אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
אסטרולוגיה סינית - הורוסקופ לחודש פברואר

אסטרולוגיה סינית - הורוסקופ לחודש פברואר

אסטרולוגיה סינית - הורוסקופ לחודש הנמר (פברואר 2011)

 

מאת: שלומית שטיינברג - יועצת בכירה לפנג שואי ולמטפיסיקה סינית (מיסטיקה סינית)

החודש הראשון של השנה הסינית החדשה, שנת הארנבת, מאופיין על ידי הנמר. החודש מתחיל ב- 4 לפברואר, ומסתיים ב- 5 למרץ.

הנמר היא חיה כריזמטית, בעלת חושים חדים ובראים, אוהבת להסתכן ומחפשת מקומות שיאתגרו אותה. אנשים המאופיינים על ידי הנמר, סוחפים אחריהם בקלות אנשים אחרים, הן בעבודה והן במשפחה ובזוגיות. יחד עם זאת, הם אינם צפויים ולעיתים יכולים להראות כאנשים נעימים ומאוחר יותר להתגלות כאנשים אימפולסיביים ואגרסיביים.
הארנבת שמאפיינת את השנה הסינית החדשה, שכאמור מתחילה החודש, מביאה איתה רוך ועדינות. אך, כאשר הנמר נכנס לתמונה נוצרת הרבה תנועה וזהו סימן לשינויים רבים שיכולים להתרחש בחיינו הפרטיים והמקצועיים כאחד. החודש אנו צפויים לראות הרבה זוגות שיחליטו להנשא, כניסה של נשים להריון ובצד המקצועי קידומים במקומות העבודה. כמו כן, יש לשים לב בדרך ולהיזהר מתאונות דרכים ופקקים רבים. גם שתופי פעולה, מקצועיים ואישיים כאחד, יספקו הזדמנויות טובות ומועילות לכל הצדדים.

תחזית לפי מזל:

חולדה:

7 בדצמבר - 4 בינואר
חודש הקרוב יהיה סולידי יחסית לחודש שעבר, עושה רושם שלא הרבה מתחרש או מתקדם לטובתכם. כדאי לשמור על קור רוח ועל סבלנות, החל מחודש הבא צפויים לכם שינויים חיוביים רבים, הן מבחינה זוגית והן מבחינה מקצועית, עד אז תהנו מהשלווה ומחודש שקט ונעים.

שור:

5 בינואר - 3 בפברואר
השוורים יחושו החודש באופן מוגבר את תחושת הבדידות אותה הם חשים מידי פעם. למרות הצורך במשפחה ובחברים, קיימת אצל השוורים נטייה להיות לבד, אך יש לשים לב כי החודש הדבר אינו מתקיים מבחירה. כדאי לאזור כוח ולנסות להיות בקרבת אנשים שאכפת להם מכם, היות ודרכם תחוו חודש מהנה, כיפי ואפילו אירוע חיובי צפוי עד לסוף החודש!

נמר:

4 בפברואר עד 5 במרץ
החודש הזה אתם ללא מנוחה, קיים בכם רצון לזוז ולנוע ולשנות את השיגרה בבית ובמקום העבודה. הנסיעות והטיולים בדמכם ואתם חשים על הגל וכי דברים מסתדרים עבורכם. נסו לערוך שיתופי פעולה עם אנשים כמוכם, כך תעצימו את ההצלחה, בעיקר בכל הקשור לעבודה. מבחינה זוגית, נסו לא להיכנס ראש בראש עם בני הזוג, זה לא הזמן לריב!

ארנבת:

6 במרץ עד 4 באפריל
החודש עומד בסימן חיובי והרמוני עבור הארנבות. מבחינה זוגית צפויה הכרות חדשה, דייטים  מוצלחים, מיסוד קשר, או מעבר דירה משותף. גם הזוגות יהנו מחוויות יומיומיות של להיות ביחד בבית והתפנקות מתחת לשמיכה החמה. מבחינה מקצועית קיימת כריזמה והצלחה, ניתן לקבל העלאה בשכר או לבקש שינוי בסטאטוס האישי בעבודה.

דרקון:

5 באפריל - 4 במאי
לדרקונים צפוי חודש פורה וחיובי מבחינה זוגית, קיימת הרמוניה ביניכם לבין בני המין השני, אך יש לשים לב כי לא לקחת את בן הזוג כמובן מאליו. מבחינה מקצועית, צפוי חודש לא קל רגשי, השתמשו בראש ובאינטואיציות יחד, הימנעו מתביעות ואם אתם נדרשים לחתום על חוזים הסתייעו באיש מקצוע.

נחש:

5 במאי - 5 ביוני
התקופה האחרונה אופיינה בחוסר מנוחה רב, בעיקר מבחינה מקצועית, כעת הגיע הזמן להחליט על האסטרטגיה שלכם והמשך דרכם במקום העבודה ולערוך שינויים בהתאם.  גם בזוגיות יתכנו בעיות וגם כאן יש מקום לקבלת החלטות לגבי המשך הדרך והמשך הקשר. שימו לב, לא מספיק רק לתת, מגיע לכם גם לקבל!

סוס:

6 ביוני - 6 ביולי
הסוסים שבינינו, יחושו בחודש מהיר וקצבי. הרצון לקחת מזוודה ולנסוע גדול מהרגיל, קיימת הרבה תנועה ולכן יש צורך בזהירות נוספת בדרכים. בזוגיות ובעבודה קיימת הרמוניה והצלחה, דברים מתחילים לזוז ולטובה.

כבשה:

7 ביולי - 6 באוגוסט
החודש עדיין לא קל לכבשים, המועקה והעומס שחשתם בחודש הקודם ממשיכים גם בחודש הקרוב. עדיין ייתכנו בעיות בריאות, חוסר חשק ותקיעות, אבל אל דאגה, הכול הולך להשתנות מחודש הבא!
היאזרו בסבלנות, אגרו כוחות, הקפידו על שינה טובה, אכילה נכונה ופעילות ספורטיבית שמתאימה לכם, כך תוכלו להעביר חודש זה בקלות.


קוף:

7 באוגוסט - 7 בספטמבר
החודש הקרוב טומן בתוכו בעיות כלכליות לקופים. קיימת נטיה לאיבוד חפצי ערך וכספים לכן, שימו לב למיקום הארנק כאשר אתם נמצאים מחוץ לבית, המנעו מבזבוז כסף מיותר וכן הלאה.
גם מבחינה זוגית ייתכנו ניתוקים מתוך חוסר רגישות כלפייך ולכן כדאי להתחזק ולעמוד על שלך ועקרונותייך.

תרנגול:

8 בספטמבר - 7 באוקטובר
זהו חודש מיוחד ומרגש עבור התרנגולים, הכל מתסדר לטובתכם!
כל המחסומים והקשיים מוסרים מהדרך ואתם מצליחים בכל מה שאתם עושים. אתם נהנים מחודש של המסת אנרגיה שלילית מכל הבחינות, אישית ומקצועית. זקפו את הראש ותהנו מחודש חיובי ואופטימי. 

כלב:

8 באוקטובר - 8 בנובמבר
מבחינה בריאותית החודש אינו טוב לאנשי הכלב, יש להימנע מספורט אתגרי, או סכנות שונות.
מבחינה זוגית תחושו טוב, תהנו מהרמוניה משפחתית, ותחוו דברים טובים עם בני המין השני. בעבודה, כדאי לשתף ולהיות נעימים ונחמדים לאחרים, כך תוכלו להתקדם יותר מהר ולשפר את ההזדמנויות שלכם.

חזיר:

9 בנובמבר - 6 בדצמבר
אנשי החזיר יאלצו להתמודד החודש עם קשיים בשמירה על כספים. אל תמהרו לפתוח את הכיס והימנעו מבזבוזים מיותרים, את אלו תוכלו לעשות בחודש הבא. החודש הזהרו גם מאיבוד כסף ואף משוד וגניבות. בזוגיות ובקריירה, לא יהיה שינוי משמעותי, כדאי לאגור כוחות ולאזן את הגוף והנפש לקראת דברים חיוביים שיבואו בהמשך.

___________________________________
שלומית שטיינברג-
משתתפת התוכנית "זמן מיסטיקה" ו"המקצוענים" ערוץ 10, רדיו דרום, רדיו ללא הפסקה, רדיו קול חי ורדיו ירושלים.
לשיחה אישית עם שלומית, התקשרו אל מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 58.

___________________________________________


למאמרים נוספים:
חמשת האלמנטים בפנג שואי
המזל הסיני שלי
התאמה לפי אסטרולוגיה סינית

הורוסקופ שבועי


חזרה לאסטרולוגיה - ראשי


 
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי