אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
במעלה העקרבים

במעלה העקרבים


בני מזל עקרב מציבים בפנינו אתגר רציני. בני העקרב נוהגים להציב באופן קבוע סולם גבוה מאוד ורב שלבים החוצץ בינינו לבינם. כל מי שרוצה להגיע אל העקרב, אין לו דרך אחרת, אלא דרך הטיפוס במעלה העקרבים.

המעלה אכן ארוך ומייגע, רבים מנסים לעלות בו, אך מעטים בלבד יזכו להגיע לשלב האחרון בסולם. אז מי הם בכל זאת אלה אשר טיפוסם בסולם קל ובטוח? מי הם אלה אשר קיימת להם גישה חופשית וקלה אל מעליות ליבו? כמובן, הלא הם בני המשפחה של מזל עקרב. הכוונה כמובן לבני משפחה בדרגה ראשונה, בעיקר הורים וצאצאים, במקום השני נמצאים אנשים שמעניינים מאוד את העקרב.

תתפלאו לדעת, אך העקרב נחשב ל"משתעמם מספר אחד" מבין המזלות. חוסר עניין הופך את העקרב לחסר מנוחה. הוא משתדל מאוד לברוח ממצבים כאלה והמשעממים אותו הופכים בעיניו לשקופים. במקום השלישי נמצאים כל אלה שנראים לבני מזל עקרב כבלתי מושגים. אלה שהם אגוז קשה לפיצוח. הם בדרך כלל עטופים במעטה כבד של סודיות ומסתורין.

וזאת לדעת סודיות ומסתורין הם החמצן הפעיל של העקרב, והוא לא ישקוט ולא ינוח עד אשר לא יגלה מה מסתתר מאחורי וילון המסתוריות. בפילוסופיה המיסטית נחשב העקרב לחוקר המסתורין, הצדדים האפלים, החשוכים והבלתי ברורים מושכים אותו מאוד. בני העקרב לא ינוחו ולא ישקטו עד שלא יחקרו את המסתורין עד תום.

במקום הרביעי והאחרון נמצאים חסרי הישע. העקרב, הרחום והנדיב מטבעו מאפשר להם לעלות במעלה העקרבים כדי שיוכל לסייע להם בדרך הנכונה. כל היתר אינם מעניינים את העקרב, וכל אינטראקציה שתיווצר אם בכלל תיווצר בינו לבינם, תסתיים במצב של אפס זכרון חוויתי.

הזיכרון החוויתי הוא אחד האלמנטים המפרים את יחסיו של בן מזל עקרב עם יתר המזלות. חוסר עניין הופך את העקרב לאדיש ו"חסר צבע".


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30  .

למאמרים נוספים:
מזל עקרב על פי הקבלה
מזל עקרב והתאמתו לשאר המזלות
מזל עקרב - תחזית שנתית 2009
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי