אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דניאל רועה -תחזית שבועית לשבוע שבין  18.9.14 – 12.9.14
צילום: FreeDigitalPhotos.net

דניאל רועה -תחזית שבועית לשבוע שבין 18.9.14 – 12.9.14

הורוסקופ


תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  18.9.14 – 12.9.14

 

בתולה 23.8-22.9     עם כניסתו של הירח למזל שור בשישי ייווצר משולש הרמוני במזלות מיסוד האדמה כולל ונוס הנמצא במזלכם מה שמצביע על תחושה הרמונית יותר ואפשרות ליישם יותר בקלות ובאופן מעשי כל מה שאתם חפצים. בתחום הרומנטי יש תחושה של יותר יציבות, ביטחון והרמוניה. עם כספים חשוב שתפעלו ביותר איזון ותמנעו מאימפולסיביות. מקצועית שבוע מאופיין בשינויים.

 

מאזניים 23.9-23.10      כוכב מרקורי הנמצא במזלכם יצור זווית דיס הרמונית לכוכב אוראנוס מה שמצביע על תקשורת אימפולסיבית יותר עם בני זוג ושותפים ועל ניתוקים אפשריים. יחד עם זאת יש אפשרות גם לעשות קפיצת מדרגה בהבנה שלכם את מערכות היחסים שלכם ולהגיע להרבה תובנות. היחסים בבית ועם המשפחה יוכלו לעבור טרנספורמציה במיוחד בסוף השבוע. כניסת מאדים למזל קשת מצביע על שבוע מאוד פעיל בתחום הלימודים ונסיעות.

 

עקרב  24.10-21.11      כניסת כוכב מאדים לבית הכספים שלכם השבוע מצביע על מאמצים ואנרגיה המושקעים בנושאים כלכליים ועל רצון בהתרחבות כלכלית. כוכב אוראנוס הנמצא בבית העבודה שלכם ובזווית דיס הרמונית לכוכב מרקורי מצביע על חשיבה מהפכנית ויוצאת דופן המופנים לתחום המקצועי יחד עם זאת על קושי גדול יותר לתקשר עם הסובבים אתכם ולהגיע להסכמה. חברתית צפוי לכם סוף שבוע נעים.

 

קשת  22.11-21.12     כוכב מאדים יכנס למזל שלכם, מזל קשת. כניסת מאדים למזל קשת מאפשר לכם להוציא לפועל את פילוסופיית החיים שלכם בקלות יחסים. משולש הרמוני במזלות מיסוד האדמה יאפשר לכם לתמוך ברעיונות שלכם ממקום מעשי ולזכות לתמיכה ויציבות בנושאים של עבודה וקריירה. היחסים עם ילדיכם עלולים להיות טעונים יותר במיוחד בסוף השבוע .

 

גדי 20.1 – 22.12      היווצרות של משולש הרמוני בשמים מכוכבים במזלות מיסוד האדמה עשוי להטיב עמכם מאוד. אתם מצליחים לפעול מתוך ביטחון ואמון בעצמכם ובדרככם והכול מבלי להזניח את הדרך המעשית של הדברים. התקשורת עם בני הבית ומול סמכויות עלולות להיות מעט חורקות ויתכן ותרגישו צורך להתרחק ולהתנתק בסוף השבוע. ונוס והשמש הנמצאים במזל קשת מאפשרים לכם להתחדש מקצועית.

 

 דלי   21.1-18.2     אתם ממשיכים ליהנות מנוכחותו של כוכב צדק הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ומאפשר לכם לפתוח את הלב ולמשוך לחייכם שפע של הזדמנויות לשיתופי פעולה בתחומים שונים כולל בתחום הרומנטי. זהו שבוע שבו אתם מגיעים לתובנות חשובות והיכולות המנטאליות שלכם נעלות יחד עם זאת יתכנו יותר חיכוכים עם הסובבים אתכם. בקריירה יש יותר רגיעה ואפשרות להגיע להישגים.

 

דגים   19.2-20.3     השמש הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם וונוס גם כן אשר יוצר זוויות הרמוניות לירח ופלוטו מצביע על תחושה של רווחה ויציבות בתחום הזוגי ובשותפויות למיניהם. שותפויות שיתחילו בשבוע הקרוב יוכלו להתאפיין בהצלחה כלכלית ויאריכו ימים. כוכב מאדים אשר יכנס השבוע לבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על התגברות כושר המנהיגות והשאפתנות שלכם ומאפשר לכם להוציא לפועל את האני מאמין שלכם.

 

 טלה    21.3-20.4     הימצאותו של השמש וונוס בבית העבודה שלכם ויצירת משולש הרמוני עם הירח ופלוטו הנמצא בבית הקריירה שלכם מצביעים על אפשרות לנתב את היכולות היצירתיות שלכם להצלחה כלכלית ולזכות לקידום מקצועי ולהערכה בתחום הקריירה. מרקורי הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם  ומול כוכב אוראנוס מצביע על נטייה לתקשר עם בני זוג ושותפים בצורה אימפולסיבית ואגרסיבית יותר.

 

שור  21.4-20.5      ארבעה כוכבים הנמצאים במזלות מיסוד האדמה כמו שלכם כולל הירח הנמצא במזלכם בסוף השבוע עשויים להטיב עמכם מאוד. הביטחון והיכולת להיות ממוקדים יטיבו עם האמנים והיוצרים שביניכם. התקשורת שלכם בעבודה שואפת להיות הרמונית אך תתקשו להישאר אדישים למה שקורה מסביבכם ואתם עלולים לרצות להתנתק מאותם גורמים דיס הרמוניים.

 

תאומים 21.5-21.6     כניסת כוכב מאדים לבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על התגברות האנרגיות וכוח הרצון לעשות וליצור משהו טוב יותר. יחד עם זאת יתכנו יותר כעסים והתנגדויות בגלל תפיסות עולם מנוגדות. התקשורת עם ילדיכם וחברים עלולה להתאפיין ביותר אימפולסיביות וניתוק רגשי. החל מראשון האווירה תשתפר גם עם בני הבית והמשפחה. חיי החברה שלכם נמצאים במגמת פריחה.

 

סרטן 22.6-22.7     כניסת כוכב מאדים לבית העבודה והשרות שלכם יאפשר לכם לקדם יוזמות שבהם אתם מאמינים בהם.קשרים חדשים ייווצרו השבוע במיוחד בתחום המקצועי. כוכב צדק ממשיך להביא לחיכם הזדמנויות להגדיל את ההכנסות שלכם ולעצמאים שבכם למשוך שפע של לקוחות. היחסים עם סמכויות עלולות להיות מעט מתוחות ועלולות לגרום לניתוק גם עם בני משפחה. עם בני זוג ושותפים מצבכם טוב יותר ויזרום.

 

אריה 23.7-22.8      כוכב צדק הנמצא במזלכם עשוי להטיב עמכם מאוד ומשקף יותר אנרגיה והתלהבות שמתבטאים בצורה יצירתית ובעשייה. האינטואיציה שלכם גוברת יחד עם זאת כלכלית ומקצועית אתם מתנהלים בצורה מאוד פרקטית ועניינית. היחסים עם חברים או סביבה הקרובה שלכם הכולל אחרים קרובים ואפילו שכנים עלולים להתערער השבוע בגלל תקשורת לקויה.

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003 שלוחה 55

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי