אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
9 עקרונות לארגון האוהל לפי כללי הפנג שואי

9 עקרונות לארגון האוהל לפי כללי הפנג שואי

 


המחאה החברתית חוזרת!!!  אם גם אתם תחליטו להקים אוהל הפעם, כמה עצות לארגון טוב יותר של מתחם המחיה החדש:1. הגנה ותמיכה - בדוק כי הינך ממקם את האוהל בשטח שבו קיימת הגנה מאחורי האוהל. הגנה יכולה להיות: אוהל נוסף, קיר לבנים, חומה/גדר או עץ.

טיפ קטן נוסף - אם אינך מעוניין שיפרצו לך לאוהל, הנח קקטוס קטן ליד כל "חלון" באוהל.


2. ניקיון- שמור על סדר וניקיון. סדר וניקיון נחשבים לאחד העקרונות החשובים בפנג שואי ויוצרים מקום להתחדשות ולהזדמנויות טובות. מי יודע, אולי ראש הממשלה יחליט לבקר והרי זהו ביתך לתקופה הקרובה, למרות הכל.


3. מיקום - חשוב שהאוהל לא ימוקם ליד פח אשפה, שירותים, או פתח ביוב. פתרונות אנרגטיים יותר: סמוך לגינה, ספסל, בית ספר או פארקים.


4. אנרגיה - על מנת להביא אנרגיה חיובית למחאה, הקדש זמן לעיצוב האוהל והשתמש בצבעי אדום, כתום, סגול, ורוד. השימוש בכחול וירוק פחות מומלץ. הכוונה לשימוש בכל צורה שהיא, צבע על גבי האוהל או שילוט בצבעים אלו.


5. לשמוע ולראות - רוצה שישמעו אותך? הפוך את האוהל לאטרקטיבי על ידי צלילים וריחות נעימים:
מוביילים, פעמוני רוח, שבשבות, קטורת, רדיו, דיסקים,שירה בציבור ועוד.


6. צמיחה – רוצים לחזק את המחאה? השתמשו באלמנט העץ, המציין יוזמה, פיתוח ואסרטיביות. מומלץ להשתמש בעציץ אחד לפחות ליד כל אוהל- זה גם יפה וגם אפקטיבי.
ראו פיתרון נוסף בסעיף הבא לאלמנט העץ.


7. שמירה - על מנת שנוכל לשמור על המחאה למען הצדק החברתי בישראל נוכל להשתמש בזוג אלמנטים זהים הממוקמים בפתח מתחם האוהלים. לדוגמא - זוג עציצים, זוג כדים, זוג שלטים. חשוב כי כל אלמנט ימוקם בצידו האחר של הכניסה למתחם (האחד מימין והשני משמאל).


8. מטרה - תמיד חשוב על המטרה! מומלץ לתלות באוהלך ומחוצה לו את המטרה אליה אתה שואף להגיע. מומלץ לעשות זאת בצורה מוחשית, בעזרת תמונה או שלט – תמונה המתארת את איכות חיים אליה אתה שואף להגיע (כל אחד והשאיפות שלו).


9. המספר 9 - העיקרון האחרון הוא מספר חשוב בפילוסופיה של הפנג שואי. הספרה 9 מציינת המשכיות. מי כמונו יודע שרצון כולנו הוא להישאר בישראל ולקדם את חיינו פה. כדאי לעשות שימוש במספר זה - כתאריך לאירוע מחאה, תליון בצורת 9, מספר אוהל 9 ועוד ועוד.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

 

לשיחה אישית עם שלומית שטיינברג, יועצת מוסמכת למאטפיסיקה סינית ופאנג שואי, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 68

שלומית שטיינברג -

משתתפת התוכנית "זמן מיסטיקה" ו"המקצוענים" ערוץ 10, רדיו דרום, רדיו ללא הפסקה, רדיו קול חי ורדיו ירושלים.

לעמוד של שלומית ב"מיסטיקנים מא' ועד ת'", אינדקס המיסטיקנים הגדול של ישראל, לחצו כאן.

___________________________________________


למאמרים נוספים:
חמשת האלמנטים בפנג שואי
הורוסקופ שבועי

פאנג שואי להעצמת האהבה בחיינו


חזרה לאסטרולוגיה - ראשי
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי