אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הילדים שכדאי לכם להכיר

הילדים שכדאי לכם להכיר

מאת: מערכת סטארס | צילום: Stock.xchng

הם באים לכאן כדי להיות דור העתיד שלנו. הם ילדים רגישים בעלי נשמות טהורות ורמת תודעה גבוהה. הם רוחניים מטעם, אמנותיים ואינטואיטיביים. יש להם את היכולת לראות מעבר, להבין לא בדרך מילולית מה קורה בנפשו של אדם, ובעלי יכולת תקשור.

ילדי האינדיגו מלאים ברעיונות מקוריים, ובעצם מציינים את תחילת עידן ה"אדם-מלאך", עידן של אהבת אדם נקייה וטהורה.

הם נולדים עם ניקיון פנימי וזכות יוצאת דופן, אך אין להם כל מערכות הגנה היכולות לעזור להם לנטרל ולנטר את מה שמגיע מבחוץ פנימה. הם נותנים הכל – וסופגים הכל. וכאשר ילדים אלה פגעים מניצול ומרוע הם נותרים פצועים ופגועים. לוקח להם זמן רב עד שהם לומדים ומפנימים את העובדה כי העולם שבחוץ שונה והפוך לחלוטין מעולמם הפנימי.


את הכינוי "ילדי אינדיגו" טבעה הפסיכולוגית ברברה טאפ בשנות השבעים. היא אבחנה את הילדים הללו וקישרה את צבע האינדיגו בהילה שלהם לעין השלישית (המתקשרת עם אינטואיציה ויכולת תקשור).

ילדי האינדיגו הם ילדים רגישים מאוד. לעתים מאובחנים כבעלי לקות כזו או אחרת או כבעלי הפרעות קשב וריכוז. הם אינם קונפורמיסטיים, ולא נדיר שימרדו במסגרת שבה הם נמצאים, או אפילו בהוריהם, שאינם יודעים כל כך כיצד להתמודד עם האנרגיה המיוחדת שלהם, עם היכולת שלהם להתנתק מהסביבה ולקיים עולם פנימי עשיר שלהם, עם היכולת שלהם לראות קדימה, לנתח מצבים בצורה אחרת ולעמוד על שלהם.

 
כיצד נזהה ילדי אינדיגו?


• הם במיטבם כשהם לבד או בטבע בסביבת בעלי חיים
• בעלי יכולת גבוהה להרגיש אם משקרים להם או מטעים אותם
• מתוסכלים כאשר כובלים אותם למסגרות נוקשות עם כללים מאוד ברורים ומוצקים
• מתקשים לקבל סמכות. הם שוברי מוס כמויות מעצם מהותם, ועושים הכל כדי להביא לדרכי פעולה משוחררות יותר ופתוחות יותר.
• יש להם נטייה לרוחניות.
• רבים מהם סובלים מהפרעות קשב ומהיפראקטיביות.
• הם חכמים יותר מהממוצע ומוצאים פתרונות לבעיות סבוכות.
• הם משתעממים בקלות


להיות הורה של ילד אינדיגו 

המשימה אינה פשוטה כלל וכלל, כיוון שילד האינדיגו נוטה להתמרדויות ולדעות מאוד מוצקות משלו. הורים רבים לילדי אינדיגו אינם מבינים את האנרגיה של ילדיהם, ורבים מהם פונים לרפואה הקונבנציונלית ולתרופות לטיפול בהפרעות קשב.

ילד אינדיגו שלא גדל בבית ובסביבה שאפשרו לו את החופש ואת יכולת ההתפתחות שהוא זקוק לה, עלול לפתח דיכאון, חרדות קשיי הסתגלות, התפרצויות זעם, הרס עצמי ועוד. בדרך כלל בוחרות נשמות ילדי האינדיגו להיוולד להורים המתאימים להם באנרגיה, או לפחות להיוולד למשפחה שיש בה ילדי אינדיגו מבוגרים. 


האם הם אמיתיים?

הדעות חלוקות. ישנם חוקרים שאומרים כי טרם הצליחו להציג עדויות מוכחות לקיומם של ילדי אינדיגו, וכי מדובר בילדים עם לקויות מסוימות הגורמות להם להתנהג בדרך שונה משל ילדים אחרים.

אחרים טוענים כי ילדים בעלי התכונות הטיפוסיות ששוייכו לילדי אינדיגו יכולים להתפרש כבעלי אופי חולמני, שחצני ואנוכי, בעוד הורים מסוימים בעלי אמונות של עידן חדש יזהו בהם תכונות של ילדי אינדיגו.

אם אתם מאמינים, זכרו – ילדי האינדיגו יכולים להיות המדריכים שלנו לעתיד. הם יכולים ללמד אותנו להעריך, לכבד, לאהוב ולא לפגוע בסביבתנו. הם יכולים להוות דוגמא ליחסי בני האדם בעולם שבו כל כך קשה לחיות. 

 


רוצים לקבל ייעוץ בקשר לילדיכם?


התקשרו עכשיו למיסטיקנית אביה לוי מתקשרת, נומרולוגית, קוראת בקלפי טארוט ומטפלת בביו אנרגיה בטלפון :  072-3401003 שלוחה 65 ותהנו מייעוץ מקצועי ואישי במענה מידי.

 

 
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי