אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הורוסקופ חודשי - פברואר 2012

הורוסקופ חודשי - פברואר 2012

  

ב 3 לפברואר יכנס כוכב נפטון למזל דגים למשך 14 השנים הקרובות ! לצד התעלות רוחנית ואחדות, חיפוש אחר האמת, חיבור קולקטיבי ודאגה לחלש, לבני האדם ולכל חיי צפויים גם התפכחויות ויציאה מאשליות ברמה קולקטיבית ואישית, ושינויים ברמה העולמית בכל הנוגע לטבע כמו אסונות טבע וגילויי מרבצי נפט וגז ומשאבים אחרים. המזלות שיושפעו בעיקר הם דגים, בתולה,קשת ותאומים.

 

דלי  21.1-18.2     כניסת כוכב נפטון לבית הכספים שלכם החל מ 3 לפברואר ולמשך 14 שנים הקרובות יכול עשוי להשפיע על נושא הכספים והרכוש אצלכם. חשוב שתגלו יותר ערנות בנושאים הללו ולא תזניחו נושאים כספיים וגם את גופכם. מודעות יכולה לעזור לכם להתמודד עם תקופות פחות יציבות בתחום הכספי יחד עם זאת חשוב לגלות גם גמישות מחשבתית בנדון ולא להתעקש על מה שלא הולך. מרקורי והשמש הנמצאים במזל דלי בשבועות הקרובים מטיבים עמכם ומאפשרים לכם גישה טובה לאנשים. האופטימיות גבוהה והיכולות שלכם נמצאים בעליה. בתחום הרומנטי יש צורך ביותר עצמאות, תובנות הקשורות לקשר שלכם עשוי לדחוף אתכם להחלטות גורליות לכל כיוון.

 

דגים  19.2-20.3       כניסתו של כוכב נפטון שליט מזלכם למזל דגים החל מה 3 לפברואר עשוי להשפיע בצורה משמעותית על חייכם בשנים הקרובות, במיוחד אלו שנולדו בתחילת המזל. חלק גדול מהדפוסים וההרגלים שלא משרתים אתכם יותר ינשרו מכם, חלק מכם יתפכחו יותר ויצאו ממקום של תמימות או קורבנות ובסופו של דבר יגיעו לאיזון ויתחזקו במספר תחומי חיים. הימצאותכם סמוך ליום הולדתכם מראה על עייפות ועל אפשרות לסגור מעגלים בחייכם האישיים. יחד עם זאת יש לכם נגישות והשפעה על הרבה מאוד אנשים. נסיגת מאדים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מקשה על ההתנהלות הרגילה בשותפויות שלכם ואתם נאלצים לפעול בצורה שונה ויעילה יותר עם בני זוג ושותפים. כלכלית יתכנו עיכובים עם כספים שאנשים שאמורים להגיע ממקורות חיצוניים.

 

טלה   21.3-20.4     חודש פברואר עשוי להטיב עמכם מאוד מבחינה חברתית. אתם בולטים ובעלי יכולת השפעה על הסובבים אתכם ואנשים רוצים להתחבר אליכם יותר מתמיד. כניסת כוכב נפטון למזל דגים עשוי להטיב עמכם בתחומים אמנותיים ורוחניים ולהגדיל את יכולת ההשפעה שלכם על המוני אנשים. מצד שני יש תחושה שהשליטה על אירועים לא תמיד כל כך בידכם מה שמאלץ אתכם לתת יותר אמון בחיים ובסובבים אתכם ולהתמסר לדברים שלא בשליטתכם. כלכלית זהו חודש המאפשר צמיחה והתחזקות ובניה לטווח ארוך. נסיגת מאדים שליט מזלכם בבית העבודה ובמזל בתולה משקף חודש מאתגר בנושאים מקצועיים. מה שפעל נכון עבורכם עד עכשיו עלול לא לפעול בתקופה הזו ולאלץ אתכם לפעול בצורה יעילה ונכונה יותר.

 

שור  21.4-20.5     היכולת להוביל ולהנהיג יתגברו במהלך החודש הקרוב וקידום בהחלט אפשרי במיוחד בין ה 19 ל 20 לפברואר. כניסת כוכב נפטון למזל דגים יאפשר לכם להיפתח לקבוצות שונות של אנשים וללמוד מהם דברים שלא האמנתם שתלמדו. חלק מהאנשים שאיתם אתם מבלים או שנחשבים כחברים שלכם עלולים להראות פתאום כלא מתאימים לכם ואתם עשויים לראות אותם באור שונה ובצורה מפוכחת יותר. כלכלית אתם נמצאים במגמת צמיחה והתרחבות ואתם בונים תשתית שתשרת אתכם לאורך הרבה זמן מבחינה עסקית וכלכלית. הצלחה כלכלית צפויה גם בחו"ל או בנושאים הקשורים לחו"ל. היחסים עם בן הזוג ובשותפויות יציבה יותר והקשר עשוי להתחזק. הפנויים שביניכם עשויים למסד את היחסים שלהם או להיכנס לקשר חדש וארוך טווח.

 

 

 

תאומים 21.5-21.6     כניסת כוכב נפטון לבית הקריירה שלכם החל מה 3 לפברואר ו ל 14 השנים הקרובות הולך לשנות את מפת הקריירה שלכם מקצה לקצה. נפטון מטבעו מפורר שליטה ולא מאפשר אחיזה בדברים ולכן צפו להרבה מאוד תחושת חוסר אונים והמטרה היא לסמוך על החיים ולמה שהם מביאים. מההיבט האישי צפוי שינוי בצורת החשיבה כאשר ההיגיון עלול להתנגש בשלב ראשון עם האינטואיציה ועם דברים חסרי הגיון עבורכם. בתחום המקצועי אתם עלולים להרגיש שהרצון לתת ולהתגייס למטרה גבוהה ולהקריב מזמנכם עלול להתנגש עם דרישות הבית והמשפחה וזה עלול להשפיע על היחסים עם בני הבית. בזוגיות גם אם יש דברים שאתם לא רואים או מודעים אליהם דעו שהקשר שלכם במגמת התחזקות, קשרים חדשים שייווצרו בחודש הקרוב עשויים להאריך ימים.

 

סרטן  22.6-22.7   ההיבט ההרמוני בין הכוכבים פלוטו וצדק מצביעים על תקופה של בניה וצמיחה ביחסים עם בני זוג ובשותפויות למיניהם. קל לכם להתחבר לאנשים חדשים ואתם מרגישים מספיק חזקים ובטוחים בעצמכם. כלכלית אתם במגמת התחזקות וכספים אמורים להגיע אליכם ממקורות חיצוניים. בני מזל סרטן בעלי עסק ביתי עשויים להצליח, במיוחד לכל מי שיש עסק הקשור לאינטרנט.

כניסת כוכב נפטון למזל דגים עשוי להטיב עם בני מזל סרטן במיוחד אלו שנולדו בתחילת המזל. הצורך ללמוד, להתפתח ולהגיע לאמת הפנימית שלכם תדחף אתכם לחיפוש אישי כולל יציאה מגבולות הארץ.

 

אריה 23.7-22.8      יציאתו של כוכב נפטון מבית הזוגיות והשותפויות שלכם עשוי להקל עליכם, תרגישו יותר שליטה וודאות בקשר שלכם ובשותפויות למיניהם. במקביל הימצאותם של השמש השולט על מזלכם ומרקורי יוצרים אווירה קלילה יותר ורצון להתחבר לאנשים חדשים, לפנויים שביניכם צפויה הצלחה ואפשרות לכניסה לזוגיות חדשה. כלכלית אתם מושפעים מנסיגת מאדים הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם ועלול ליצור תחושת תסכול משום שהדברים לא בהכרח הולכים כמו שאתם רגילים ורוצים. זה הזמן להיפתח לאפשרויות חדשות ולייעל את עצמכם בנושא הכספי. הקריירה שלכם תופסת תאוצה ואתם נחשפים להזדמנויות חדשות, חשוב לבדוק את יעילותם במיוחד בהיבט הכלכלי.

 

בתולה 23.8-22.9      כניסת כוכב נפטון לבית הזוגיות והשותפויות שלכם לשנים הקרובות עשוי להשפיע עליכם וליצור שינוי עמוק ומשמעותי. קחו בחשבון שנפטון מפורר שליטה והחודש צפויים לא מעט עליות וירידות בחיי הזוגיות שלכם. בתחום המקצועי תושפעו מנסיגת כוכב מאדים הנמצא במזלכם ולא מאפשר לכם לפעול בדרך הרגילה אלא מאלץ אתכם להתייעל ולצאת מהתבניות החשיבה הקבועות למקומות לא ידועים . יתכן ועולה בכם הצורך לצאת לדרך חדשה ולעסוק במשהו אחר, משהו שאתם באמת אוהבים אך יחד עם הרצון הזה עלולים לעלות מספר פחדים  באשר לאפשרות להגשים את חלומכם.

 

מאזניים 23.9-23.10     כניסת כוכב נפטון החל מה 3 לפברואר לשנים הקרובות לבית העבודה שלכם מצביע על שינוי ברמה האישית אך גם קולקטיבית בכל הקשור לנושא העבודה והשרות שלכם בשנים הקרובות. יעלה צורך להתחבר למטרה נעלה וחשובה או להתמסר לרעיון גדול ולתרום לחברה שבה אתם חיים. תתקשו יותר לעסוק במשהו שאין בו איזה שהוא תרומה לזולת בדרך כלשהיא. חלק מבני מזל מאזניים יחליטו על מעבר לעיסוק רוחני יותר או טיפולי. בריאותית יש נטייה ליותר הזנחה והתעלמות מדברים שמפריעים, חשוב לא להזניח הפעם. כלכלית זהו חודש מעולה המאפשר לכם גדילה והתרחבות ובניה לטווח ארוך. היחסים עם ילדיכם נמצאים בתקופה טובה וזורמת.מבחינה יצירתית יש לכם הזדמנות להגיע לציבור רחב.

 

עקרב  24.10-21.11    כניסתו של כוכב נפטון לבית היצירה מבשר על אפשרות להתחבר לצד היצירתי שבכם, הדמיון וההשראה. חלק מכם ירגישו צורך ללמוד איך לעשות זאת בצורה מקצועית יותר.לאמנים וליוצרים שביניכם צפויה תקופה מלאה ביצירה עם אפשרות להגיע לקהלים גדולים ולהשפעה וכתוצאה מזה גם לפרסום. במידה ותחפשו פרסום נטו אתם עלולים להתאכזב משום שהפרסום יגיע בזמן ובמקום הנכון ולא ניתן יהיה לשלוט על כך. אצל עקרבים רבים המשפחה צפויה לגדול וצאצאים חדשים יגיעו לעולם לא תמיד כדבר מתוכנן. כלכלית מצבכם טוב החודש וכספים יגיעו ממקורות רבים וחיצוניים.

קשת  22.11-21.12     הקריירה שלכם נמצאת בתקופה של שינויים אשר נובעים מנסיגתו של כוכב מאדים הנמצא בבית הקריירה והמעמד שלכם. אתם עלולים להרגיש שלא נותנים בכם אמון ומקשים עליכם. הצורך להגיע להישגים מתחזק יחד עם זאת זו יכולה להיות תקופה מתסכלת ומאתגרת אם אתם מתעקשים לפעול רק בדרך שאתם מכירים. מבחינה חברתית זהו חודש מצוין המאפשר לכם להגיע לאנשים רבים וליצור הכרויות חדשות. כניסתו של כוכב נפטון לבית המשפחה מצביע על תקופה שהמשפחה עלולה להיות פחות נגישה עבורכם או התרחקות פיזית בגלל שינוי אזור מגורים או מדינה.

מבחינה רומנטית האווירה קלילה יותר עם בן הזוג והתקשורת הרמונית יותר.

 

גדי  20.1 – 22.12     עם יציאת של כוכב נפטון מבית הכספים שלכם אתם נושמים לרווחה ועשויים להיכנס לתקופה יציבה יותר בכל הנוגע לכספים ורכוש. הימצאותו של השמש ומרקורי בבית הכספים מאפשר לכם להעלות רעיונות יצירתיים שיאפשרו לכם להגדיל הכנסות ולפעול למימוש הרעיונות. חלק מבני מזל גדי צפויים להיכנס לרומן חדש ולא צפוי שיעלה לא מעט שאלות אישיות על המוסר שלהם. כניסת כוכב נפטון למזל דגים ישפיע על התקשורת עם הסובבים אתכם ואתם עלולים להרגיש שהסביבה יותר מציפה אתכם וקשה לכם יותר לשים גבולות הפעם. הקריירה נמצאת במגמת עליה והתחזקות.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם דניאל רועה אסטרולוג, מומחה להילנג ותקשור, ועם מומחים רבים נוספים בתחומי הורוסקופ,  ASKme - נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי המיסטיקה.

התקשרו עכשיו - 072-3401003 שלוחה 55 ? בלבד ללא צורך בכרטיס אשראי

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי

הורוסקופ חודשי - דצמבר 2011


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי