אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית לחודש נובמבר 2015
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה - תחזית אסטרולוגית לחודש נובמבר 2015תחזית אסטרולוגית חודשית  נובמבר  2015

                                                          

 

כוכב שבתאי אשר נכנס לא מזמן למזל קשת יצור החל מה 18 לנובמבר זווית דיס הרמונית ומדויקת לכוכב נפטון הנמצא במזל דגים. מה שאומר שעניינים הקשורים לאמונה, דת ואידיאולוגיה יעלו על פני השטח ויעסיקו את האנושות כולה וכל אחד מאיתנו ברובד כזה או אחר. מה שלא מבוסס על אמת גבוהה או על שקר עלול לקרוס כמו מגדל קלפים מה שמאפשר יציאה מאשליות. מי שיהיה מוכן לשחרר ולא להיאחז באותם אמונות יעבור שינוי בצורה פחות צורמת.
עקרב 24.10-21.11      החודש מתחיל עם משולש הרמוני של כוכבים עם השמש במזל שלכם והירח בסרטן וכוכב נפטון בבית היצירה שלכם. שילוב זה מעורר בכם המון השראה וכוח לעשות דברים גם אם הדרך לא תמיד קלה. לאמנים ויוצרים צפוי חודש מלא השראה ויצירתיות שבו הם יוכלו לשלב את הדמיון שלהם עם יכולות טכניות גבוהות מאוד והרבה מעשיות. כלכלית לעומת זאת חשוב שתהיו עם היד על הדופק ולא תתפתו להיכנס ליוזמות חדשות שלא בדקתם באופן יסודי. חשוב שתיצרו בסיס איתן עם מה שאתם עושים ולא תשקיעו כספים שאין ברשותכם כרגע. חברתית צפוי חודש פורה עם שפע של אירועים ומפגשים וחשיפה לאנשים חדשים.קשת  22.11-21.12      מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל קשת שיחגגו החל מה 22 לנובמבר יום הולדת. מקבץ של שלושה כוכבים בבית הקריירה והמעמד שלכם הכוללים את כוכב צדק, שליט המזל שלכם, נגה ומאדים מצבעים על שפע של אנרגיה המופנית החודש לקריירה ולתחום המקצועי ועל אפשרות להצליח ולהגיע להישגים מקצועיים וכלכליים. יחד עם זאת כוכב כירון היוצר מולות לצדק ונפטון היוצר זווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי והנמצא במזל שלכם מצביע על צורך בלהשקיע במשפחה ובבית שלכם. כמו כן אתם עלולים לחוות משבר אמון או אמונה בנושאים אידיאולוגים או במה שאתם מאמינים בו כחשוב בעיניכם ותיאלצו לבחון דברים מחדש בצורה כנה ואמיתית.גדי   20.1 – 22.12      השמש וכוכב מרקורי אשר נכנסים למזל עקרב ולבית המקושר לנושאים כמו תקווה, חלומות תמיכה וחברים יוצרו אצלכם שפע של עשייה בהקשר החברתי ובמקביל תרגישו שיש מי שמוכן לעזור לכם בעת הצורך. קשרים על רקע מקצועי ועסקי עשויים להיווצר גם עם גורמים בחו"ל. יחד עם זאת יצירת זווית דיס הרמונית בין כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם וכוכב נפטון עלול להצביע על צורך בזהירות ועל אפשרות להסתבך עם אנשים דו פרצופיים או שפועלים מאחורי גבכם. גם אתם עשויים לשאול את עצמכם שאלות שבדרך כלל פחות מעסיקים אתכם כמו: אמת, תקווה, רוחניות והקשר שלכם היושב במרומים ועל מי אתם יכולים לסמוך באמת.דלי   21.1-18.2      החודש אצלכם מתחיל עם השמש בבית הקריירה והמעמד שלכם אשר יוצר משולש הרמוני עם הירח בבית העבודה וכוכב נפטון מה שעשוי להצביע על שאפתנות גדולה המנותבת לעזרה ותמיכה עבור הזולת ואידיאלים גבוהים העוזרים לכם להתכוונן למטרות שלכם גם אם בדרך אתם נתקלים באי אלו מכשולים. כלכלית מצבכם טוב יחסית והשמש הנמצא במזל עקרב כעת עשוי לעזור לכם לגייס את הכספים הדרושים למימוש המטרות שלכם. יחד עם זאת חשוב שתהיו מדויקים יותר עם המידע שאתם מקבלים ולא תשתפו פעולה עם כל גורם המציע לכם עזרה. בתחום הזוגיות צפוי חודש טוב והרמוני יותר לפחות בחצי הראשון.

 

  

דגים  19.2-20.3       החודש אצלכם מתחיל בצורה מאוד אופטימית כאשר נפטון, שליט המזל שלכם הנמצא במזל דגים יוצר מבנה של משולש הרמוני עם השמש והירח מה שעשוי להצביע על שפע של יצירתיות, דמיון והשראה ואמונה ואידיאלים מאוד חזקים במה שאתם עושים. לקראת ה 18 לנובמבר נפטון יצור זווית מאתגרת עם כוכב שבתאי הנמצא בבית הקריירה שלכם מה שיכול להצביע על משבר אמון מול גורמים בכירים או על פגיעה במעמדכם. חשוב שלאורך כל החודש תתנהלו ממקום זהיר ללא קשר להצלחתכם מבלי לתת אמון עיוור באנשים אינטרסנטים או כאלה שלא הוכיחו את עצמם עדיין. עם בני זוג ושותפים מצבכם טוב יותר אך עלולים לעלות גם פצעים מהעבר הדורשים טיפול וסגירה נאותה.


טלה  21.3-20.4      הימצאותו של הירח במזל סרטן ובבית המשפחה והבית שלכם ובזוויות הרמוניות לשמש ולכוכב נפטון מצביע על התחלה טובה לחודש הקרוב ועל אפשרות לקבל תמיכה מהמשפחה ועל אפשרות לעשות טרנספורמציה במידת הצורך במהלך החודש. הימצאותו של כוכב שבתאי במזל קשת ובבית הקשור לנושאים של אמונה טקסים ואידיאולוגיה ובזווית מאתגרת לכוכב נפטון בדגים עלול להצביע על משבר אמון או אמונה ועל הצורך לבחון את האמונות שלכם מחדש לעומק וגם על אפשרות של יציאה מאשליות לגבי מה שהאמנתם כנכון עבורכם. כל זה עלול ליצור חישוב מסלול מחדש בחייכם במידה ולא הייתם מודעים לכך קודם. מקצועית מצבכם טוב ויש שפע של הצעות.


שור    21.4-20.5     הימצאותו של השמש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזווית הרמונית לירח במזל סרטן ולכוכב נפטון כבר בתחילת החודש עשוי להצביע על יחסים יותר אינטימיים עם בן או בת הזוג ועל חיבור רגשי יותר ועל התחדשות בתוך הקשר שלכם. כמו כן לפחות עד אמצע חודש נובמבר נראה שמצבכם הכלכלי ילך וישתפר וכספים עשויים להגיע. לקראת ה 18 לנובמבר יצור כוכב שבתאי הנמצא בבית כספי הזולת שלכם זווית מאתגרת של 90 מעלות לכוכב נפטון מה שעלול להצביע על קשיים עם כספם של הזולת או בכל הקשור למוסדות פיננסיים כמו בנקים, חברות ביטוח או כספים שמגיעים ממקורות חיצוניים כולל עיכוב בצוואות וכדומה.


תאומים  21.5-21.6     השמש ומרקורי אשר ימצאו בתחילת החודש בבית העבודה והשרות שלכם ובמזל עקרב מצביע על יכולת להתחדש, לבלוט ולהביא לתחום המקצועי רעיונות מבריקים עמוקים ויצירתיים. יחד עם זאת תיתכן יותר חשדנות כלפי אנשים שאתם לא מכירים או לא סומכים עליהם. הימצאותו של כירון בבית הקריירה שלכם מול כוכב צדק הנמצא בבית המשפחה והבית ונפטון הנמצא בבית הקריירה ובדיס הרמוניה לכוכב שבתאי עלול להצביע על פצעים ישנים שעלולים להיחשף בכל הנוגע למעמדכם או מול הציבור ועל צורך ללכת לפי האמת שלכם ולא להתפשר הפעם. בזוגיות עלולים לעלות על פני השטח דברים שיקשו על הזוגיות שלכם או בקשרים עם שותפים כאלו ואחרים.


סרטן 22.6-22.7      החודש אצלכם מתחיל עם הירח במזל שלכם, מזל סרטן הנמצא בזוויות הרמונית לשמש ולכוכב נפטון מה שמצביע על זה שאתם מתחילים את החודש עם תחושת ביטחון. במיוחד כאשר הירח יצור זוויות הרמוניות לכוכבים צדק ונגה ויוסיף לכם אופטימיות וגישה טובה ועניינית לאנשים שמסביבכם. הצטרפותו של כוכב מרקורי לשמש בבית היצירה שלכם מצביע על התגברות הכוחות היצירתיים שלכם וכניסה עמוקה לתוך עצמכם על מנת לדלות משם חומרים מעניינים. בתחום הרומנטי יוכלו הפנויים שביניכם ליצור קשר רומנטי חדש. יצירת זווית דיס הרמונית בין שבתאי בבית העבודה שלכם לנפטון עלול להצביע על משבר אמון במקום העבודה.


אריה  23.7-22.8     הימצאותם של נגה וצדק וגם מאדים בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על שפע של אנרגיה המופנית לעניינים פיננסיים ועל צורך לבנות את עצמכם כלכלית לטווח ארוך אך גם על צורך בתבונה ובזהירות. הימצאותם של נפטון וכירון בבית כספי הזולת שלכם מדגיש את הצורך עוד יותר בזהירות בכל הנוגע לכספים ובקשרים מול מוסדות כמו בנקים או חברות ביטוח ובהתנהלות של כספים שבאחריותכם. השמש, שליט המזל שלכם הנמצא בבית המשפחה והבית ובמזל עקרב מצביע על צורך להשקיע בבית שלכם ובמשפחה שלכם ולחדש את היחסים והתקשורת עם בני הבית.


בתולה  23.8-22.9      ריבוי כוכבים במזל שלכם, מזל בתולה הכוללים את הכוכבים צדק, נגה ומאדים מוסיף לכם שפע של אנרגיה יצירתית ביחד עם מעשיות. כניסת שליט המזל שלכם למזל עקרב יחד עם השמש עשוי לחזק את החוש הבלשי שלכם ואת החשיבה שלכם אך גם להפוך אתכם ליותר חשדניים ופחות תקשורתיים עם הסביבה. כוכב שבתאי הנמצא בבית המשפחה והבית ויצרו זווית דיס הרמונית מדויקת לכוכב נפטון לקראת ה 18 לנובמבר עלול להצביע על משבר אפשרי עם בני הבית והמשפחה כולל בן או בת הזוג או משבר שקשור לנדל"ן כמו רכישה של בית שחשבתם שיתאים אך עלול להתגלות כלא מתאים או גילוי של בעל דירה לא אמין.מאזניים  23.9-23.10      הימצאותו של השמש וכוכב מרקורי בבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על השקעה של אנרגיה יצירתית ומחשבתית על מנת ליצור יותר הכנסות אצלכם ולשחרר את מה שלא מתאים יותר כדי להתחדש כלכלית. עם כניסת ונוס, שליטת המזל שלכם למזל מאזניים, מצב הרוח שלכם עשוי להשתפר מאוד ואיתו גם הרומנטיקה והיחסים עם מי שאתם נמצאים בקשר רומנטי או אחר. כוכב נפטון אשר נמצא בבית העבודה והשרות שלכם אשר יצור זווית דיס הרמונית לכוכב שבתאי החל מה 18 לנובמבר והנמצא במזל קשת עלול ליצור משבר אמון בתחום המקצועי או עם אנשים הקשורים לעבודה שלכם כמו חברים לעבודה. חשוב שתתחברו ותלכו אחרי האמת שלכם בתחום זה.

 כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 


 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי