אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דג וטוב לו

דג וטוב לו


בני ובנות מזל דגים ניחנו באופטימיות נפלאה. אופטימיות זו, יאמרו מנתחי מזל מסויימים, נובעת מן הנטייה שלהם לפתח פנטזיות, לשגות באשליות ולשהות דרך קבע בעולם החלומות. אבל, אופטימיות יוצרת אנרגיה חזקה, חזקה כ"כ עד שהיא מסוגלת לממש חלומות, להגשים פנטזיות ולהפוך אשליות בעיני האחר למציאות בר קיימא בעיני בני מזל דגים.

לאופטימיות יש אנרגיה של יצירה, לא פלא שרוב בני המזל הם יצירתיים בצורה זו או אחרת. גם אם הם אינם כותבים, או שחקני קולנוע היצירתיות הרעיונית של בני המזל היא קו מנחה בחייהם. היא זו שהופכת את חייהם לטובים יותר. אופטימיות מסתבר גם קשורה בנקודת מבט מאוד מיוחדת.

הדג רואה את חצי הכוס המלאה ולפעמים את חצי הכוס הריקה בעיני רוחו כעומדת להתמלא, וזוהי אופטימיות במיטבה. על-כן מומלץ לבני כל המזלות האחרים לאמץ את ראייתו של מזל דגים על החיים, לדבוק באופטימיות שלו ולהופכה לדרך חיים.
הדג בהחלט מכיר את רזי השמחה.

בן מזל דגים ישמח בכל דבר: צפור מצייצת, עלי שלכת שכסו במרבד צבעוני את המדרכות, צחוק של ילד וגלידת שוקולד. כל מיני דברים קטנים, טרוויאלים ושגרתיים משמחים את הדג באמת, וזהו אחד הסודות של הדגים. קל מאוד לשמח אותם.

בפילוסופיה המיסטית מתייחסים לדואליות בנשמתו של הדג. ברמה הקוגניטיבית נשמתו של הדג נחשבת לנשמה וותיקה מאוד. אך ברמה הרגשית נשמתו של הדג היא נשמה של ילד קטן, וכמו שילדים יודעים לשמוח באופן טבעי לחלוטין, כך גם בני מזל דגים.

ישנם כאלה הרואים ביכולת הטבעית של הדג לשמוח בכל מצב מעין סוג של ליצנות. אך הדג עמוק בתוך נשמתו אינו ליצן. להיפך, הוא נחשב לרציני ביותר מבין חבריו לגלגל. והכוונה כמובן, לרצינות בדרגת הנשמה - שהיא בעצם הרצינות האמיתית, ואין בינה לבין ארשת פנים רצינית שום קשר כלל וכלל.


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.

לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30 


למאמרים נוספים:
חשיבות מזל החודש בקבלה
ים האהבה של הדגים
מזל  דגים והשמחה הרוחנית
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי