אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית חודשית ינואר 2016
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית חודשית ינואר 2016תחזית אסטרולוגית חודשית ינואר 2016

                                                          

השנה מתחילה עם מפגש מאתגר של השמש בצמידות לפלוטו ובמקביל אותה השמש יוצרת זווית מאתגרת גם לכוכב אוראנוס מה שמצביע על שנה של שינויים בתפיסה ובמסגרות שהגבילו וכבלו. כמו כן כוכב מרקורי יהיה בנסיגה בתחילת מזל דלי ויאפשר מלבד שיבושים בתקשורת גם לראות דברים בצורה אחרת.גדי  20.1 – 22.12      את השנה החדשה אתם צפויים להתחיל בסערה. השמש הנמצאת במזל גדי תיצמד לפלוטו ובמקביל תיצור זווית דיס הרמונית לאוראנוס במזל טלה מה שאומר שאמנם התחילה שנה חדשה אך אתם חייבים לשחרר דברים ישנים שלא משרתים אתכם יותר על מנת להתקדם בנושאים אישיים בקריירה ובעיקר במסגרות כמו משפחה. במידה ותעשו זאת ירד מכם עול כבד ויאפשר לכם לפתוח מבערים ולטוס קדימה. נסיגת כוכב מרקורי ב 5 לינואר ובתחילת מזל דלי ובבית הכספים שלכם ובהמשך יכנס למזל גדי מצביע על צורך להיות ערניים יותר בנושאים כספיים ולהימנע מהתחלות חדשות וסגירת חוזים והסכמים סמוך לתאריך זה.


דלי   21.1-18.2     ב  5 לינואר תחל נסיגת כוכב מרקורי במזל שלכם, מזל דלי. במהרה הוא יכנס בחזרה למזל גדי וישהה שם רוב זמן הנסיגה. יחד עם זאת עלולים להיווצר יותר תקלות במכשירי חשמל ובמחשבים. כמו כן התקשורת עם הסובבים אתכם עלולה להתאפיין ביותר חוסר בהירות ואי הבנות. יחד עם זאת זהו זמן טוב לצלול פנימה ולהוציא החוצה מתוככם תובנות חדשות ולאמנים וליוצרים בכל התחומים יכולים להגיע לפריצות דרך משמעותיות משום שיוכלו לראות דברים בצורה שונה ומהפכנית. כניסת כוכב מאדים לבית הקריירה שלכם כבר בתחילת החודש מצביע על התחזקות האמביציה שלכם ואפשרות להוביל בתנאי שתדעו איך לתקשר עם כל הגורמים.


דגים  19.2-20.3       עושה רושם שאתם מעוניינים לסיים את המהפך הכלכלי שהתחלתם בשנים האחרונות אך תצטרכו בדרך להתמודד עם מספר גופים ומוסדות שעלולים להקשות עליכם או חברים שעלולים להשליך עליכם את הפחדים שלהם. אם תדעו לפעול בצורה עצמאית מבלי להרוס את הדברים הטובים שבניתם יתאפשר לכם לסיים את המהפך ולמרות זאת ישנם מספר גורמים שתצטרכו לשחרר אשר משקפים את הגישה הישנה שלכם. כניסת כוכב מאדים למזל עקרב יאשפר לכם יותר חדות ובניה עם גורמים בחו"ל. מערכות יחסים עם גורמים מקצועיים עלולים להתערער בשבוע הראשון של ינואר בגלל הבטחות שלא קוימו.


טלה   21.3-20.4      השמש הנמצאת בבית הקריירה שלכם תיצור צמידות לכוכב פלוטו ובמקביל גם תיצור זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס במזל טלה מה שאומר שאמנם השנה התחילה אך יתכן וישנם עוד עניינים לא סגורים בתחום הקריירה ובעולמכם האישי. חשוב שתימנעו מלפעול בצורה אימפולסיבית על מנת לא לפגוע במעמדכם הטוב ובשינויים הרבים שעשיתם עד כה. כוכב מאדים, שליט מזלכם אשר יכנס למזל עקרב מאפשר לכם לשפר את מצבכם הפיננסי. יחד עם זאת בגלל נסיגת כוכב מרקורי יתכנו יותר הונאות ובעיות תקשורת שעלולים לשבש את החושים שלכם וליצור בעיות תקשורת ובלבול. עם בן או בת הזוג צפוי יותר ריחוק וחוסר נגישות בין ה 5 ל 10 לינואר.


שור  21.4-20.5      היצמדותה של ונוס, שליטת המזל שלכם לכוכב שבתאי כבר בתחילת השנה ובמקביל יצירת זווית מאתגרת לכוכב נפטון עלול להצביע על תקוות ואופטימיות גבוהה שעלולה להתפוגג בכל הנוגע לעניינים כספיים שלכם או כספים שהיו שצריכים להגיע אליכם מגורם חיצוני ועלולים להתעכב. חשוב שתבינו שזה אומר שאתם צריכים להיות יותר מרוכזים במה שאתם עושים ולהסתמך פחות על אשליות או הבטחות מזרים. כניסת כוכב מאדים כבר בתחילת החודש למזל עקרב ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על יותר תשוקה אפשרית ביחסים אך גם על אפשרות ליותר קנאה ורכושנות כלפיכם או כלפי בן הזוג.


תאומים 21.5-21.6      ונוס הנמצאת במזל קשת ובבית הזוגיות והשותפויות שלכם מבשרת בדרך כלל על אופטימיות ביחסים ועל יותר זרימה וחופש במידה ויש חשיבה דומה. יחד עם זאת ונוס תיצור זווית מאתגרת כבר בתחילת החודש לכוכב נפטון ומיד לאחר מכן תיצמד לכוכב שבתאי מה שאומר שכל האופטימיות עלולה להתפוגג מול המציאות הלא תמיד ורודה ויתכן ותרגישו גם מעט ניכור או קושי של אחד הצדדים להפגין חיבה ואהבה. השמש הנצמדת לכוכב פלוטו בבית כספי הזולת אצלכם עלול להצביע על קושי בכל הנוגע לקבלת כספים מהזולת ועל צורך לשנות דברים כמו מעבר לבנק אחר או להפסיק לעבוד עם לקוחות מסוימים. נסיגת מרקורי שליט המזל שלכם מצביע על קשיי תקשורת.


סרטן  22.6-22.7      השמש הנמצאת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם נצמדת לכוכב פלוטו ויוצרת זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס מה שעלול להצביע על קושי ביחסים עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם ואפילו על אפשרות לסיום קשר או ניתוק ועל צורך בטרנספורמציה ביחסים. כמו כן שיתופי פעולה הקשורים לקריירה שלכם או קשרים עם גורמים בכירים עלולים להתערער החודש. כוכב מאדים אשר יכנס בתחילת החודש למזל עקרב ולבית היצירה שלכם עשוי להצביע על התגברות הרצון לבטא את היצירתיות שלכם כמו כן בכל הנוגע לקשרי אהבה צפו לעליה בתשוקה וברצון להביע אותה בצורה אפילו מעט אובססיבית. כלכלית חודש עם עליות וירידות.


אריה  23.7-22.8      שנה חדשה וכבר בתחילתה תוכלו לראות שנושאים מקצועיים יהיו משמעותיים עבורכם החודש. השמש, שליט המזל שלכם ייצמד לכוכב פלוטו בבית העבודה וגם יצור זווית מאתגרת לכוכב אוראנוס מה שאומר שאת השינויים שתכננתם בשנה האחרונה תוכלו לממש כבר השנה כולל מעבר למקום עבודה חדש או שינוי תחום ועיסוק מקצועי. כוכב מרקורי אשר יחל את נסיגתו ב 5 לינואר בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עלול להצביע על תקשורת מאתגרת יותר עם בן או בת הזוג ושותפים למיניהם. הימנעו מחתימה על חוזים והסכמים בתקופה זו במיוחד בכל הנוגע לשותפויות מכל סוג. היחסים עם ילדיכם יהיו מעט מעורפלים ומרוחקים החודש.בתולה 23.8-22.9       כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם יכנס החל מה 5 לינואר לנסיגה למשך כ 3 שבועות. נסיגת מרקורי שיחל במזל דלי ובבית העבודה והשרות שלכם שהוא הנושא הכי חשוב עבור בני מזל בתולה מצביע על נטייה ליותר תקלות טכניות במשכירי חשמל, תקשורת ומחשבים. כמו כן התקשורת עם הסובבים אתכם במיוחד במקום העבודה עלולה להתאפיין בחוסר בהירות ובלבול. זווית מאתגרת בין נפטון הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם לבין ונוס ושבתאי עלול להצביע על חוסר נגישות ביחסים שלכם עם בן או בת הזוג ושותפים ויציאה מאשליות בקשר לשיתוף הפעולה שעלול ליצור תסכול.


מאזניים  23.9-23.10     חודש ינואר יתאפיין אצלכם בצורך להסתכל לאמת בפנים גם אם היא כואבת. ונוס, שליטת המזל שלכם אשר תיצור זוויות מאתגרות לכוכבים נפטון ושבתאי מצביע על צורך לעשות בדק בית ביחסים ולא לקחת הכול כמובן מאליו במיוחד ביחסים עם קרובים וחברים ובמקום העבודה שם תרגישו שאתם חייבים להתפכח. כניסת כוכב מאדים לבית הכספים שלכם יחזק את הצורך להיות עם היד על הדופק ולפתח עוד ערוצי הכנסה ולא להיות תלוי במקור הכנסה אחד בלבד. יחד עם זאת בגלל נסיגת כוכב מרקורי שיחל מה 5 לינואר מומלץ לעשות כרגע רק עבודת שטח אך להימנע מחתימה על חוזים והסכמים במהלך חודש ינואר.


עקרב   24.10-21.11      עם תחילת השנה יכנס כוכב מאדים, שליט המזל המשני שלכם למזל עקרב מה שיכול להעיד על התחלה של שנה חדשה עם המון אנרגיה לעשייה ומימוש והרבה יצירתיות. יחד עם זאת גם כוכב מרקורי יכנס ב 5 לינואר לנסיגה ועלול לשבש את התקשורת ואת כושר השיפוט שלכם במיוחד בכל הנוגע לעניינים שבבית. ונוס אשר נמצאת בבית הכספים שלכם תיצור היבטים מאתגרים לכוכב שבתאי ונפטון בין ה 5 ל 10 לינואר מה שיכול להעיד על תקופה מאתגרת יותר בתחום הכלכלי ועל צורך להיות מפוכחים יותר ולא להיגרר להבטחות שוו ופרויקטים שאין להם בסיס יציב וטוב. בעבודה גם כאן יתכנו שינויים כולל מעבר לעבודה חדשה או לעיסוק חדש.

 

קשת  22.11-21.12      ונוס נכנסה למזל קשת לאחרונה אך היא כבר תיצור זוויות מאתגרות לכוכב נפטון ושבתאי מה שאומר שהאווירה המעט אופטימית שהיה לכם עלולה להתחלף בין ה 5 ל 10 לינואר באווירה הדורשת מכם יותר אחריות וכבדות ובעיקר ביציאה מאשליות שהיו לכם לגבי מערכות יחסים מסוימות ויתכן ותרגישו מעט כבולים באותם יחסים. השמש הנמצאת בבית הכספים והרכוש שלכם תיצור גם היא זוויות מאתגרות לכוכבים פלוטו ואוראנוס מה שמצביע על צורך לעשות מהפך כלכלי או לפחות לסיים את המהפך של השנה האחרונה. כוכב מרקורי אשר יכנס לנסיגה בבית הכספים שלכם אומר שתדרשו לנהוג במשנה זהירות עם כספים.כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי