אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מה מספרים לנו הכוכבים
צילום: צילום: FreeDigitalPhotos.net

מה מספרים לנו הכוכבים

אסטרולוגיה היא תורה ייחודית בה משולבים ניואנסים מדעיים עם אחרים, רוחניים. באמצעות מפת הלידה, בוחנת האסטרולוגיה משתנים שונים המשפיעים על האדם מאספקטים רגשיים, נפשיים, אנרגטיים, רוחניים ובריאותיים. זוהי אחת התורות שניתן לבחון אותן במהלך השנים, ולראות כיצד מתהווים מצבים בחיינו התואמים את החיזוי האסטרולוגי.


מדע רוחני

מדוע מדע? אסטרולוגיה נשענת על אלמנטים המחושבים מתוך תמונת המצב בשמיים, מיקום הכוכבים ושאר גרמי שמיים לפי זמנים מדויקים, מקומו של האדם עבורו נערכת הבדיקה על פני כדור הארץ, לוחות הכוכבים וזמן הלידה.


חישוב אסטרולוגי מדויק נעשה באמצעות בנייה של מפת לידה הנשענת על גורמים אלו, מדעיים לכל דבר, ובעזרתה נרשמים מדדים ואיכויות של האדם המדובר, בחישוב שעת הלידה והמקום המדויקים. שרטוט מפת לידה אסטרולוגית מתבצע על ידי יצירת עיגול מושלם, שאותו מחלקים ל-12 פלחים. המזלות מסודרים בפלחים הללו, החל מטלה וכלה בדגים, ויוצרים את גלגל המזלות. 


מטרתה של בניית מפה אסטרולוגית מורחבת ומדויקת היא לבחון באופן מעמיק את האתגרים העומדים בפני האדם, הבחירות שלו, העוצמות בחייו ובאופיו, שלבים בהתפתחות שלו, המודעות האישית והרוחנית שלו וכמובן מערכות יחסים זוגיות וגם התבוננות בראי העצמי שלנו. כמו כן מציעה המפה האסטרולוגית את הדרכים לתיקון, לשינוי ולעשייה כדי לצאת ממצבים שונים ולנוע קדימה.

 

חשיבות השמש

במהלך בחינת מפה אסטרולוגית ניתן ליצור הורוסקופ כללי או אינדיבידואלי. זה הכללי מתבסס על השמש בלבד ועל השפעות הכוכבים בזמן הבדיקה על מצבה של השמש.


תחזית אסטרולוגית שנועדה לחזות או לבחון מצב אינדיבידואלי, תתחשב בשמש ובאלמנטים נוספים, ביניהם נקודת האופק - הנקודה אשר נקבעת על פי שעת הלידה, מיקום הלידה (גיאוגרפית) ויום הלידה. האופק באסטרולוגיה הוא ייצוג של השער האנרגטי ממנו הפציעה הנשמה לעולם. בחינה של מיקומו המדויק של האופק ואילו זוויות מופנות אליו מכיוון הכוכבים, יספרו בניתוח של אסטרולוגיה על אופיו ואישיותו של האדם.

 

פילוח קוסמי

אותם 12 פלחים שיצרו את המפה האסטרולוגית מייצגים את גלגל המזלות. כל פלח מסמל תחומים שונים בחיים כאשר ביחד הם יוצרים מערכת חיים שלמה. כמו כן נבחנים הכוכבים וביניהם, מרקורי, ונוס, מארס, יופיטר, נפטון, פלוטו, אוראנוס וכירון. גם השמש והירח נמנים בתוך קבוצת הכוכבים. למשל, צמתים של הירח שמשורטטים על המפה מאירים את מסלולה של הנשמה, נקודת מוצאה והיעד שלה.כמו כן נבדקים השמיים המיצגים יעוד ופוטנציאל של האדם.


אסטרולוגיה פועלת בצורה כמעט מדעית, מאחר ויש צורך בהבנת אסטרונומיה ובבחינה מדוקדקת של האדם. היא יכולה מאד לסייע בפרשות דרכים או צמתים מרכזיים בחייו של אדם הרוצה להבין מאין בא ולאן מועדות פניו. היא משקפת היטב מצבים זוגיים ורומנטיים ומסייעת בקבלת החלטות בעניינים שבינו ובינה.


לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 30 

 

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

למאמרים נוספים:

מסע בין כוכבים 
התאמה בין מזלות ע"פ האסטרולוגיה הסינית

פיצוח עוגיית מזל

תחזית אסטרולוגית יומית

תחזית אסטרולוגית שבועית


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי