אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
הרצל ליפשיץ 1924-2015

הרצל ליפשיץ 1924-2015

כוכב ענק נפל בשמי האסטרולוגיה, הרצל ליפשיץ, מגדולי האסטרולוגים בארץ ובעולם, הלך לעולמו ב-ה' באדר תשע"ה ב-24.2.15, בשיבה טובה והוא בן 90 במותו.

 

פורטל המיסטיקה סטארס שולח את תנחומיו לבני המשפחה , מי יתן ולא תדעו עוד צער! הלוויה תיערך היום, יום חמישי 26/02/15 בשעה 13:30 בבית העלמין בערד.

 

הרצל ליפשיץ כיהן במשך שנים רבות כאסטרולוג הבית של פורטל המיסטיקה וצבר קהל מעריצים בארץ ובעולם בזכות תחזיותיו המדוייקות.

 

מיסטיקנים מנבחרת ASKme מספידים את זכרו:

 

זהבה שוורץ:

"בכיר האסטרולוגים שלנו, הרצל ליפשיץ הלך לעולמו והוא בן 90. הוא היה אחד האסטרולוגים הידועים בארץ אם לא הידוע ביותר, מי שזוהה עם אסטרולוגיה כמדע, מי שהיה חזאי ויועץ לפוליטיקאים, כמו גם לאנשים פרטיים מן השורה.

הרצל החל לעסוק במקצועו בשנת 1972 ובשנת 1987 פרסם ספר "לא יאומן כי יסופר, סיפורים מהחיים" ומאז הפך דמות ידועה בכלי התקשורת הישראליים אשר נועצו בו באופן קבוע. בשנת 2008 פרסם ספר שני: "כיצד השפיעו הכוכבים על הצלחותיו וכשלונותיו של היטלר" הספר תורגם גם לאנגלית.

הרצל כיהן כאחד המיסטיקנים ב"קו המומחים" והרבה לפני כן כאסטרולוג הבית של פורטל המיסטיקה "סטארס".

מהיותו כה קרוב לכוכבים בחייו, לבטח ימשיך לעקוב אחרינו גם מלמעלה וישגיח עלינו...

יהי זכרו ברוך!"

 

מירי יערי:

"הרצל איש הכוכבים, הכרתי אותך מהתחזיות שכתבת בעיתונים. הרבה מאוד שנים חזית והבאת לנו עדכונים מהידע העצום והרב שניחנת בו.

נוח בשלום איש יקר... יהי זכרך ברוך"

 

ג'ודי בר:

"לזכר הרצל ליפשיץ - אחד המיסטיקנים הותיקים והמוערכים. אני זוכרת שהלכתי אליך בנעורי... איש מרשים ומסתורי... ואמרת לי שגם לי יש כוחות... ולא האמנתי... ואכן צדקת... יהי זכרך ברוך בצרור הנשמות אמן!"

 

בת שבע דור:

"הרצל ליפשיץ זכרונו לברכה היה מאור גדול ואורקל לרבים, למדינת ישראל וגם קיים את הייעוד והמהות של היהודי "להיות אור לגויים"... פועלך שזור בענייניה המהותיים של המדינה, של אנשים רבים, של משפחתך ומקורביך... הנחלת ידע רב לתלמידיך...

כולנו מצטערים צער רב על לכתו וכי הסתלקה נשמתו מן העולם הזה... תפילתנו לעילוי נשמתו וכי באותה בהירות ובקיאות שכה הפליא לראות את הנסתר, תסייע לו להגיע למקום גבוה בעולם הבא, משם יאיר על כל שאהבה נפשו, יקיריו ואוהביו... תפילתנו תלווה אותו ותאיר דרכו בחצותו את הגשר אל העולם שכולו טוב וכולו אור...

יהי זכרך ברוך, יזהר אורך לנצח

בשם כל בית ישראל"

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי