אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
טארוט איך זה עובד?

טארוט איך זה עובד?

מאת: שגיא מנדלבוים 


שאלות רבות בנוסח "למה שאנשים נורמליים ומציאותיים יאמינו שהקלפים יכולים להצביע על הקורה בחייהם", נזרקות חדשות לבקרים לחלל האוויר (או על גבי מסך המחשב). רוב האנשים שלא "מאמינים" בטארוט מנסים לקבל הסבר מספק בדמות חוק או עיקרון, שיניח את הדעת ויסביר מדוע זה עובד??? או במילים אחרות "איך זה עובד באמת".


התשובה, בדיוק כמו השאלה, מעט מורכבת ולכן תצטרכו להתאזר במעט סבלנות ולהמתין לסוף הכתבה. עכשיו, אשאל שאלה פשוטה - האם אתם מאמינים שתקבלו תשובה בסוף???

אם אתם עונים "כן" סימן שיש בכם איזושהי אמונה, לפחות בי, אבל גם אם אתם עונים "לא" (ואני מקווה שלא כך הדבר..) אני בטוח שאתם מאמינים במשהו. אחדים מאמינים בסדר שמביא להצלחה, אחרים מאמינים בניהול זמן נכון ויש כאלו שמאמינים בעין הרע.


כל האמונות הללו ועוד רבות וטובות אחרות עוזרות לנו בניסיון שלנו, בני האדם, ליצור שליטה בעולמנו. וכך, באופן טבעי והמשכי מתנהלים חיינו. או במילים אחרות - ההתנהלות שלנו בחיים היא ההשתקפות של האמונה שלנו, של דרך ניהול העולם שלנו. אבל, חשוב שנבין - כל הדברים הללו לא פועלים סתם כך, אלא, נובעים מתוך עיקרון אחד שהוא בעצם חוק: חוק המיקרו והמאקרו קוסמוס.

זהו חוק בסיסי שחל על כל מה שקורה לנו בחיים ולפיו, מה שקורה במיקרו קוסמוס, קורה גם במאקרו קוסמוס, כאשר את המיקרו קוסמוס מייצג האדם הפרטי ואת המאקרו קוסמוס מייצגת הסביבה.


למה הכוונה?

אם האדם (המיקרו) מרעיל את כדור הארץ (המאקרו), אז כדור הארץ "יחזיר" לו בדרכים שהוא מכיר (החור באוזון), וזו רק דוגמא אחת. אם אדם קם בבוקר על צד שמאל כל היום שלו יתנהל באופן עקום למדי, ואם במקרה אנחנו תוהים בינינו לבין עצמנו אם אדם אחר כועס עלינו , אנחנו רק צריכים לבדוק אם אנחנו כועסים עליו - מערכת כלים שלובים שכזו.


אבל, הדרך הטובה ביותר להדגים את החוק היא באמצעות הפתגם הידוע "אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה". מה שסובב אותנו בחיים מייצג אותנו ומהווה בבואה של חיינו. וגם אם נקשה מעט ונאמר "במהלך החיים מתחלפים החברים" עדיין נצטרך להבין שאלו דברים שלא קורים סתם.

אם אנחנו מחליפים חברים (רמת המאקרו), סימן שחל בנו שינוי. אדם עובר שינויים במהלך חייו, ולפיהם מתנהל מחדש ויוצר סביבו מערך שלם של אנשים חדשים. שימו לב מי חבריכם עכשיו וראו איך זה משקף את עולמכם הפנימי.


כך, באופן חוקי למדי מתנהל לו העולם. מערכת של שיווי משקל שנועדה לאזן את המערכות הקיימות ולפיה כל מה שקורה במיקרו קוסמוס יקרה גם במאקרו קוסמוס.


ומה הקשר של כל זה לחפיסת הקלפים אתם בוודאי שואלים? כפי שקראתם בוודאי בעבר, וגם אם לא אז נזכיר, חבילת הקלפים על כל 78 הקלפים שבה, מייצגת את האדם עצמו על כל ההוויות שלו. מאותו רגע שמגיע האדם לקורא בקלפים שום דבר איננו מקרי ואיננו קורה "סתם" - הכל נתון תחת החוק של המיקרו והמאקרו קוסמוס.


כאשר האדם, השואל, מערבב את חפיסת הקלפים, הוא מערבב את המיקרו שלו, את עצמו. לאחר שהשואל מסיים לערבב את חפיסת הקלפים, הקלפים מוכנים ומתאימים בדיוק לחיי השואל. בנקודה זו חפיסת הקלפים מייצגת את השואל וכל קלף מתאים בדיוק למצב בו הוא נמצא בחיים, בדיוק כמו חוק המיקרו והמאקרו קוסמוס.

_________________________________________________________________________________


לשיחה אישית עם מומחית בפתיחת קלפי טארוט, ניתן להתקשר לעליזה גבאי לקבל מענה מיידי ומקצועי בקו המומחים של אסקי בטלפון: 072-3401003 שלוחה 30

 

שגיא מנדלבוים - מטפל בהומיאופתיה קלאסית. בעל ניסיון של 16 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושא טארוט וחלומות, אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. לאתר של שגיא - טארוט, חלומות וקצת יותר - www.Sagie.org

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

למאמרים נוספים:

קלף טארוט

מהם קלפי טארוט
מבוא לקלפי טארוט
צבעים בקלפי טארוט
קלף טארוט יומי עד אליך ב-SMS 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי