אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הכל על מזל טלה

הכל על מזל טלה

מזל טלה - ARIES

תאריכים: 21 במרץ- 20 באפריל

 

מזל טלה הוא מזל הרגש, הדחף והתשוקה. בני המזל מאופיינים בהיותם טיפוסים אמוציונליים ואימפולסיביים. הטלאים רוצים להיות תמיד במקום הראשון, לנצח, הם לא מסתפקים בפחות מזה ויש בהם מידה של "הכל או כלום".


לטלאים כושר מנהיגות הנובע מהכריזמה, הקסם האישי והאישיות המושכת שלהם. הם מסוגלים לסחוף אחריהם אנשים ומצליחים מאוד ביזמות ובהתחלות פרויקטים. לרוב, יאבדו עניין לאחר השלב הראשון של הפרויקט ויחפשו את הפרויקט הבא. כשם שמזל זה הוא הראשון בגלגל המזלות כך גם בבני המזל קיים הצורך להיות ראשונים והאהבה להתחלות.


הטלאים בעלי בטחון עצמי גבוה, צועדים ללא פחד אל עבר הלא-נודע. הם נהנים מאתגרים והתמודדויות חדשות, בעיקר בגלל שהם מצליחים בהם. טיפוסים אנרגטיים, דינמיים ומאוד אקטיביים שאוהבים ליצור וליזום. יש להם התלהבות גדולה מן הדברים שהם עושים, ולכן לא יעסקו בעניין שלא יוצר בהם להט וריגוש.


הטלאים אוהבים להיכנס לויכוחים סוערים וחריפים בהם הם משמיעים את דעתם, אפילו אם היא לא מקובלת. הם לא קלים לשכנוע ואוחזים בדעתם בעקשנות. תמיד יאמרו את המילה האחרונה. הטלאים ידברו "דוגרי" בגובה העיניים וישימו את הדברים על השולחן. אינם בעלי חוש דיפלומטי ולעתים יחשבו כחסרי טאקט. הם פועלים מתוך דחפים ויצרים עזים המונעים מהם להפוך לצופים מן הצד. הם מעונינים להיות פעילים במרכז ההתרחשות, שם קורים הדברים המעניינים. פעולותיהם לעיתים פזיזות, אך הם לא יתחרטו על העבר.

הכוכב
מרס (מאדים) הוא הכוכב השולט במזל טלה. מרס הוא אל המלחמה במיתולוגיה הרומית. צבעו האדום של הכוכב מתקשר עם הדם הנשפך במלחמה ועם התשוקה המאפיינת בני מזל זה. אל המלחמה מסמל בטלאים את נכונותם לצאת למאבק. הם מלאים עוז, אומץ ואגרסיביות שיעזרו להם בשדה הקרב.

בילוי ופנאי
ישקיעו את כל מרצם בספורט תחרותי ופיזי כמו פוטבול, כדורגל ואומנויות לחימה.

אהבה
כמו בחיים כך גם באהבה: טלאים הם טיפוסים מלאי תשוקה ויצרים שינהלו מערכות יחסים לוהטות ומעניינות. הם אוהבים לשחק בתפקיד המפתים ונהנים מיצירת קשרים חדשים. זקוקים לטיפוסים שמתאימים לקצב הדינמי שלהם ושיאמרו להם כמה הם נפלאים. טלאים הם יצורים מיניים שיכולים להיות בקלות דון ז'ואנים או פאם-פאטאלים.

מפורסמים בני מזל טלה
יוהן סבסטיאן באך, ליאונרדו דה וינצ'י, וינסנט ואן גוך, רנה דקארט, אמיל זולא, יגאל ידין, ולדימיר נבוקוב, ריטה, וורן בייטי, סנדי בר, ציפי שביט, מרלון ברנדו, פרנסיס פורד קופולה.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars  בפייסבוק.


לשיחה אישית עם דניאל רועה, אסטרולוג והילר, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל המומחים בטלפון: 072-3401003 שלוחה 55 בעלות 9.9 ש"ח בלבד לדקה.


למאמרים נוספים:

מזל טלה והתאמתו לשאר המזלות
תחזית שבועית של מזל טלה

מחשבונים אסטרולוגיים
רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי