אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית אפריל 2016

תחזית אסטרולוגית חודשית אפריל 2016


תחזית אסטרולוגית חודשית אפריל 2016


האירוע העיקרי בחודש הקרוב הוא נסיגתו של כוכב מאדים ב 17 לאפריל הנמצא כעת במזל קשת אך במהלך הנסיגה הוא גם יחזור למזל עקרב. נסיגת כוכב מאדים הינו אירוע משמעותי המשפיע על חיי כל אחד מאיתנו אך במיוחד על בני מזל טלה ועקרב ובתקופה זו שתמשך עד לסוף אוגוסט חלים הרבה שינויים כולל ברמה העולמית אך העיקרי שבהם הוא הצורך לעשות דברים בצורה אחרת ובעיקר לגייס אומץ לעשיית שינויים בחיי היום יום.


טלה   21.3-20.4     מקבץ של חמישה כוכבים במזל שלכם במהלך החודש הקרוב ונסיגת כוכב מאדים, שליט המזל שלכם מצביע על חודש מאוד משמעותי ואינטנסיבי. נסיגת כוכב מאדים הנמצא במזל קשת כעת ואשר יחזור למזל עקרב במהלך הנסיגה מצביע על צורך לעשות חשבון נפש בכל עולמכם הפנימי ובמערך האמונות שלכם. יתכן ותחוו משבר אמון כלשהו וצורך לבחור דרך אחרת בכל מה שקשור לעולמכם האישי ולתחום המקצועי. כניסתה של ונוס למזל שלכם כבר בתחילת החודש מצביע על התגברות כוח המשיכה שלכם אך גם על צורך שבן זוגכם יהיה נאמן לדרך שלכם ותתקשו לקבל דרך אחרת משלהם כי זה עלול להצביע על חוסר נאמנות עבורכם.


שור  21.4-20.5      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל שור שיחגגו החל מהחודש יום הולדת. כניסת השמש ומרקורי למזל שלכם, מזל שור עשוי לחזק את ביטחונכם העצמי ואת היציבות בחייכם. כוכב מאדים אשר יכנס לנסיגה החל מה 17 לאפריל בבית כספי הזולת שלכם ואשר שולט גם על בית הזוגיות שלכם יכול להצביע על מחלוקות בעניינים כספיים עם בן הזוג ושותפים למיניהם. מקצועית אתם מצליחים להביא אליכם את העבודה וכוח המשיכה שלכם מתגבר וגורם להתעניינות כלפיכם. הימצאותו של כוכב צדק בבית היצירה שלכם ובזווית הרמונית לפלוטו מצביע על יכולת טובה להוציא דברים לפועל ולרתום את היכולות המעשיות לטובת האמנים והיוצרים שביניכם.


תאומים 21.5-21.6      השמש מרקורי ונוס ואוראנוס אשר נמצאים החודש במזל טלה מטיבים עמכם מאוד בתחום החברתי ומוציאים החוצה את המנהיג החברתי שבכם. חשוב שתהיו זהירים יותר בלשונכם בגלל הצמידות בין מרקורי ואוראנוס במזל טלה שיכול להוציא מכם תגובות אימפולסיביות וציניות ולגרום להתרחקות מכם. הכוכבים מאדים ושבתאי הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויהיו בנסיגה החודש מקשים החודש על אותם קשרים ועלולים למשוך אליכם יותר יריבים ומאבקי כוחות. כלכלית צפוי חודש ללא שינויים משמעותיים מהחודש האחרון.


סרטן  22.6-22.7      מקבץ של שבעה כוכבים בבית הקריירה והמעמד ובבית העבודה והשרות שלכם מצביע על דגש חזק במיוחד על הנושאים המקצועיים בחודש הקרוב. השמש, מרקורי אוראנוס ונגה אשר נמצאים בבית הקריירה והמעמד שלכם וגם נסיגת כוכב מאדים החל מה 17 לאפריל אשר שולט על בית הקריירה שלכם מצביע על שינוי משמעותי הצפוי להתרחש אצלכם בחודשים הקרובים בקריירה. כמו כן נסיגת מאדים ושבתאי בבית העבודה שלכם עלול להצביע על יותר קשיים להתנהל שם ועל מאבקי כוחות אפשריים מה שיכול לאלץ חלק מכם לפרוש או לעבור מקום עבודה. בשאר התחומים רגוע יותר מלבד היחסים עם המשפחה שיושפעו מהשינויים המקצועיים.


אריה 23.7-22.8      מקבץ של שבעה כוכבים במזלות מיסוד האש כמו המזל שלכם עשוי להצביע על שפע של אנרגיה ורצון לפרוץ קדימה. אתם מאמינים בעצמכם אך עלולים לפעול בצורה אימפולסיבית ועם פחות שיקול דעת. יחד עם זאת לאמנים וליוצרים שביניכם צפויים יותר אתגרים החודש אך אין זה אומר שאי אפשר לפתור אותם אלא שצריך יותר סבלנות ותכנון על מנת להצליח ולא רק לירות באפלה. עם כספים אתם נדרשים לנהוג בצורה יותר שקולה למרות הרצון לגדול ולהתרחב. בשותפויות ועם בני זוג יתכנו יותר עליות ומורדות והתנהגות אימפולסיבית יותר.


בתולה 23.8-22.9      ונוס ונפטון הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל דגים מצביע על נטייה ליותר פנטזיות בכל הנוגע לאותם מערכות יחסים.עם כניסת ונוס למזל טלה בתחילת החודש תהיו יותר מפוכחים ותראו את המציאות בצורה יותר מציאותית. קשר שמתבסס רק על אשליות עלול להסתיים. מקבץ של חמישה כוכבים במזל טלה בחודש הקרוב ובבית כספי הזולת אצלכם מצביע על אפשרות למשוך יותר הכנסות מהזולת יחד עם זאת על נטייה ליותר אימפולסיבית בהתנהלות עם כספים של האחר ולכן יש להיזהר שלא לגרום להפסדים וגירעונות. בתחום המקצועי יתכן קידום מפתיע והצלחה.


מאזניים 23.9-23.10      מקבץ של חמישה כוכבים אשר ישהו בבית הזוגיות והשותפויות שלכם החודש וכמו כן נסיגת כוכב מאדים החל מה 17 לאפריל אשר שולט על בית הזוגיות שלכם יכול להצביע על חודש מאוד דינמי בתחום זה עם הרבה עליות ומורדות ושינויים אפשריים בתוך הזוגיות כולל סיום קשר בחודשים הקרובים. מאדים ושבתאי אשר נכנסים לנסיגה החודש במזל קשת מצביעים על תקשורת מאתגרת יותר עם סביבתכם הקרובה כולל קרובי משפחה וחברים. יש נטייה ליותר אלימות מילולית ועמידה על עקרונותיכם מה שיכול להביא להסלמה ביחסים עם אותם גורמים.


עקרב  24.10-21.11      מקבץ של ארבעה כוכבים בבית העבודה והשרות שלכם במהלך חודש אפריל עשוי להצביע על חשיבות הנושאים המקצועיים עבורכם ועל פעילות מאוד ענפה בנושא. כמו כן כוכב מאדים , שליט בית העבודה שלכם יכנס לנסיגה החל מה 17 לאפריל מה שיכול להצביע על שינוי משמעותי בתחום המקצועי כולל הסבה מקצועית או שינוי מקום העבודה עבור חלק מכם לפחות. כוכב שבתאי ומאדים הנמצאים בבית הכספים והמשאבים שלכם יהיו במהלך החודש הקרוב בנסיגה מה שיכול להצביע על צורך לקחת את הנושאים הכספיים בידיים ועל צורך לשנות מספר דברים בדרך שאתם מתנהלים עם כספים. כמו כן יתכן ובתקופה מסוימת שיכולה להימשך מספר חודשים שתצטרכו לשנס מותניים עד שהמצב ישתפר.


קשת  22.11-21.12       כוכב מאדים הנמצא במזלכם ומשקף כרגע הרבה אנרגיה וצורך לממש את מה שאתם מאמינים בו. יחד עם זאת החל מה 17 לאפריל יכנס כוכב מאדים לנסיגה למספר שבועות מה שמשקף יותר קושי לפעול בדרך הרגילה וצורך לשדרג את האופן שבו אתם משיגים ויוצרים דברים. נסיגת מאדים עשוי ליצור שינויים מרחיקים לכת בחייכם ברמה האישית אך מעבר לכך. ריבוי כוכבים בבית היצירה שלכם מצביע על צורך לבטא את עצמכם בכל מיני דרכים ועשוי להטיב עם האמנים והיוצרים שביניכם לפחות עד ה 17 לאפריל כאשר יכנס לנסיגה כוכב מאדים השולט על בית היצירה שלכם. היחסים עם ילדיכם יעבור הרבה שינויים בחודשים הקרובים ביניהם צורך בשיתוף פעולה הנכון לכל הצדדים.


גדי   20.1 – 22.12      כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם וכוכב מאדים הנמצאים במזל קשת נכנסים לנסיגה החודש מה שיכול להצביע על קושי להוציא דברים לפעול או לפעול בצורה מצומצמת יותר ומאחורי הקלעים. כמו כן חשוב שתפעלו בצורה נקייה יותר משום שיש נטייה גדולה יותר להסתבכות עם החוק ואפילו להגיע למעצר ולכן היו זהירים יותר ואם דברים לא הולכים בדרך הרגילה ובקצב שבו אתם רגילים שחררו והמתינו לשעת כושר על מנת לפעול לפי החוק. מקבץ של חמישה כוכבים אשר ישהו החודש בבית המשפחה והבית שלכם מצביעים על מיקוד תשומת הלב שלכם סביב ענייני בית ומשפחה ועל צורך להוות שם גורם תומך כולל של ההורים שלכם.


דלי  21.1-18.2      נסיגת כוכב מאדים ושבתאי במזל קשת החודש מצביע אצלכם על התערערות אפשרית בתחום החברתי ועם קבוצות גדולות שבהם אתם משתייכים. כמו כן יתכן ותרגישו צורך לעשות חשבון נפש ובאותם קבוצות או חברים שלא מתאימים למערכת האמונות שלכם אף לנתק קשר ולהיפרד. מקבץ של חמישה כוכבים במזל קשת עשוי לחזק את החשיבה היצירתית שלכם ולדחוף אתכם להוציא לפועל פרויקטים חדשים. יחד עם זאת בגלל הימצאות כוכב מאדים בנסיגה יתכנו עיקובים או קושי להוציא דברים לפעול בדרך הרגילה. היחסים עם קרובים עלולים להתאפיין בהרבה עליות וירידות במהלך החודש הקרוב. הימנעו מלומר דברים שעלולים לפגוע בכם בהמשך.

 

דגים  19.2-20.3      מקבץ של חמישה כוכבים אשר ישההו במהלך החודש הקרוב בבית הכספים והרכוש שלכם וגם נסיגת כוכב מאדים השולט על אותו בית עלול להצביע על חודש מאוד חשוב ומכריע בנושאים כספיים. לצד רצון לפעול ולשדרג עצמכם בצורה כלכלית יש צורך לעצור מעט ולבחון את הדברים בצורה אחרת וגם אם לא תסכימו נסיגת כוכב מאדים עלול להכריח אתכם לפעול אחרת ממה שהכרתם עד עכשיו. כוכב שבתאי וכוכב מאדים הנמצאים פיזית בבית הקריירה והמעמד שלכם ויהיו בנסיגה במהלך החודש הקרוב יכולים להצביע על האטה כלשהי בקריירה שלכם ועל יותר אתגרים מבדרך כלל. כמו כן יש סיכוי לא קטן שחלק מכם אף יעשה הסבה מקצועית או יחליף מקום עבודה במהלך החודשים הקרובים.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי