אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית שבועית לשבוע שבין  15.11.12 – 9.11.12

תחזית שבועית לשבוע שבין 15.11.12 – 9.11.12


הורוסקופ

תחזית שבועית לשבוע שבין  15.11.12 – 9.11.12

 

עקרב  24.10-21.11      זהו שבוע מצוין מבחינה כלכלית. כספים יגיעו דרך בן הזוג או כמענק חד פעמי או ירושה ויתנו לכם מרווח נשימה בתקופה הקרובה. מבחינה עסקית הכנסתכם צפויה לגדול יחד עם זאת מומלץ להימנע מלחתום על מסמכים לפחות עד ה 26 לנובמבר בגלל נסיגת מרקורי הנמצא בבית הכספים שלכם. היחסים עם בן הזוג יזרמו בצורה טובה במיוחד בסוף השבוע.

 

קשת  22.11-21.12     נסיגת מרקורי הנמצא במזלכם ממשיך לבלבל אתכם וליצור שיבושים בתקשורת עם הסובבים אתכם ולכן יותר מתמיד נכון עבורכם המשפט " החיים והמוות ביד הלשון " . סוף השבוע צפוי להיות רומנטי מאוד עם בן הזוג השתדלו לא לתת לכוכב מרקורי להרוס לכם את מה שהשגתם בהמשך השבוע. כוכב מאדים מאפשר לכם ליצור את כל אותם דברים שאתם אוהבים ועוזר לכם לשמור על רמת אנרגיה סבירה עד יום ההולדת שלכם.

 

גדי  20.1 – 22.12     העבודה והקריירה יטיבו עמכם השבוע. התנאים בשלים לקידום מקצועי שיביא גם לקידום מבחינה כלכלית ולשיפור בהטבות. קשרים חדשים ייווצרו ויחזקו את מעמדכם הציבורי. הנטייה לשיבושים בתקשורת ולתקלות טכניות אצלכם עלולה לגבור השבוע. היחסים הרומנטיים די פורחים השבוע.  

 

דלי  21.1-18.2      השמש וכוכב שבתאי הנמצאים בבית הקריירה שלכם גם השבוע מצביעים על שאפתנות יתרה ועל יכולת להשקיע אנרגיה על מנת להגיע לתוצאות והישגים בקריירה. נסיגת כוכב מרקורי בבית החברים שלכם יוצר בלבול בתקשורת וחוסר נגישות מה שיכול ליצור ניתוק ביניכם. כוכב ונוס הנמצא במזל מאזנים מטיב עמכם מאוד בתחום הרומנטי ומאפשר איזון, הרמוניה וזרימה עם בן הזוג.

 

דגים  19.2-20.3     הרצון לגדול ולהתרחב וליצור הצלחה בחו"ל גדול אצל חלק מכם יחד עם זאת נסיגת כוכב מרקורי בבית הקריירה שלכם מצביע על בלבלול ותמימות בכל מה שקשור לביטוי מילולי ותקשורת עם אנשים בעלי מעמד וכוח פוליטי. כלכלית זהו שבוע מעולה המאפשר לכם לנצל הזדמנויות כלכליות. בתחום הרומנטי התשוקה והרומנטיקה בעיצומה.

 

טלה   21.3-20.4     היכולת להוציא לפועל דברים בעיצומה עם הימצאותו של כוכב מאדים שליט מזלכם במזל קשת. ההשקעה של התקופה האחרונה עשויה להביא לכם הצלחה במיוחד בחו"ל. כוכב ונוס אשר נמצא בבית הזוגיות שלכם מצביע על שבוע רומנטי ועם רצון משותף לבוא אחד לקראת השני ולגלות התחשבות. עולמכם הרגשי מבעבע ויחד איתו עולים מתת מודע למודע מגוון רגשות הדורשים מכם התייחסות.

 

שור  21.4-20.5     היחסים הטובים שלכם בעבודה עשויים לקדם אתכם מאוד השבוע וגם להטיב עמכם כלכלית. עם רכוש יש נטייה לעשות יותר טעויות מתוך בלבול או תמימות. מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים הקשורים לכספים או רכישות לפחות עד ה 26 לנובמבר. ביחסים עם בני זוג ובשותפויות למיניהם יש נטייה ליותר שיבושים בתקשורת מה שעלול ליצור מריבות מיותרות.

 

 

 

תאומים 21.5-21.6     חוסר בהירות ושיבושים בתקשורת עלולים ליצור אצלכם משברים עם בן הזוג ועם שותפים למיניהם. יריבים יתפסו יותר מסוכנים ממה שהם באמת ועלולים לדחוף אתכם למעשים קיצוניים יותר. השמש וכוכב שבתאי הנמצאים בבית העבודה שלכם מדרבנים אתכם לנהוג באופן רציני יותר ולהגיע להישגים מעבר לרגיל. בתחום הרומנטי אתם נמצאים בתקופה טובה זמן טוב לקשר חדש.

 

סרטן  22.6-22.7     חלק גדול מכם מרגיש בשל להרחיב את המשפחה יחד עם זאת יתכן וחלק מכם גם ירגיש קושי כלשהו להיכנס להריון ויצטרך לגלות יותר סבלנות. כוכב ונוס הנמצא בבית המשפחה שלכם ובמזל מאזניים מצביע על הרצון להיות קשובים יותר לשאר בני משפחה והרצון ליצור איזון רגשי. כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה בבית העבודה שלכם מצביע על נטייה ליותר תקלות טכניות ושיבושים בתקשורת.

 

אריה 23.7-22.8      חברתית מצפה לכם שבוע ענק, אתם מרגישים כמו מלכים ומאוד מבוקשים. קשר רומנטי עשוי להתחיל באירוע חברתי שבו תוזמנו. נסיגת מרקורי בבית היצירה והילדים שלכם מצביעים על חשיבה מקורית ויוצאת דופן שעוזרת לכם להגיע לפתרונות יצירתיים יחד עם זאת התקשורת עם ילדיכם סובלת מחוסר בהירות. מקצועית יש אפשרות ליצור שותפות חדשה שתטיב עמכם.

 

בתולה 23.8-22.9      מבחינה כלכלית צפוי שבוע מלא בהזדמנויות לבני ובנות מזל בתולה. בקריירה אתם שופעים אופטימיות אך עלולים גם להבין דברים בצורה אחרת ממה שהתכוונו. בזוגיות יש קושי לתת אמון בבן הזוג לא בהכרח בגלל מעשיו אלה בגלל משהו ישן מהעבר שעלול לעלות על פני השטח ולערער אתכם. חברתית יכולת ההשפעה שלכם בעיצומה.

 

מאזניים 23.9-23.10     כוכב ונוס הנמצא במזלכם מצביע על שבוע מאוד אופטימי ומלא קסם. היכולת שלכם למשוך ולהקסים את הסובבים אתכם גדול במיוחד. קשר רומנטי חדש עשוי להיכנס לחייכם בסוף השבוע. כלכלית אתם משקיעים יותר אנרגיה מהרגיל להצליח ולהצמיח את הכנסותיכם.

בעבודה יש מעט חוסר בהירות ונטייה ליותר תקלות טכניות.

כנסו לאתר לשיחה אישית עם האסטרולוג דניאל רועה ועם מומחים רבים נוספים בתחומי ההורוסקופ והמיסטיקה וקבלו תחזית אישית להורוסקופ אהבה, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי ההורוסקופ, אסטרולוגיה ומיסטיקה .

התקשרו עכשיו  072-3401003 (שלוחה 55).שיחה אישית במענה מיידי, ללא צורך בכרטיס אשראי, או כסף מזומן. 

________

___________________

 

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי