אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
אלוף המיסטיקה - מזל עקרב

אלוף המיסטיקה - מזל עקרב


מזל עקרב נמשך אל כל מה שהוא מיסטי, מסתורי ונעלם מעינינו. המשיכה אל הבלתי נודע היא המאפיין המרכזי של בני מזל עקרב. העקרב טיפוס חוקר, הוא תר ומחפש כל ימיו את היוצא דופן, את המעניין במיוחד ואת הקשה לפיצוח. בכל אינטראקציה חברתית מחפש העקרב משהו מקורי, לא שגרתי ולא משעמם.

יחד עם זאת, אותו דבר שהעקרב מחפש חייב להיות טהור, רוחני ומעל לנורמה. העקרב מקלף אתכם כמו בצל בתקווה שהקילוף יביא אותו לתגלית כלשהי. אם יש בכם משהו מקורי יחודי ועם זאת רוחני, טהור ונטול אגו, העקרב ינצור אתכם בליבו. אם אינכם כאלה יעבור העקרב הלאה וימשיך בחיפושיו. העקרב מחפש אחר המושלם: מושלם במובן המיסטי, מושלם במובן הרוחני, האחר ויוצא הדופן.

בכל תחומי ההתנהלות של העקרב נוכל לראות דרך ייחודית זאת. למה הכוונה? קחו למשל את לבושו של העקרב. הוא ניחן בטעם טוב ואוהב מלבושים יפים, אך חובה שיהיו מקוריים, אחרים, ישדרו עניין ומסתורין. ביתו של העקרב משדר מיד מקוריות, מסתורין ומשהו אחר. האירוח של העקרבים גם הוא שונה אחר. האירוח חייב להיות מלכותי, מקורי ויוצא דופן. אם העקרב יתן לכם מתנה אתם תזכרו זאת היטב, כי היא תהיה שונה, אחרת, מקורית, מרשימה ומעוררת השראה.

ואיך כל זה קשור למשיכתו המאגית, המגנטית, של העקרב למיסטיקה? מכיוון שמיסטיקה במהותה היא שיא המקוריות, הייחודיות, יוצא הדופן המסתורין והמעורר עניין תמידי. אין לך כמעט מצב להשתעמם. השעמום, אם לא ידעתם עד כה, הוא עקב אכילס של העקרבים. העקרב רוצה גירויים חדשים חדשות לבקרים. העולם המיסטי מורכב מגירויים מסתוריים ובלתי פוסקים, וזה בדיוק מה שמושך את העקרב אל העולם המיסטי.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30  .

למאמרים נוספים:
במעלה העקרבים
מזל עקרב על פי הקבלה
מזל עקרב - תחזית שנתית 2009
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי