספר ימים לפני תחילת המלחמה הייתה בארץ אווירה של יאוש. רבים ברחו מן הארץ, בתחושה כי האחרון יישאר לכבות את האור בשדה התעופה בלוד.
ביום שני בשעה 8:10 יצאו מטוסי חיל האוויר להתקפה הגדולה ביותר שנערכה עד אותו היום. תוך 4 שעות חוסלו חילות האוויר של מצרים וסוריה. המלחמה הסתיימה תוך 6 ימים. הארץ שמחה וצהלה כפי שלא קרה מעולם בעבר.

פעם שניה – מבצע אנטבה. עד אז שרר דיכאון רב בארץ עקב חטיפת נוסעי "אייר פראנס". שחרורם גרם לאופוריה ולשמחה בכל רחבי ישראל. גם כאן השינוי קרה תוך מספר ימים.

פעם שלישית – תאימנו או לא, מלחמת יום כיפור. כעת סבלנו מכ-2000 הרוגים וממלחמה קשה שנמשכה למעלה משבועיים. כיצד היא הסתיימה? כאשר צה"ל תופס עמדות כ-40 קילומטר מדמשק ו-100 קילומטר מקהיר.

המסקנה – כאשר אתה יודע שמצבך הקוסמי טוב למרות שהמציאות נראית אחרת – אל תתיאש.


במבט לעתיד


בימים אלה ממש אנו עדים למהפכות בקרב שכנינו בארצות ערב והדבר נראה מפחיד מאוד במבט ראשון. בכירי הפת"ח והחמאס חתמו על הסכם שלום ביניהם, אקט שנראה כבעל אפקט שלילי גם הוא עבור ישראל.
בחודש ספטמבר הקרוב הם מתכוונים להכריז על הקמתה של "מדינת פלשתין", לה יש, כפי הנראה, תומכים רבים באו"ם. במבט ראשון, מצב לא סימפטי עבור ישראל, בלשון המעטה.

מנגד, מצבה הקוסמי של ישראל הינו חיובי, או חיובי פלוס. לכן, למרות ועל רקע כל בשורות האיוב שאנו מתבשרים בהן, לא ניתן אלא להניח כי ההר יוליד עכבר.

השנה הקרובה הולכת להיות נפלאה.


_________________________________________________________________________________

רוצים שהרצל ליפשיץ יכין מפה אסטרולוגית במיוחד עבורכם? היכנסו עכשיו לחנות המיסטיקה, התייעצו עם הרצל וקבלו ממנו תחזית אישית במיוחד עבורכם.


לשיחה אישית עם הרצל ליפשיץ, אסטרולוג בכיר ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון 072-3401003 שלוחה 59

 

בין השירותים הניתנים באתר: תחזית אישית חודשית, שנתית ותלת-שנתית, בחינת התאמה מקצועית, התאמה בין בני-זוג ועוד.

 

מאמרים נוספים:
אסונות הטבע ביפן היו רק יריית הפתיחה

הורוסקופ שבועי-מאת דניאל רועה

משמעות 12 הבתים במפה האסטרולוגית

מורה נבוכים - המדריך להרווסקופ


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי