אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי - ספטמבר 2012

הורוסקופ חודשי - ספטמבר 2012

 

תחזית אסטרולוגית חודשית ספטמבר 2012

 

לאחר שמרקורי היה בנסיגה בחודש האחרון הוא נכנס ב 1 לספטמבר למזל שהוא שולט עליו בתולה.
יחד עם השמש שכבר נמצא שם ועם כוכב מאדים שנכנס למזל עקרב האנרגיות עשויות להיות ממוקדות ולהתמקד בנושאים מקצועיים, עסקיים וכלכליים. כמו כן יושם דגש על נושאים בריאותיים ופיזיים.

 

בתולה 23.8-22.9

 

מזל טוב לבני ובנות מזל בתולה שיחגגו החודש יום הולדת. כניסתו של מרקורי יחד עם השמש למזלכם אמנם מחזק אתכם אך כבר ביומיים הראשונים של ספטמבר אתם עלולים להרגיש שדברים יוצאים משליטה בתחום המקצועי והזוגי. צפוי יותר פליטות פה ותקלות בתקשורת וטכניות מה 2 לספטמבר תחול הקלה. מבחינה כלכלית 3 ו4 לספטמבר יאתגרו אתכם מאוד ולכן חשוב לא לבצע עסקאות כלכליות או לרכוש דברים משמעותיים בימים אלו או לערב משפחה וחברים בנושאים כספיים. חברתית יכולת ההשפעה שלכם מתרחבת.

 

מאזניים 23.9-23.10

 

אתם נמצאים כחודש לפני יום הולדתכם והאנרגיות עלולות להיות מעט מפוזרות ולא ממוקדות. יחד עם זאת ההשראה והדמיון נוטה להגיע בתקופה זו לגבהים גבוהים יותר. כוכב מאדים אשר לא מכבר נכנס לבית הכספים שלכם מצביע על התגברות כוח הרצון וצורך לפרוץ קדימה בתחום הפיננסי יחד עם זאת בעלי עסקים שלא ידעו להתחדש עלולים להרגיש תקועים ושהעסק שלכם לא בעניינים. במערכות יחסים יש רצון להעמיק את הקשר אך אתם עלולים להרגיש ריחוק עם בן הזוג בעיקר בין 2 ל 4 בספטמבר. מקצועית יש תחושת חוסר עונים במיוחד ב3 ימים הראשונים של ספטמבר.

 

עקרב 24.10-21.11

 

כוכב מאדים אשר נכנס לא מכבר למזלכם עשוי לדחוף אתכם בצורה משמעותית לעשייה רבה החודש. כאשר כוכב מאדים נמצא במזל עקרב הוא דוחף את האדם להתחזק ולצבור כוח והשפעה, כאשר האדם יודע מספיק חזק הוא ידע להתמודד עם העוצמה אשר תגיע אליו במידה ולא מצליח או שלא מספיק חזק הוא עלול לנצל את הכוח וההשפעה שלו לרעה ואז גם עלול להסתבך. בתחום הרומנטי צפוי תחושת ריחוק במיוחד בין 2 ל 4 לספטמבר. כלכלית חודש טוב להתחזקות כלכלית חשוב שתזמו דברים חדשים ולא תפחדו להתחדש בתחום עסקי.

 

קשת 22.11-21.12

 

השמש ומרקורי אשר נמצאים בבית הקריירה שלכם למשך כ 3 שבועות מצביעים על עשיית סדר ובהירות במחשבה ובעשייה מה 4 לספטמבר והלאה. אתם מתבלטים ופועלים בצורה רצינית יותר ונתפסים בתקופה זו כאנשים מוכשרים ורציניים יותר. כוכב מאדים הנמצא במזל עקרב מאפשר לכם להגיע לכמויות גדולות של אנשים יחד עם זאת עלול לעורר קנאה תחרות ופעולה מאחורי גבכם מאנשים שלא מפרגנים או יריבים. כספים שאמורים להגיע מהמשפחה אמורים להתעכב לפחות עד ה 4 לספטמבר ובמקביל נראה שאתם מנסים לפרוץ את המגבלות הכספיות ונאבקים ליצור מקורות הכנסה נוספים.

 

גדי 20.1 – 22.12

 

זהו חודש נפלא עבורכם לקדם נושאים מקצועיים עסקיים וכלכליים. היבט הרמוני בין מאדים לכוכב פלוטו במזל גדי מצביע על אפשרות להוציא החוצה עוצמות אדירות ולנתב אותם לעשייה עסקית. אתם מצליחים לשלב בין החדש לישן בצורה טובה. בזוגיות לעומת זאת החודש מתחיל בצורה מעט חורקת, התקשורת עם בן הזוג מעט קרירה אך מה 4 לספטמבר התנאים יפתחו להפשיר היחסים ויתאפשר לכם לחזור ליחסים יותר חמים עם בן הזוג ובשותפויות למיניהם. מרקורי הנמצא בבית הקשור לענייני חו"ל עשוי להצביע על לא מעט נסיעות הקשורות לתחום המקצועי או לנושאים של השכלה וידע.

 

דלי 21.1-18.2

 

הימצאותו של כוכב מאדים לאורך החודש בבית הקריירה שלכם מצביע על חודש מאוד אינטנסיבי בתחום הקריירה. אתם פועלים ללא לאות ויתכן ואפילו קצת תרגישו מותשים בסוף החודש. הימצאותו של מאדים במזל עקרב ובבית הקריירה מצביע על אפשרות ליצור עסקאות חדשות או לפחות להגדיל את ההכנסות שלכם יחד עם זאת זהו מיקום המחייב אתכם לשמור על אמינות וללכת לפי החוק. בתחום הרומנטי תיהנו מכניסתו של ונוס לבית הזוגיות שלכם החל מה 6 לספטמבר ולאורך כל החודש. הפנויים שביניכם יחזרו ויהיו מחוזרים מאוד, אהבה חדשה עשויה להיכנס לחייכם.
כלכלית מומלץ להימנע מעסקאות ורכישות בגלל אי בהירות בין ה 1 ל 3 לספטמבר.

 

דגים 19.2-20.3

הימצאותם של השמש ומרקורי בבית הזוגיות והשותפויות שלכם בשלושת השבועות הבאים מצביעים על האפשרות ליצור יותר בהירות, תכליתיות וסדר בכל מה שקורה ביחסים עם בני זוג ושותפים למיניהם. יתכן ובהתחלה תחושו התנגדות שמנהלים אתכם אך אם תדעו ליצור שיתוף פעולה מעשי תוכלי להרוויח מכך המון. כלכלית אתם נמצאים עדיין בעיצומו של מהפכה והחודש תבצעו שינוים הלכה למעשה אם זה בעסק, מול הבנק ואפילו לקבל משכנתה טובה יותר. אתם פשוט מעיזים יותר במה שנוגע לכספים ולא פוחדים לעשות שינוים. כניסתו של כוכב מאדים למזל עקרב מאפשר לכם לקדם נושאים עסקיים בעיקר בחו"ל ולהיות ממוקדים יותר בתחום הלימודים.

 

טלה 21.3-20.4 

 

הקריירה והעבודה יהיה במרכז תשומת ליבכם החודש. עם הימצאותם של השמש ומרקורי בבית העבודה תהיו ממוקדים יותר בעבודה ותטו להתעסק יותר בפרטים הקטנים יחד עם זאת יתכן ותהיו פחות סבלניים לטעויות של אחרים. אף על פי שמקצועית זהו חודש חיובי יש לכם נטייה להיאבק מול סמכויות ורצון ליצור דברים מתקדמים ומהפכנים בניגוד למה שהמנהלים שלכם חושבים וזה עלול ליצור יותר מתח בעבודה. מאדים שליט מזלכם הנמצא בבית כספי הזולת שלכם מצביע על חודש פעיל כלכלית ועסקית ואפשרות למגנט יותר שפע אליכם. עסקים שלא ידעו להתחדש עלולים להרגיש תקועים. היחסים עם בני זוג ומשפחה מעט חורקים בין ה 2 ל 4 לספטמבר.

 

שור 21.4-20.5

 

ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האדמה עושה לכם טוב. השמש וכוכב מרקורי הנמצאים בבית היצירה שלכם מצביעים על הפיכת רעיונות לדברים מעשיים. מה שלא יהיה יעיל וריווחי לא יעבור את המסננת הצרה שלכם החודש. מקצועית אתם בולטים יותר ועשויים לזכות בקידום. כוכב מאדים הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על אפשרות ליותר סערת רגשות עם בן הזוג או לחלופין על יותר תשוקה והנאה. הימנעו מרכושנות וקנאה וכך היחסים יהיו הרבה יותר יציבים וזורמים.
מההיבט העסקי יש רצון ליותר שיתופי פעולה מצידכם או מצד הסובבים אתכם. כניסת ונוס לבית המשפחה כבר ב 6 לספטמבר מאפשר לחזק את הקשרים עם בני הבית והמשפחה המורחבת, הרצון לארח ילך ויגדל אצלכם . ההכנסות עשויות גם החודש לצמוח בעזרתו האדיבה של כוכב צדק.

 

תאומים 21.5-21.6

 

המיקוד אצלכם יהיה החודש סביב בית ועבודה. מאדים אשר נמצא בבית העבודה שלכם החודש מצביע על יותר נמרצות בתחום המקצועי. חשוב שתהיו קשובים לאחרים ולא תפעלו רק לפי ראות עיניכם זה עשוי להשתלם לכם. דברים שנתקעו לאחרונה יוכלו לפרוץ קדימה במיוחד בכל הקשור למשאבים וכספים שחיכים להם עבור נושאים מקצועיים. כניסתו של מרקורי והשמש לבית המשפחה מצביעים על רצון להעמיק את הקשרים המשפחתיים וליצור סדר בסביבת מגוריכם. בין ה 2 ל 4 לספטמבר אתם עלולים להרגיש קונפליקט בין הבית והקריירה אך לאחר מכן תקבלו בהירות ופיתרון הולם. כלכלית מצבכם ישתפר מאוד לאחר ה 4 לספטמבר.

 

סרטן 22.6-22.7

 

כוכב מרקורי והשמש עוזרים לכם לעשות סדר בהתנהלות היום יומית שלכם כמו כן התקשורת עם הסובבים אתכם תהיה פתוחה יותר אך יחד עם זאת גם עלולה להיות פחות סובלנית וביקורתית יותר. בתחום הרומנטי וביחסים עם המשפחה תתקשו יותר בתחילת החודש אך מה 4 לספטמבר דברים עשויים להיפתח אצלכם שיאפשר לכם לחזור ליחסים חמים ופתוחים יותר עם בני הבית והמשפחה. מאדים אשר נמצא בבית היצירה שלכם מאפשר לכם לפעול בצורה חדה ולראות דברים לעומק היחסים עם ילדיכם גם אם עלול להרגיש לכם קצת פחות זורמים עשויים להביא אתכם לתובנות חדשות ורעננות ולקדם את היחסים איתם. בעבודה ובקריירה זהו חודש של פריצת דרך והתקדמות מהשבוע השני של ספטמבר.

 

אריה 23.7-22.8

כניסתו של מרקורי לבית הכספים שלכם כבר ב 1 לספטמבר יחד עם השמש שכבר נמצאת שם מצביע על הצורך לעשות סדר בנושאים כספיים ולפעול בצורה מדויקת ויעילה יותר בהתנהלות הכלכלית שלכם. רעיונות מעשיים איך להגביר את הכנסותיכם יעלו לאורך שלושת השבועות של חודש ספטמבר ולאחר מכן תצרו את הקשרים הנכונים לממש אותם. כניסת ונוס למזל אריה ב 6 לספטמבר מצביע על תקופה פורייה מאוד בתחום הרומנטי. יש רצון להאדיר את הקשר ורומנטי שלכם ולשים אותו במרכז אפילו מעל דברים חשובים אחרים ועל חשבון אנשים חשובים אחרים. ענייני כבוד ואגו עלולים לפגוע ביחסים שלכם במיוחד בין ה 25 ל 29 לספטמבר ולגרום אפילו לניתוק.

 

 

לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה התקשרו עכשיו 072-3401003 (שלוחה 55).

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי