אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי - מאי 2012

הורוסקופ חודשי - מאי 2012

 

 

תחזית אסטרולוגית חודשית  מאי 2012

 

דניאל רועה:ייעוץ, אבחון וטיפול באמצעות אסטרולוגיה, תקשור, והילינג.

 

החודש יהיו כל המזלות תחת השפעת נסיגת כוכב ונוס אשר יהיה בנסיגה החל מ 15 למאי ועד 26 ליוני. המזלות אשר יושפעו הכי הרבה מנסיגת ונוס יהיו מזל שור ומאזנים הנשלטים על יד ונוס. נסיגת ונוס תשפיע על מערכות יחסים במיוחד הרומנטיות ועל המשאבים שלנו. זוהי תקופה של חשבון נפש בכל מערכת יחסים.

 

שור  21.4-20.5     התקרבותו של השמש לכוכב צדק במזל שור מצביע על חודש מאוד אופטימי כאשר הנוכחות וכוח המשיכה שלכם חזקה מתמיד. יחד עם זאת נסיגת כוכב ונוס שליטת המזל שלכם בבית הכספים שלכם מצביע על צורך לנקוט משנה זהירות ולהימנע מסיכונים מיותרים בכל הנוגע לנושאים כספיים. בתחום הרומנטי יעלו הרבה שאלות לגבי אופי מערכות יחסים שלכם. יחסים חדשים שיתרחשו לפני ובזמן נסיגת כוכב ונוס עלולים לסבול מחוסר יציבות ואפילו להסתיים. מקצועית זהו חודש טוב מלבד ה 6 למאי שבו התקשורת עם הסובבים אתכם לא תהיה במיטבה ועלולה להתאפיין בריחוק ונוקשות.

 

תאומים 21.5-21.6      מזל טוב לבני מזל תאומים שיחגגו החודש יום הולדת. כוכב ונוס הנמצא בנסיגה במזל שלכם מצביע על כניסה לתקופה מאוד מאתגרת בתחום הרומנטי ובמערכות יחסים. לא תוכלו להתעלם או להמשיך הלאה ויעלו שאלות לגבי מהות הקשר שלכם ומה אתם מחפשים בקשר. קשר שלא יהיה בו עניין ושלא יהיה מבוסס על יסודות מוצקים ועל חברות אמיתית עלול להסתיים. ונוס הקשורה גם לנושא של ערך או ערכים עלולה לשקף נושאים של ערך עצמי ובדיקת הערכה של אנשים ונושאים שחשובים לכם. זהו חודש טוב עבורכם לקדם נושאים כספיים ופרויקטים הקשורים לבית. היחסים עם בני הבית עשויים בסופו של דבר להתחזק. מקצועית יש תחושה של פחות חוסר אונים ויותר יציבות בחודש הקרוב.

 

סרטן  22.6-22.7      יש לכם את כל התנאים לפרוץ קדימה מבחינה מקצועית יחד עם זאת למרות שאתם שואפים להתקדם אם זה בעסק או בקריירה ישנם מספר אנשים כמו בני זוג או שותפים שמפחדים מהשינוי המיוחל ועלולים להפעיל לחץ נגדי שלא תעשו את השינוי המיוחל מה שיתחיל ליצור קונפליקט פנימי. מבחינה כלכלית זהו חודש מצוין עבורכם דרך הכרויות חדשות תוכלו להגדיל את הכנסותיכם. חברתית זהו חודש טוב שבו ביטחונכם העצמי מתחזק ואתם מושכים אנשים חדשים לחייכם.

הזוגיות שלכם תתאפיין החודש ביותר זרימה ותנועה ועשויה להתחזק במידה וידרשו שינוים תדעו לעשות אותם מבלי לזעזע את היחסים. היחסים עם הורים ומשפחה יתאפיינו בהרבה תמיכה ועזרה מלבד ה 6 למאי שהתקשורת עשויה להיות משובשת ונוקשה.

 

אריה 23.7-22.8      הימצאותו של השמש בבית הקריירה שלכם עם כוכב צדק מצביע על תקופה מלאה בביטחון עצמי ושפע של הזדמנויות בתחום המקצועי. חשוב לנצל את השבוע הקרוב לעשייה אשר תוביל אתכם להצלחה. מבחינה כלכלית אתם חדים  ומדויקים יותר ויש פחות מכשולים, ההכנסות צפויות לגדול בחודש הקרוב. יוזמות שנתקעו לאחרונה יוכלו להצליח לאחר שינוים קטנים וגישה שונה. היחסים עם קרובים וחברים לעומת זאת עלולות לחרוק יותר בעיקר סביב ה 6 למאי. נסיגת כוכב ונוס בשבועות הקרובים ישפיע על היחסים עם קבוצות אנשים וחברים, פתאום אתם עלולים להרגיש צורך מקבוצות מסוימות שכבר לא מדברות אליכם ואין לכם עניין להיום שייכים לא לתכנים שלהם וגם לא לאנשים ששיכים לקבוצה זו. במערכות יחסים עם בן או בת הזוג יש רצון ליצור שינוי אך אתם ובן הזוג מתקשים לעשות זאת.

 

 

 

בתולה 23.8-22.9      כוכב מאדים הנמצא במזל שלכם וכבר בהילוך ישיר יצור היבטים הרמוניים אשר מצביעים על אפשרות להתרחבות עסקית מקצועית וכלכלית. אתם פועלים בצורה מסיבית בעבודה ומצליחים להגיע להישגים ולקדם נושאים שהיו תקועים לאחרונה. עם כניסת השמש לבית הקריירה שלכם ב 20 למאי השאפתנות שלכם תגבר ותבלטו יותר בשטח. כוכב נגה אשר יכנס לנסיגה החל מה 15 למאי מצביע על אפשרות לתקיעות ביחסים עם אנשים בכירים וסמכויות מקצועיות, חשוב להבין זאת וללבן את הבעיות ולא לראות זאת כסוף הדרך. עם בן הזוג יש תחושת הקלה כלשהיא אך עדיין לא הגעתם למקום שהדברים מתנהלים כפי שהייתם רוצים.

 

מאזניים 23.9-23.10     מבחינה כלכלית זהו חודש טוב לפחות עד ל 15 למאי. אם אתם בעלי עסקים מחזור העסקים שלכם עשוי לגדול באופן משמעותי כאשר יגיעו אליכם שפע של הצעות לשיתופי פעולה עסקיים ולהרחבת העסק. חשוב שתמנעו מכניסה לשותפויות מאמצע מאי. ונוס שליטת מזלכם תכנס לנסיגה החל מה 15 למאי ותאלץ אתכם לעשות חשבון נפש ושינוים בתחום מערכות יחסים מכול סוג ובעיקר רומנטיות וגם בתחום הפיננסי. מה שבטוח שמערכות היחסים שלכם עם בן זוגכם יראה ככל הנראה שונה בחודשים הקרובים כאשר חלק מכם יחליט לסיים קשרים שלא מתנהלים בצורה הולמת עבורם. מקצועית יש הקלה למרות שאתם חשים עדיין חוסר ודאות ובהירות לגבי עתיד המקצועי שלכם.

 

עקרב  24.10-21.11     הימצאותם של השמש וכוכב וצדק בצמידות בבית הזוגיות שלכם נותנים לכם הרגשה נפלא בכל הקשור למערכות יחסים ולרומנטיקה לפחות עד ה 15 למאי . ב 15 למאי עם נסיגתו של כוכב נגה השולט על בית הזוגיות והשותפויות שלכם עלולים לעלות ספקות וחוסר ודאות לגבי מערכת היחסים שלכם, בתקופה זו מומלץ לא להתחייב או למסד יחסים בגלל האופי ההפכפך של אנרגיה זו ולהמתין לפחות עד לחודש יולי. מבחינה חברתית זהו חודש מצוין המאפשר לכם ליצור הכרויות שיטיבו עמכם גם בהיבט המקצועי והעסקי. מקצועית חשוב שתנצלו את ההזדמנויות שעשויים להיפתח בפניכם. חלק מכם יקבלו הצעות שלא יוכלו לסרב להם אך יצטרכו לצאת מאזור הנוחות שלהם על מנת להתקדם גם בהיבט הכלכלי.

 

קשת  22.11-21.12      אתם עומדים בפני חודש עם שפע של פעילות מגוונת בתחום המקצועי והעסקי כאשר הצלחה אפשרית תאפשר מינוף גם בהיבט הכלכלי. חשוב במיוחד עבורכם שתדעו לא רק להשתמש באינטואיציה ובחזון שלכם אלא תעבדו בצורה מסודרת הכוללת תוכנית ברורה ומדויקת. מעמדכם הציבורי מתחזק ותהפכו להיות מבוקשים מאוד. כוכב ונוס הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ואשר יכנס לנסיגה החל מה 15 למאי מצביעי על תקופה מלאה בתהפוכות אפשריות בתחום הזוגי.

השאלות שיעלו יהיו רבות ולא תוכלו להתעלם מהם גם עם תסתכלו על הכול בצורה אופטימית. חלק מכם עלולים לסיים קשר קיים אחרים מביניכם ימנעו מלהיכנס לקשר מחייב לפחות עד יולי.

 

גדי  20.1 – 22.12      מקבץ של כוכבים במזלות מיסוד האדמה הנמצאים בשמיים החודש מאפשר לכם להשתמש בצורה יצירתית יחד עם זאת לשלב את החריצות, השאפתנות והחריצות שלכם עם דיוק ומיקוד ושימוש נכון ויעיל עם המשאבים העומדים לרשותכם  החומריים או אחרים. מערכות יחסים בעבודה עלולות להתערער החודש במיוחד לאחר ה 15 למאי, אתם עלולים להתקשות לשמור על עסקים כרגיל ושיתוף פעולה תקין. חלק מהיחסים הקשורים לעבודתכם יצטרכו לעבור שדרוג או להסתיים. היחסים בבית ועם המשפחה עלולים להתאפיין בקשיי תקשורת במיוחד סביב ה 6 למאי, חשוב שתדעו לקחת בחשבון גם את הרצונות ואת הצרכים שלכם ולאזן אותם אל מול שלכם על מנת ליצור איזון. כלכלית חודש מצוין להגביר את הכנסתכם הכספית.

 

 

 

 

 

 

דלי  21.1-18.2    החודש צפוי שיפור משמעותי בכל הנוגע לנושאים כלכליים. חוסר הוודאות וחוסר היציבות שאפיינו  את השבועות האחרונים מתפוגגים ובמקום זאת אתם נכנסים לתקופה המאפשרת בניה לטווח ארוך והרבה יותר יציבות. הבית והמשפחה עשויים להיות מקום הרבה יותר בטוח מהעבר והיחסים טובים יותר. נסיגת כוכב ונוס בבית היצירה והילדים החל מה 15 למאי מצביע על אפשרות לתקופה מאתגרת ביחסים עם ילדיכם. הרצון להמשיך להיות ביחסים חבריים עלול להתנגש עם מספר קשיים שיעלו בהתנהלות מולם ובצורך למצוא דרך שונה להתנהל מולם כך שיענה על הצרכים והרצונות של שני הצדדים. היחסים עם בן או בת הזוג יציבים יותר יחד עם זאת יתכן ויהיה גם קשה יותר לשנות דברים אם תיצמדו לצורך החזק בביטחון מופרז. מקצועית וכלכלית צפוי חודש טוב ללא זעזועים.

 

דגים  19.2-20.3    חזרתו של כוכב מאדים להילוך ישיר בבית הזוגיות והשותפויות מאפשר יותר שקט נפשי וסדר ופחות כאוס בתוך היחסים שלכם. יחד עם זאת בני מזל דגים שרצו לסיים קשר יוכלו לעשות זאת בצורה עניינית יותר ולהגיע להסדר כספי מדויק יותר ובצורה זורמת יותר עם בן הזוג או עם שותפים מכל סוג שהוא. נסיגת כוכב ונוס בין ה 15 למאי  לבין ה 26 ליוני בבית המשפחה שלכם מצביע על תקופה פחות יציבה ביחסים עם בני הבית והמשפחה וצורך בחשבון נפש מעמיק עם עצמכם. כלכלית צפויים יותר יוזמות החודש יחד עם זאת בסביבות ה 6 למאי יתכנו יותר בעיות תקשורת ואי הבנות, מומלץ לנהוג במשני זהירות. בין ה 13 ל 15 למאי צפוי לכם קידום משמעותי בקריירה.

 

טלה   21.3-20.4      חודש מלא בעשייה צפוי לכם החודש כמו שאתם אוהבים. מקבץ גדול של כוכבים ביסוד האדמה מאפשר לכם להשקיע אנרגיה לטווח ארוך בנושאים ארציים ומעשיים. היצמדותם של השמש וכוכב צדק בבית הכספים שלכם מראה על אפשרות להצלחה יוצאת דופן בתחום הכספי במידה ותדעו לשמור על רמת הוצאות סבירה. הצורך ליצור שינוי ברמה האישית עלול ליצור חוסר שקט בהיבט המשפחתי וליצור קונפליקט פנימי. קונפליקט זה עשוי להיפתר בשנה הקרובה בצורה הטובה ביותר עבורכם. כוכב ונוס השולט על בית הזוגיות והשותפויות שלכם יכנס לנסיגה החל מה 15 למאי ו ל 6 שבועות מה שעלול לערער את השקט והיציבות בתוך היחסים שלכם. במידה ותדעו לפתור את הקונפליקטים שלכם תוכלו להגיע ליחסים חזקים יותר.חלק מכם עשוי גם להגיע להחלטה על סיום הקשר.

 

לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי