אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הכל על מזל מאזניים

הכל על מזל מאזניים

23/9-23/10 

מזל מאזניים הוא מזל השותפות והקשר עם הזולת. בני המזל מתאפיינים בהיותם טיפוסים חברתיים, אשר במקרים רבים מתחשבים בזולת יותר מבעצמם. בני מזל מאזניים שואפים להשגת הרמוניה ואיזון בחייהם. הם שותפים נהדרים ויודעים להשתלב בקבוצות ולתרום את חלקם - שחקנים קבוצתיים. מרביתם זקוקים לבן הזוג כדי להרגיש שלמים, הנישואים משלימים את עולמם.

קיים בבני המזל צורך ואפילו תלות בבני הזוג והם יתקשו להיות לבד. כמו המאזניים עצמם, גם בני המזל מעונינים להישאר באיזון. הם טיפוסים אובייקטיבים, הוגנים ושקולים המעונינים להגיע לפתרון שיתאים לכל. הם אנשי שלום ופשרה אשר מוכנים להתגמש כדי להגיע לשלווה. נמנעים בכל מחיר מעימות, וימצאו בו רק כפתרון אחרון. יש להם את היכולת לראות את המצב מנקודות מבט שונות ולהבין את הצדדים השונים שלו. יכולת זו גרומת להם לחוסר החלטיות ולהתלבטויות רבות משום שיש להם נימוקים לכאן ולכאן.

עקב תכונה זו עלולים בני מזל מאזניים להיחשב בעיניי החברה כחסרי עקרונות ודעות משלהם. המאזניים יודעים לפשר בין אנשים ולגרום להם לשתף פעולה. הם דיפלומטים טבעיים וייתכן שימצאו עצמם בתפקיד הסברתי או פוליטי. בני המזל נהנים לתקשר עם אנשים ולספר את שרובץ על ליבם. יש להם זיכרון טוב לאנשים והם מתעניינים בחבריהם לשיחה. המאזניים ינסו להציג את דעתם בדרך רגועה והגיונית הנשענת על לוגיקה, ולא יסחפו לויכוח חירף וקולני.


הכוכב


ונוס (נוגה) הוא הכוכב השולט במזל מאזניים. הכוכב מסמל יופי ואהבה כמו אלת האהבה ונוס שנולדה מן הים. בהתאם לכך, המאזניים מעריצים את היופי ומקפידים על הופעה חיצונית אלגנטית. כמו האלה המפתה שידעה לגרום לאנשים להתאהב בה כך יודעים בני מאזניים להקסים אנשים בשיחה קולחת, תוך שימוש במחמאות. עם זאת קיימת נטייה לרכלנות והתעניינות בתככים ומזימות.

בילוי ופנאי

המאזניים אינם נהנים במיוחד מספורט וממשחק אם הם לא קשורים בהתרועעות חברתית. הם יעדיפו לבלות ביחד עם שותף או שותפים בחוויה כיפית תוך שיתוף פעולה. כמו כן קיימת בהם אהבת המרחבים, ולכן ספורט במרחב הפתוח גם יכול לעניין אותם.

אהבה

כפי שכבר הוזכר אהבה היא מהמאפיינים החזקים של המזל. בני המזל ישאפו להשגת הרמוניה במערכת היחסים, שותפות היא מילת המפתח. בני המזל חברותיים, אסתטיים, מסוגננים ומקסימים – תכונות שגורמות להם להיות פופולריים. כשימצאו את בני הזוג אותם הם מחפשים יגיעו למערכת יחסים הבנויה על אמון, אהבה והבנה.

מפורסמים בני מזל מאזניים


מנהיגי מדינת ישראל בעבר: יגאל אלון, דוד בן גוריון ולוי אשכול. נשיא ארה"ב לשעבר, ג'ימי קרטר, שדגל בפשרה והשיג הסכם שלום בין ישראל למצרים. מהטמה גנדי, מנהיג הודו בעבר שנחשב סמל לשלום. הסופרים פרידריך ניטשה ואוסקר ויילד, המדען אלפרד נובל. שחקנית הקולנוע היפה בריג'יט בארדו המראה על הקשר לאסתטיקה ויופי.


לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 בעלות 9.9 ש"ח בלבד לדקה.

______________________________________________________________________________


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

למאמרים נוספים:

מזל מאזניים והתאמתו לשאר המזלות
אסטרולוגיה שבועית
מזלות והתאמתם הזוגית
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל

אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי