אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי - אפריל 2012

הורוסקופ חודשי - אפריל 2012

החודש ישהו 4 כוכבים בחלק מהזמן  לפחות בנסיגה. מה שאומר שזה הזמן לעשות רגע חושבים להתבונן בדברים בצורה קצת אחרת להסיק מסכנות ולהתחדש במספר תחומים. כוכב מרקורי יהיה הראשון להיעצר ולחזור כבר ב 6 לאפריל להילוך ישיר. אחריו מאדים יחזור להילוך ישיר ב 14 לאפריל.

כוכב שבתאי הקפדן והמחמיר יהיה כל החודש בנסיגה ואל נשכח את כוכב פלוטו אשר יכנס לנסיגה כבר ב 10 לאפריל וכן גם כוכב נגה מתכונן לנסיגה שתתרחש בחודש הבא. נסיגה נעימה !!

 

טלה   21.3-20.4  מזל טוב לבני ובנות מזל טלה שיחגגו יום הולדת גם החודש. הימצאותה של השמש וכוכב אוראנוס במזל טלה במהלך החודש מבשר על תקופה של התחדשות ורעננות ועל תעוזה.זה הזמן לעשות וליצור ולא להמתין שיעשו בשבילכם. עם מעבר של כוכב ונוס למזל תאומים ההתייחסות למערכות יחסים יהיו בעלי אופי קליל יותר יחד עם זאת כוכב ונוס יכנס לתקופת טרום נסיגה שתתרחש בחודש מאי וכל מה שיעשה בשבועות הקרובים בתחום הרומנטי ובקשרים עשויים להשפיע על העתיד.

כוכב מאדים שליט מזלכם יסיים את נסיגתו ב 14 לאפריל ועשוי לשחרר אנרגיה עצומה שכדאי לנתב אותה לדברים חיוביים ולעשייה במיוחד בתחום המקצועי. כלכלית צפוי חודש רגוע.

 

שור  21.4-20.5     אתם נמצאים סמוך ליום הולדתכם ועם כניסת השמש למזלכם תרגישו מאוד חיוניים ומחוברים לגופכם ולעולם הפיזי בכלל. עם עצירת מאדים בבית היצירה שלכם וחזרתו להילוך ישיר תכנסו לפרץ של אנרגיה יצירתית שתדחף אתכם לממש את היצירתיות שבכם ולהגיע לעוד ועוד אנשים. כניסתו של כוכב ונוס לבית הכספים והרכוש שלכם והימצאותו של כוכב צדק במזל שלכם מצביע על חודש משופע בהזדמנויות והכרויות על רקע עסקי וכלכלי. יכולת המשיכה שלכם גדלה בהתמדה.

בתחום הרומנטי יש רצון ליותר חופש ופחות מחויבות כלפי בן או בת הזוג. מקצועית דברים יזוזו מהר מאוד. צפו לשינויים יוצאי דופן כמו עזיבת מקום עבודה או החלטה על קריירה חדשה או לחלופין גם פיטורין.

 

תאומים 21.5-21.6     כניסת כוכב נגה למזל שלכם, תאומים עשוי לרכך את האווירה הכללית שלא הייתה במיטבה לאחרונה יחד עם זאת גם ליצור אווירה נוחה להתחברות לאנשים חדשים ולזוגיות חדשה או קשר רומנטי חדש. אתם נראים טוב ומשדרים אנרגיה רעננה וצעירה כלפי הסובבים אתכם.

נסיגת כוכב מרקורי שליט מזלכם בבית הקריירה שלכם מקשה על הבהירות ועל מהלך תקין של אינפורמציה ונושאים טכניים. עם סיום נסיגת מרקורי ב 6 לאפריל תוכלו להשלים פערים ולקדם נושאים בירוקרטים. סיום נסיגת כוכב מרקורי ומאדים בבית המשפחה אמורים להקל במידת מה על היחסים עם בני הבית ולאפשר לכם לקדם נושאים כמו בניה, תחזוקה ושיפוץ ביתכם.

 

סרטן  22.6-22.7      הימצאותו של השמש אוראנוס וכוכב מרקורי שיכנס גם כן לבית הקריירה שלכם ולמזל טלה משקף חודש מאוד פעיל ונמרץ בתחום הקריירה. אתם נועזים יותר ובעלי רעיונות יצירתיים ולא שגרתיים שעשויים להשפיע לטובה על הקריירה שלכם. קידום בהחלט אפשרי החודש בעבודה ובקריירה. היחסים עם שותפים ועם בן או בת הזוג די טובים ועם סיום נסיגת מרקורי צפוי שיפור נוסף. מיסוד יחסים אפשרי, רצוי לאחר ה 6 לאפריל. היחסים עם הבית והמשפחה יהיו פחות ברורים בשבועות הקרובים ויאלצו אתכם לנהוג ביותר סבלנות במיוחד בין ה 6 ל8 לאפריל שבו המתח יהיה גדול יותר. כלכלית אתם פועלים בצורה נועזת יותר שיכולה להביא לכם עוד לקוחות וגם הכנסות.

 

אריה 23.7-22.8     הימצאותם של השמש שליט מזלכם יחד עם אוראנוס ומרקורי במזל טלה מוסיף לכם המון חיות ועוצמה. האופטימיות שלכם מרקיעה שחקים ואתם משתדלים ליזום יותר.

בני ובנות מזל אריה יהיו יותר בנסיעות בחודש הקרוב. הצלחה צפויה בלימודים ולכל אלו העוסקים בתחום האקדמי. הימצאותם של מרקורי בנסיגה בבית כספי הזולת וגם הימצאותו של כוכב מאדים בנסיגה בבית הכספים שלכם משקף חודש רגיש יותר מבחינה כספית ואפשרות ליותר טעויות מהרגיל. יחד עם זאת אתם נמצאים בעיצומו של מהפך בתחום הכלכלי שיתפוס תאוצה החל מה 14 לאפריל ויאפשר לכם ליצור מציאות שונה מהרגיל עם יותר הכנסות ויותר יעילות אם באמת תרצו ותפעלו לשם כך. בתחום הרומנטי חודש דינאמי עם עליות ומורדות.

 

בתולה 23.8-22.9     אתם עדיין נמצאים תחת השפעת נסיגתם של הכוכבים מרקורי השולט על מזלכם – בתולה ומאדים הנמצא גם כן בבתולה העלולים להאט דברים וליצור בלבול וחוסר בהירות בפרטים הקטנים החביבים עליכם ובתקשורת עם הסובבים אתכם כל זה עד ה 14 לאפריל. כניסת כוכב נגה לבית הקריירה והמעמד שלכם עשוי ליצור ריכוך ביחסים בעבודה מלבד בין ה 6 ל 8 לאפריל שבו דווקא המתח עלול להתגבר עם הממונים עליכם או על רקע רומנטי עם אדם אחר. כוכב שבתאי הנמצא עדיין בנסיגה בבית הכספים שלכם מאלץ אתכם לפעול ביתר אחריות עם כספכם שלכם. לעומת זאת עם כספי הזולת אתם יצירתיים ונועזים יותר. בתחום הרומנטי קצת יותר מעורפל כרגע לפחות עד ה 10 לאפריל בתקופה זו מומלץ לא לחתום על חוזה נישואים או כל דבר הקשור לשותפויות וחוזים.

 

מאזניים 23.9-23.10     כניסתו של כוכב ונוס שליט מזלכם למזל תאומים לחודשים הקרובים מבשר על שינוי משמעותי בכל הקשור למערכות יחסים, השכלה גבוהה וקשרים עם גורמים מחו"ל וגם בהיבט הכלכלי. בחודש הבא יכנס ונוס לנסיגה אך כבר בסוף אפריל הוא יעבור לאזור המוצל שלו מה שאומר שמה שיקרה בתקופה הזו ישפיע על המשך הדרך. נסיגת כוכב מרקורי בבית העבודה שלכם מבשר עדיין על אפשרות לקשיי תקשורת בעבודה ועל אפשרות ליותר תקלות טכניות במיוחד בין ה 5 ל 10 לאפריל. כלכלית אתם נמצאים עדיין בתקופה של צמיחה והתרחבות לפחות לשבועיים הראשונים של אפריל.

 

עקרב  24.10-21.11     הימצאותם של השמש וכוכב אוראנוס בבית העבודה שלכם ובמזל טלה מאפשר לכם לבלוט יותר בתחום המקצועי ולהעיז יותר. אתם מוכנים לקחת יותר סיכונים על מנת להצליח ופועלים ביצירתיות מוגברת תוך כדי דיוק מקסימאלי. נסיגת מרקורי הנמצא בבית היצירה והילדים שלכם עלול לשבש מהלך תקין של דברים ובמיוחד בכל הקשור לתקשורת עם ילדיכם. מבחינה יצירתית הדמיון וההשראה יהיו פעילים יותר ואתם עשויים להגיע לראיונות מקוריים ויוצאי דופן.

החל מה 6 לאפריל הבהירות תגבר ותוכלו לתקן את היחסים עם ילדיכם  במידת הצורך. כניסת כוכב ונוס לתאומים יעזור לכם לפתח יותר אינטימיות ועומק עם בן או בת הזוג יחד עם זאת אתם עומדים לפני שינוי משמעותי בתחום הרומנטי שיתרחש בחודשים הקרובים. כלכלית מצבכם איתן גם החודש.

 

קשת  22.11-21.12     עם כניסת כוכב ונוס לבית הזוגיות והשותפויות שלכם החל מה 3 לאפריל המיקוד שלכם יהיה סביב מערכות יחסים ושותפויות. מלבד בין ה 5 ל 8 לאפריל שיהיה סוער יותר ומבולבלת עם בן הזוג צפוי לכם תקופה יחסית רגועה יותר לאחר מכן לפחות עד סוף חודש אפריל. בבית ועם המשפחה אתם עלולים להיות מושפעים עדיין מנסיגת כוכב מרקורי שעלול לשבש את התקשורת עם בני הבית והמשפחה לפחות עד ה 9 לאפריל. לאחר תקופה זו דברים יזרמו יותר בקלות גם מההיבט הרגשי. בתחום הקריירה מעמדכם מתקשה לשמור על יציבות למרות שכרגע אתם פועלים בצורה טובה וזאת משום שמקום העבודה צפוי לעבור עדיין שינויים ארגוניים. כלכלית מצבכם איתן כרגע.

 

גדי  20.1 – 22.12     מרקורי השולט על בית העבודה שלכם נמצא עדיין בנסיגה בבית התקשורת שלכם מה שאומר שחשוב שתהיו זהירים יותר בכל מה שאתם אומרים כמו שנאמר " החיים והמוות ביד הלשון " יחד עם זאת דעו שעד ה 10 לאפריל דברים יסתדרו ויהיה קל יותר לקדם נושאים מקצועיים ועם פחות מכשולים. ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה גם החודש מאפשר לכם  להתמודד עם נשואים חומריים וטכניים בקלות יחסית. הימצאותו של השמש בחלק גדול מהחודש בבית המשפחה שלכם מצביע על רצון גם להשקיע ולשהות יותר בבית ועם המשפחה. יוזמות חדשות לשדרוג הבית עשויות להצליח לאחר ה 6 לאפריל ועד אז מומלץ לא לחתום במידת האפשר על חוזים מול קבלנים או להימנע מכל חתימה חשובה אחרת על חוזים והסכמים.  

 

דלי  21.1-18.2     כוכב מרקורי הנמצא עדיין בנסיגה בבית הכספים שלכם וכוכב מאדים הנמצא גם כן בנסיגה בבית כספי הזולת שלכם משקף חודש המצריך מכם לא לקבל דברים כמובן מאליהם בכל הקשור להתנהלות הכספית שלכם. נושא הדיוק, תכנון וביצוע יעמדו כאן למבחן בשבועות הקרובים ואתם תדעו באופן וודאי אם התיישרתם עם מה שנכון עבורכם או שלא לפחות עד אמצע אפריל. מעבר כוכב ונוס למזל תאומים החל מה 3 לאפריל משקף יותר קלילות וזרימה בתוך קשר רומנטי, החברות עם בן הזוג והאהוב מתהדקת. בתחום המקצועי מעמדכם חזק ואיתן ולא צפויים שינויים חריגים נכון לעכשיו.

הימצאותו של כוכב צדק בבית המשפחה מאפשר לכם להשקיע יותר בביתכם ולהפוך אותו למקום שנעים לגור בו. גם היחסים עם בני הבית נמצאים בתקופת פריחה.

 

 דגים  19.2-20.3    כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה במזל דגים משקף תקופה מלאה בהשראה וחיבור רוחני גבוהה יחד עם זאת בכל הנוגע לתכנים ארציים יתכן ותתקשו יותר להתנהל וליצור תקשורת תקינה עם הסובבים אתכם. כמן כן רצוי לא להזניח תקלות תכניות. עם יציאת מרקורי מנסיגה החל מה 6 לאפריל דברים יתבהרו באופן הדרגתי וגם התקשורת שלכם תשתפר. מבחינה חברתית אתם נהנים מחודש מוצלח כאשר יכולת ההשפעה וכוח המשיכה שלכם מושכים אליכם אנשים רבים. במערכות יחסים ועם בני זוג ושותפים דברים לא הולכים כפי שאתם רוצים וגם התעלמות מכך לא תעזור הפעם. חשוב שלא תוותרו הפעם ותכנסו דווקא לעובי הקורה. בן הזוג או השותף עלול להיות מתוסכל ולבטא המון זעם וכעס כלפיכם במיוחד בין ה 6 ל 8 לאפריל. מעמדכם הציבורי יציב וצפויה הצלחה מקצועית במהלך החודש.


כנסו לאתר לשיחה אישית עם דניאל רועה אסטרולוג, מומחה להילנג ותקשור, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ יומי,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה.

התקשרו עכשיו - 072-3401003 שלוחה 55 ? בלבד ללא צורך בכרטיס אשראי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי