אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
2012 - תחילתה של תקופה חדשה בתודעה האנושית

2012 - תחילתה של תקופה חדשה בתודעה האנושיתתחילתה של תקופה חדשה בתודעה האנושית


החל מהתאריך 11.11.11 אנו מצויים בהאצה של תהליך ההתעלות(Ascension)  הקוואנטית של כדור הארץ, שהינו בעל משמעות מכוננת לאנושות. כדור הארץ עובר שינוי תדר ומקום. הקפיצה הזאת היא קפיצה של המודעות והתודעה האנושית - האנושות צפויה לקפוץ מבחינה תודעתית יחד עם כדור הארץ בעת ובעונה אחת.

קפיצה קוונטית היא התפתחות אישית הנחווית כקפיצה פתאומית ורדיקלית, מעבר מרמת מודעות אחת לאחרת. יכולים להיות מספר שלבים היוצרים לפתע קפיצה לשינוי גדול ומודעות גבוהה יותר. בעולם הרוח, מתייחסים רבות אל המושג "קפיצה קוונטית" כאל קפיצת מדרגה משמעותית בתודעה האנושית, ממימד התודעה הארצי שאנו חיים בו, אל מימד התודעה הקוונטית, בו נמצאת הנשמה, ואל המימד האלוהי הקוסמי, בו נימצא הכוח הבורא את העולם.

על פי תקשורים רוחניים, תאפשר הקפיצה הקוונאטית לבני אדם מסוימים לנוע תודעתית בין שלושת המימדים- הפיזי, הקוואנטי והקוסמי, ולהיות בו זמנית בכל המימדים ובכך להפוך בעצם לבעלי אור- ידע אינסופיים. אנשים שיגיעו לרמת ההומו לומינוס יוכלו למעשה להיות בוראי מציאות ברמה אלוהית.


התהליך התחיל כבר ב-11.11.11


הסיפרה אחת עשרה מייצגת מספר מאסטר המשקף את השינוי התודעתי שהאנושות חווה, מהפיזי אל האלוהי. כלומר, עד כה האמנו לחומרי, מה שאפשר לגעת בו, לחוש אותו ולראות אותו בעינינו, אך בכל אלפי השנים הללו הפסקנו להאמין במה שהרגשנו. במשך השנה האחת עשרה של המילניום החדש הזה, ב -11 בנובמבר 2011 או 11-11-11, אנו נקראים לשירות גבוה יותר של האור בשם האנושות והחיים כולם, המתפתחים על פני כדור הארץ הנפלא הזה. מי שיענה לקריאה זאת יקח חלק בהמשכיות האנושות ובעידן החדש. זהו תהליך הקורא לאלו שבאו לחיים בתקופה זו לקחת תפקיד חשוב בתהליך ההתעוררות של האנושות.

אלו הלומדים להאמין באלוהים, באהבה, באור, ברגש, אך לא יכלו להוציא עד כה את יעודם מהכח אל הפועל בגלל חוב הקארמה אותו נושאת האנושות דורות רבים, מגלגול לגלגול, ובגלל המחשבות המגבילות שלנו (אנו לא מספיק טובים, שווים או מסוגלים) מתעוררים ומשתחררים כעת מהקארמה. לפתע, יכולים הם להסיר את המגבלות , להתחבר לתדרים גבוהים, לגלות ולהפעיל את העוצמה האלוהית שבתוכם.

הכוכב כירון, הנושא את מספר המסאטר 11, משפיע מאוד בזמן זה ומייצג את המרפא(הילר) של מחלות האישיות של האנושות - עוינות, ניכור, מלחמות, שנאה, חוסר אהבה. כל אותם חולות הפוקדות את האנושות מזה אלפי שנים ותפקידן לרפא את האנושות ולהביא את התודעה שכולנו "אחד" והניצוץ האלוהי מצוי בכולנו, להשיב את כולנו אל הלב ואל האהבה.

תהליך אבולוציוני שישנה את התודעה האנושית


הכוכב נפטון עומד להיכנס השנה למזל דגים, דבר המעיד על תהליך אבולוציוני שישנה את התודעה האנושית. המחיצות בין האישיות והנשמה יפלו והנשמה תהיה מסוגלת להוציא לפועל את יעודה, היכולת לממש את עצמנו. נפטון בדגים יחולל שינויים סוחפים ויצור אמונות חדשות. כך, נעלה לתודעה גבוהה יותר וכתוצאה מכך ייתכנו  עימותים ומאבק להביא את החדש ולהסיר את הישן. לכן אנו עדים לשינויים הגלובאליים הפוליטיים, הכלכליים והחברתיים העוברים על העולם. הפרט אינו מוכן יותר להישלט בכוחניות ומניפולציות ומבקש להיות משפיע ובעל סוברניות לזכות הבעה וחופש. כך גם מהפכת הקיץ החברתי שעברה עלינו השנה.

הכל הוא אנרגיה. עד כה היינו מחוברים לתדרים נמוכים שהם פיסיים, בהם יכלנו לגעת ואותם יכולנו לראות או להבין בתהליך שכלתני. אנו בתהליך אבולוציוני בו עינינו נפתחות לתדרים הגבוהים של הקיום, משמעותו שנהיה מחוברים ומאמינים יותר למה שאנו "מרגישים".

האנושות כבר גרמה נזק נורא לאמא אדמה. זה הזמן לשחרר את האגו האנושי שלנו, לרפא ולשקם את הפצעים בגופה של אמא אדמה. זהו צעד הכרחי וחיוני לנוע קדימה באור. מספר המאסטר 11 קשור לכוכב כירון, ההילר – המרפא. תהליך ההתעלות שלנו יצליח, אם נרפא את הגוף של אמא אדמה. אנו נדרשים לרפא בהעברת אור, את כל  הסדקים של כדור הארץ ולחזק את הלוחות הטקטוניים עם אור. הפצעים בגוף של כדור הארץ שנוצרו באמצעות ניסויים גרעיניים, כרייה, קידוח נפט, וכל פעילות פולשנית אחרת צריכים להיות מחוזקים באור.

על-מנת להשיג ריפוי חיוני זה, קיבלתי בזמנו מסרים מישויות אור כי יורגש תהליך זרם חזק של אור ב-11 לנובמבר 2011. עובדי- אור מכל רחבי העולם מתכנסים בתוך שדה הכוח של פורטל האור המקיים את ממלכת האור ביקום. אנו יוצרים שנאי אדיר של אור החוצה את היקום, צפון, דרום, מזרח, ומערב. עיגון האור האלוהי לתוך חלקיק האטומי והתת אטומי והגל בגופה של אמא אדמה יבוא לביטוי בשינוי בתודעה האנושית שתעבור ל"אחדות", זהו צעד הכרחי לקראת גל של אור שיתקיים בשנת 2012, והרבה מעבר.

_________________________________________________________________________________

בת שבע דור – מאמנת אישית, לזוגיות, משפחה ועסקים, יועצת טראנספרסונלית, מאבחנת הוליסטית המקבלת תשקופת על פנימיות הזולת, מרפאה אנרגטית מקרוב ומרחוק, פותרת חלומות

לשיחה אישית עם בת שבע דור, מאמנת אישית, מרפאה אנרגטית ופותרת חלומות, התקשרו למרכז המומחים של ישראל, טלפון: 072-3401003 שלוחה 25


קרא עוד:
הורוסקופ חודשי -ינואר 2012

מה צופה לנו האסטרולוגיה הסינית לשנה החדשה?
טיפול זוגי במהלך האקווינוקס - יום השוויון


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי