אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
דע את עצמך

דע את עצמך

מאת: כרמלה קלדרון

תפיסת המציאות שלנו נקבעת במידה רבה על ידי הרגלים ואמונות המוטבעים בנו במשך ההריון, הלידה והילדות המוקדמת - והופכת לחלק מאתנו.
כבר במהלך ההריון סופג העובר בעודו בבטן אמו רשמים שונים. הוא מודע לקורה סביבו, הוא לוקח חלק בכל מה שקורה לאמו ולרגשותיה. הוא חווה עימה גם שמחה וגם פחד. גם עצב וגם נחת רוח כך שאיננו נולד כדף חלק. הוא נולד עם מטען לפעמים עודף.

 
בשנות ילדותו הוא מעצב תפיסת עולם על-פי דרך התנהלות הוריו וחינוכו, ותפיסת עולם זו הופכת לחלק ממנו ולפעמים הפוכה לאופיו המהותי. על-ידי אותם הרגלים שרכשנו בילדותנו אנו יוצרים את חיינו וחוזרים פעם אחר פעם על אותן התנסויות ואותן חוויות גם כאשר אלו אינם משרתים אותנו יותר, ואנו נמצאים במעגל אינסופי של כאב סבל ותיסכול.

 
על מנת לפרוץ את אותו מעגל קסמים עלינו ללמוד לזהות בתוכנו את תפיסת העולם הישנה, ולאמץ תפיסת מציאות חדשה. עלינו להגיע להיכרות אינטימית עם עצמנו ועם אותה נשמה שאיתה הגענו לעולם. לעתים היא עוותה ונאנסה להיות מה שאיננה על מנת לשרוד ולהתקיים, ועל ידי כך יכלה היא להתחבר למהות הפנימית ולקבל שליטה טובה ונכונה יותר על החיים.


יש צורך לזהות את המודל הישן שעל פיו מתנהלים חיינו, ולבנות מודל חדש ונכון יותר היכול לשמש את צרכינו היום. להבין לעומק את הסיבות שהביאו  אותנו להיות מה שהננו היום, ולשנות על מנת שנוכל לחזור למהותנו ולחוות אושר וסיפוק.


פרשני חז"ל: "דע את עצמך"... ובחוכמה דיברו.

רק אדם המכיר עצמו לפני ולפנים מסוגל לבנות חשיבה אחרת להתיחסות לעצמו ולמציאות הסובבת אותו.

 
לשיחה אישית עם כרמלה קלדרון, יועצת רוחנית, מטפלת בהילינג, ריפוי אנרגטי ופירוש חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 41


למאמרים נוספים:

המסך
תאריך לידה ואינטלגנציה
מהי מודעות גיל המעבר?
לכל דבר יש הסבר
המדרגות אל השלמותהדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי