אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
האדם ופועלו בעולם המלכות

האדם ופועלו בעולם המלכות"רוע, הוא היעדר אלוהים, הוא דומה לחושך ולקור, מילים שנוצרו ע"י האדם כדי לתאר את היעדר האלוהים. אלוהים לא יצר רוע. רוע הוא לא אמונה ואהבה, שקיימות כמו האור והחום. רוע הוא התוצאה של היעדר אהבת אלוהים בליבו של האדם. זה כמו הקור, שמגיע כאשר אין חום, או כמו החושך, שמגיע כאשר אין אור". מדברי אלברט איינשטיין
 

אדם ופועלו בעולם המלכות
אנו נולדים לתוך מערבולת של זמן. התחושות הראשונות, האינטואיציות, בדרך כלל מדויקות, אך חוסר הבטחון והאמונה בעצמנו מטשטש לו עם הזמן את היכולת הייחודית שאיתה "הגענו". טוהר המידות הוא מצרך נדיר, ומעטים ניחנו בו.

זכיתי להכיר ולהוקיר אדם נפלא, שכל מעיינו היה להעניק מזמנו תשומת לב ועזרה לסביבה. כל חייו מסירות אין קץ, דאגה שנכנסה כל כך לליבו, כאילו העניין שייך לו, וללא לאות, נתינה בלתי פוסקת. יושר מופלא שעמד במבחן המציאות - מספר פעמים מצא בחיים ארנקים עם סכומי כסף גדולים, ודאג להביאם אישית לבעלי האבדה, תמיד סירב לקבל תמורה, אפילו סמלית.
מילותיו: "התודה שקיבלתי נותנת לי אושר ששום כסף לא ימלא".

ההנאות שלו היו כל כך פשוטות וזמינות, וכל פעם התפעם מחדש כאילו נגלו לו בפעם הראשונה. שמש ביום יפה גרמה לו אושר ורטיטות של עונג מופלא, ים ושמיים כחולים. אהבתו הגדולה היתה לגינתו, לצמחים ששתל, לעץ הלימון שנטע.

חיים, כשמו כן הוא. אהב את החיים וידע לאהוב ללא בושה וללא אגו, זך וטהור היה. אדם שניתן היה לסמוך על עצותיו, והכוונתו לדרך נכונה.

חיים נפטר ב-ז" באלול, יום שני 22 למרץ 2007, מוות נשיקה. במהלך עבודתו ישב לנוח, נרדם ולא התעורר. חיים גמר את התיקון, נשמתו משוחררת, והוא יהנה לעולמי עולמים מהשמש ומהפרחים, ללא מכאובי העולם הזה. יהי זכרו ברוך. 
 
מלכות

עולם המלכות, זה עולמנו המוכר. כל עשייה, יוצרת גל שבעקבותיו נבראים עולמות המשך, כמו השתקפות. אותה הפעולה מתורגמת לזיכוך שהולך ומטשטש בעיני הגוף, אך נהיה צלול בעולמות גבוהים, שם לגוף הפיזי אין קיום, יש ערך אדיר למחשבותינו, לדיבורינו  ולביצוע. 

קיבלנו גוף עם הבריאה כדי לתפקד בעולם המלכות. העולם הנמוך ביותר בשרשרת העולמות. הפיזי שולט ויוצר. ישנה מעין חומה שגורמת לחושינו להיות קהים, פחות גלויים.

אם אתם מתרגשים מיופיו הטהור של הטבע, הצמח הרוטט ברוח, איוושת הרוח הקלילה, עלי הפרח העדינים, טיפות הגשם הזוהרים בין קרני השמש המוסתרים, ניחנתם בנפש יפהפיה. לראות את היפה בכל  דבר, למצוא את החיובי מתוך השלילי, להבחין שבתוך כעס עצום מבקשת יד נואשת - עזרה. להבין שבכל צורת ביטוי, המסר לפעמים נסתר ועקלקל, בגלל חומות, ולכל נברא החומה הפרטית שלו.

ההבנה שלנו מתפתחת עם הזמן. קריאה נכונה של בעיה שנוצרה, תכוון אותנו לפעול וללכת בדרך הנכונה למציאת פתרון אמיתי. חשוב להיות קשובים לאני הפנימי העליון שלנו, ומתוך המקום הזה, לפעול. אם זה לעזור לעצמנו, לאחרים, הדרך היא אותה דרך, הקשבה, ואחרי שהמידע מגיע, לפעול.

לשיחה אישית עם לאה שירה גד, מיסטיקנית המתמחה בנומרולוגיה קבלית, תקשור, תורת השמות והילרית, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 51  .


למאמרים נוספים:
תורת האותיות ע"פ הקבלה
שמו של האדם
תאריך לידה ואינטלגנציה רגשית
סוד האותיות 
חישוב נומרולוגי שלי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי