אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
10 טיפים לחיים טובים

10 טיפים לחיים טובים

מאת: אילי אבינר

1. אם יש לנו התלבטויות הנובעות מחוסר סיפוק מהמצב הקיים, עלינו לעשות שינויים שישפיעו על המצב, אחרת המצב ישפיע עלינו. כשאנחנו בעשייה ובשינויים, ההתלבטויות נעלמות. התלבטויות ומחשבות הם תחליף עלוב לעשייה.

or33

2. איך עושים שינויים? כשאנו עסוקים בהאשמות והעברת ביקורת, אין באפשרותנו לשנות דבר (אנו ממתינים שהם ישתנו), אם נשנה את הגישה וניקח אחריות על מעשינו, נשנה את המצב המצוי לרצוי לנו.3. עלינו ללמוד להתפשר ולהשתדל לא לוותר. פשרה = מגיעים לעמק השווה (שמירת אינטרס הדדי).
וויתור = המוותר מבטל את רצונו ואת עצמו והופך להיות קורבן ומתלונן. ללמוד את ההבדל בין וויתור לפשרה.4. אנו נולדנו כדי ליהנות ללמוד ולשמוח, אין אדם שנולד לסבול, הסבל הוא תוצאה של אי רצון ללמוד ולשנות.5. לחיות בשלמות ואהבה עם עצמנו ולא להתאמץ להיות מושלם, כי אין דבר מושלם, הרי אנו חלק מהיקום. אם נשלים ונאהב את עצמנו, הצורך שלנו באישור וקבלה ייעלם. אם אנו לא נדאג ונאהב את עצמנו, למה שאחרים יעשו זאת? הנגמלים מהצורך באישור - זוכים באושר (אותם אותיות).

 

6. עלינו לקבל בהבנה ואהבה את השונה ולא לנסות לשנות אותו. אין הדבר אומר שאנחנו חייבים לנהוג כמוהו, אלא לאמץ את האמרה: "ואהבת לרעך כמוך". 7. ללמוד ליהנות ממה שיש ולהמשיך הלאה. לחיות את הרגע, את ההווה, לא את העבר או את העתיד. "העבר כבר עבר, העתיד איש לא יידע, אז מה הדאגה?" 

 

8. הדברים שאנו חפצים בהם נמצאים ביקום, עלינו ליזום ולצעוד באומץ להשגתם. לא להמתין בחוסר מעש שיגיעו אלינו: "אומץ אמץ וקץ לתרץ".9. עלינו לא להיות חזקים אלא גמישים. ההבדל הוא, שכשאתה חזק ומתכופף אתה נשבר.
כשאתה גמיש אתה יכול מיד להזדקף שוב ללא פגע. אל תהיה חזק וצודק, תהיה גמיש וחכם.10. כשאנו נתקלים בבעיה, יש לנו אפשרות ללמוד ממנה או להתנגד לה. "אין חכם כבעל ניסיון", "מה שלא הורג אותך מחשל אותך" אם נתנגד לשיעור שקיבלנו, השיעור יחזור על עצמו עד שנלמד מהניסיון. עלינו תמיד לבחון את הגברת האם היא (הבעיה) "אותה גברת בשינוי אדרת".   
                                       
רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

אילי אבינר, יועצת רוחנית, מתקשרת, נומרולוגית ומאמנת אישית. ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 39

למאמרים נוספים:

הצלחה..זה לא סוד
להגיע לטוב בחיים
קבלת החלטות ונומרולוגיה
מודעות יצירתית מהי?
קבלה עצמית ובחירה מודעת


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי