אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
בחירות 2015 - נפתלי בנט
צילום: FreeDigitalPhotos.net

בחירות 2015 - נפתלי בנטהבחירות בפתח....

 

מוצגות כאן ניתוחי מפתם האישית של המועמדים, על מנת שנוכל ללמוד ולהתרשם לגבי אישיותם ודרך התנהלותם.... עובדה שתעזור לנו להחליט ביום הבחירות.נפתלי בנט , 25.3.1972 יליד מזל טלהמפתו של נפתלי בנט מראה אדם הישגי במיוחד ששואף לייחודיות , שועט קדימה למטרה ומנסה להשפיע על האחרים בכל צורה ודרך על מנת שיחשבו ויפעלו כפי שהוא חושב שנכון לעשות.


הוא חכם ותפיסתו מהירה מאוד ומקורית. יש לו יכולת לצאת ממצבים קשים על ידי תפיסה מהירה של הסיטואציה ובמיידי לבנות לעצמו אסטרטגיה חדשה ונוספת שתתאים לנסיבות המשתנות.

המחשבה שלו מהירה מהעשייה שלו. ולעיתים ידבר לפני שיחשוב עובדה שיכולה לגרום לו לאי נוחות במידה וייתפס בדיסונאנס בין הדיבור המהיר והמתנשא לעיתים לבין העשייה שהיא יותר איטית ומחושבת.למרות שהוא שואף להגיע רחוק במפה הפוליטית יהיו לו רגעים רבים בהם הוא יעצור וינסה להקשיב מה מבקשים ממנו האחרים , כיוון שהוא כבר יודע שכדי להגיע למעמד אליו הוא חותר הוא חייב לפעול בשיתוף פעולה ומעובדה זו לא יתחמק.הכבוד חשוב לו במיוחד ובמידה ומישהו יפגע בו הוא יחוש במיידי את תגובתו החריפה ואת לשונו העוד יותר שנונה. היכולת הוורבלית שלו מעולה ומציגה אותו כאדם אמיץ שפועל ללא חת.


זוהי מפה של אדם שבכל מקרה יחתור ויגיע להישגים אליהם התכוונן  - גם אם לא יצליח לממש זאת במלוא מובן המילה בפעם הראשונה .כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי