אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
השם הפרטי כמצפן לחיינו

השם הפרטי כמצפן לחיינו

מאת: אמנון סער


ידוע שהשם הפרטי שלנו מצביע על התכונה הדומיננטית המובילה להגשמת ייעודנו בחיים. גם לשם המשפחה יש חשיבות לגבינו:


לדוגמא: אקח שם מהסביבה הקרובה אליי (וכדי לא לפגוע באף אחד): אמנון סער.
אמנון = 1+4+5+6+5=21=3 תכונה יצירתית.
סער = 6+7+2=15 =6 תכונת משפחתיות.

את העובדה שאני יצירתי אפשר לראות בכך שאני בעל כושר ביטוי טוב בכתב, אחרת כנראה שלא הייתם קוראים את סדרת המאמרים שלי....גם התכונה המשפחתית מאפיינת אותי אישית, התא המשפחתי הוא המנוע שלי בחיים.

מה עוד אפשר ללמוד מהשמות? גם תכונות פנימיות. אלו תכונות עמוקות שלעיתים האדם לא מחצין או מעוניין להסתיר, וכבר פגשתי גם אנשים שלא היו מודעים להן עד ש"גיליתי" להם, והם "נזכרו" שזה נכון.

אגב, במסגרת עיסוקיי אני יועץ לבעלי עסקים וחברות השמה בבחירת עובדים. מועמד חדש לעבודה הממלא טופס פרטים אישיים יכול לתאר את תכונותיו ככל שיעלה על דעתו. המספרים שלו מעידים אם כתב אמת או לא. יותר מכך, ניתן לבדוק דרך המספרים אם תכונותיו מתאימים לעיסוק המוצע.

אז איך מגלים תכונה פנימית?
הסוד מסתתר באותיות א.ה.ו.י .

לדוגמא בשם אמנון סער מסתתרות שתי אותיות: ו (6), י (1) = 7. וכפי שראינו מלמד המספר הזה על חיבור לרוחניות ומיסטיקה אותו אני מממש בעיסוקי כנומרולוג.
שאר האותיות: מ, נ, ן, ס, ע, ר = 29=11= 2 מלמדות על תכונה נוספת, חיצונית: רגישות אשר מהווה כלי הכרחי במסגרת עבודתי עם לקוחותיי המשתפים אותי בעיותיהם האישיות, לעיתים  הכמוסות ביותר על מנת שאוכל לסייע להם בפתרון.

רגע, עוד לא סיימנו...
חיבור של השם הפרטי ושם המשפחה נותן לנו אינפורמציה נוספת, השאיפה. לכן, אמנון=3 +סער=6 וביחד=9 יהיה הקוד המוביל של המספר שהוא: העברת מסרים, הדרכה, הרצאה. ואכן זהו תחום נוסף בפעילותיי, הרצאות.

השם אם כן, מהווה חלק דומיננטי וחשוב בפוטנציאל ובפאזל המספרים המקיפים את האדם. אפשר להזכיר שהמגזר החרדי (המודע למשמעות השם) מקפידים לקרוא לאדם בשני שמות, לדוגמא: שמו של האדם הוא אברהם יצחק מזרחי, אז כולם יכנוהו אברהם - יצחק. אם אשה נקראת חנה - צילה כהן אז יכנוה חנה - צילה. 

חשוב מאד שהשם יתאים לתאריך הלידה וקיימת טכניקה נומרולוגית לבדיקה זו. כאשר אין התאמה, תיתכן האפשרות של קושי במימוש המטרות בחיים. זו הסיבה לתופעה המתרחשת בשנים האחרונות לשינוי או הוספת שמות או אותיות. יחד עם זאת לא מומלץ להיחפז ולשנות שמות. רצוי להתייעץ עם אדם מוסמך ומקצועי. יש לדעת ששינוי שם עשוי באותה מידה לחבל במימוש המטרות וקשיים בגורל.


ישנו פן נוסף של שמות המצוי בקבלה ואשר לפיו לאותיות ישנן תדרים המשפיעים על האדם. עוד נבחן את הנושא כשנעלה את נושא הנומרולוגיה הקבלית.

וכדי לסכם את נושא השמות ולהדגיש את חשיבותו ניקח כדוגמה את ראש האופוזיציה מר בנימין נתניהו. השם בנימין = 9 (ורבאלי ) נתניהו =8 (שאפתנות, כח, מעמד) וביחד התוצאה 17=8 מסמל על  השאיפה להצלחה, להובלה, לפרסום. יודגש כי: בנימין נתניהו לא היה נמצא במקום שהוא נמצא אם שמו היה שונה. במקרה זה התכונות שלו היו שונות ולכן סביר להניח שהיה עוסק במשהו אחר או שהיה מצוי בזירה הפוליטית בדרג אחר.

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

לשיחה אישית עם אמנון סער, נומרולוג וגרפולוג ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל  בטלפון: 072-3401003 שלוחה 52 .

מאמרים נוספים:

חישוב נומרולוגי שלי
שמות בנומרולוגיה ובקבלה
היכולת העסקית ע"פ הנומרולוגיה

מקצועות ונומרולוגיה
תחזית נומרולוגית יומית עד אליך ב-SMS


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי