אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
המזלות המיסטיים

המזלות המיסטייםמהי ראיה מיסטית? כיצד היא באה לידי ביטוי בחיי היום יום? לאלו מן המזלות בגלגל יש ראיה מיסטית רחבה יותר? ומה נעשה כדי להרחיב את הראיה המיסטית שלנו? ובכן, ראיה מיסטית הינה ראיה כוללת, רחבה ורב כיוונית. ראיה מיסטית הינה אותה ראיה המציצה לעבר, בודקת את ההווה, ובוחשת בעתיד.

במלים אחרות ראיה מיסטית מנסה לראות את סך כל האלמנטים המרכיבים מצב מסויים. בראיה מיסטית אמיתית אין מקום לאגו. למה? כי האגו מונע מאיתנו שיפוט אוביקטיבי שכל כך נחוץ כדי לראות את האמת. בחיי היומיום הראיה המיסטית באה לידי ביטוי כל הזמן. גם במצבים טריוויאליים לחלוטין וגם במצבים מורכבים עד מאוד.

בכל מצב בו אנו מתבוננים קיימת גם הראיה המיסטית. כדי לפתח ראיה נחשקת זו בראש ובראשונה עלינו לגלות חמלה כלפי האחר בכל מצב. כמו כן, עלינו לגלות סבלנות וסובלנות כלפי הזולת. את השיפוט שלנו עלינו לצמצם ולבדוק אותו היטב. ולבסוף עלינו לגרש מלבנו כל דעה קדומה באשר תהיה. או אז נהיה מוכנים רוחנית והראיה המיסטית לא תאחר לדפוק על חלונות עינינו.

ומי הם המזלות אשר ניחנו בראיה מיסטית? ובכן, בראש ובראשונה האריה. מזל אריה נחשב בפילוסופיה המיסטית למלך ההתבוננות. ממרום רעמתו רואה האריה את הדברים כהוויתם וזהו בעצם הסוד הגדול. אחריו מגיעים הדגים שההתבוננות במעמקים נהירה להם מקדמא דנא. והם יודעים באופן אינטואיטיבי לצלול למעמקי הראיה המיסטית ולהוציא ממנה את המיטב. אחריהם בתור מצויים הקשתים אשר נחלקים לשתי קבוצות.

קבוצה אחת של קשתים היודעים למרוח קסם מרפא על החץ ולהוביל אותו ללב המטרה. והקבוצה השנייה שחציה מפספסים את המטרה הרוחנית וחוזרים כבומרנג לפגוע בהם. כדי להמנע ממצב אומלל זה ואולי אפילו להתקדם לעבר הראיה המיסטית על בני מזל קשת מן הקבוצה השנייה למלא את ליבם חמלה ולשדרג את דרגת הנדיבות שלהם. במידה ואכן כך יעשו, מובטחת להם ראיה חדה כשל אחיהם מן הקבוצה הראשונה.


לשיחה אישית עם עליזה גבאי קרשבסקי, מומחית בקריאה בקלפים, קריאה בקול, אסטרולוגיה מדיומלית, תקשור ופתרון חלומות, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון:
072-3401003 שלוחה 30  .למאמרים נוספים:
מיסטיקה ורוחניות
תהלים ומזלות
אסטרולוגיה שבועית
אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי