אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
השנה הנומרולוגית שלך

השנה הנומרולוגית שלך


אחד החישובים שנומרולוגים עושים הוא של שנה אישית - כלומר, בכל יום הולדת אנו מתחילים בעצם שנה נומרולוגית חדשה

מאת: פנינה שמעוני


המפה הנומרולוגית שלנו מבוססת על השם הפרטי ותאריך הלידה. היא מצביעה על תכונות אופי, פוטנציאל בתחום הזוגיות, קריירה, השיעורים שעלינו ללמוד ועוד.

אחד החישובים שנומרולוגים עושים הוא של שנה אישית. לכל שנה יש אנרגיה שמאפיינת אותה. בכל יום הולדת אנו מתחילים בעצם שנה נומרולוגית חדשה, היא  מתחילה ביום הולדת ומסתיימת ביום הולדת הבא.

חישוב נומרולוגי לשנה האישית:

שנה אוניברסלית מתחילה מ-1 בינואר ומסתיימת בסוף דצמבר. כיום אנו מצויים בשנה אוניברסלית  מספר 11.
החישוב הוא 2009 = 2 + 0 + 0 + 9 = 11 = 2 
השנה האישית היא השנה שלנו, מיום הולדת ליום הולדת. למשל, אם נולדת בתאריך 3.8.1987 החישוב שלך הוא: יום הלידה+חודש הלידה: 3+8=11. מוסיפים את השנה האוניברסלית שהיא 2, כלומר 2+2=4. את{ה} בשנה 4. החל מחודש אוגוסט, יום ההולדת שלך, מתחילה לך שנה 4.


שנה 1
יש לאדם כח ליזום ולהתחיל פרוייקטים, יש לו אנרגיה רבה ליישם רעיונות ולהתקדם בחיים.  
מאופיינת ע"י השמש שהיא מקור האנרגיה הגדול ביותר. להרבה אנשים יש פרסום בשנה זו והם עולים על הבמה.

שנה  2
תומכת יותר בזוגיות, אינטימיות, שיתוף פעולה. זוהי השפעה של הירח, שהוא בניגוד לשמש, זורח בלילה, נסתר, תת מודע, יותר חיבור פנימה לרגשות. יש מצבי רוח בשנה כזו, עליות וירידות.

שנה 3
נשלטת ע"י כוכב יופיטר, אנרגיה של התרחבות, גדילה, שפע, מזל, ביטוי עצמי ויצירתיות. זו שנה של הזדמנויות והשיעור הוא להתמרכז על מנת לא להיות מושפע או להגזים.

שנה 4
נשלטת ע"י כוכב אורנוס, תאופין ע"י אחריות ועבודה קשה. יש לתכנן תכניות לעתיד, לחשב חישובים כספיים עד הפרטים הקטנים, להימנע מהוצאת כספים ולשמור על סדר יום קבוע ועקבי. הרבה אנשים שפונים לקבלת ייעוץ מתלוננים על "תקיעות" בחיים ועל תקופה קשה שהם עוברים נמצאים בשנה אישית 4 או 7, אלו שנים שמתאפיינות באנרגיה סגורה, מבודדת והתכנסות פנימה.

זו אנרגיה בונה ויציבה. אין תמיכה לעשיית שינויים, לקלילות, להרפתקאות. יש תמיכה לחריצות, משמעת ומסגרת. היות והשנה האישית הבאה בתור היא 5 והאנרגיה היא הפוכה ל-4, כלומר: יותר קלילות, חופש, פריצת מסגרות, תנועה והנאות, כדאי לאדם שנמצא בסוף שנה אישית 4 להתחיל לנווט את עצמו לאנרגיה 5.

שנה 5
מסמלת את הקלילות, חופש, שינויים, תנועה. מומלץ לצאת לחופשה קצרה, לצאת עם חברים מדי פעם, זאת על מנת לרכך את המעבר משנה 4, המעניקה תחושת כובד.


שנה 6
בשנה זו יש אנרגיה של כוכב ונוס - אהבה, רגשות , בעיקר כלפי המשפחה והקהילה הקרובה.  האדם יהיה יותר פשרן ולא ירצה לעורר מחלוקות ומריבות. יעדיף לרצות למען הרמוניה. כדאי להשקיע לאדם שנמצא בשנה 6 בחיזוק הזוגיות, במפגשים משפחתיים ולהתחבר לרגשות. שנה טובה להצלחה ושפע כלכלי.


שנה 7
תאופיין באנרגיה של שנת שבתון. היא מלווה ברצון התבודדות, מנוחה, לימודים רוחניים, פילוסופיה ומעולה לעסוק במדיטציה. מומלץ לעשות חשבון נפש, לוותר על כעסים ישנים ולהקדיש זמן להתפתחות רוחנית. זהו זמן מעולה ללימודים, בעיקר לימודים רוחניים ופיתוח מודעות עצמית.
דוגמא לתחושה שאדם מרגיש בשנים אלו: כשאנו נוסעים בחו"ל ברכבת והרכבת נכנסת למנהרה למשך 10 דקות. חשוך בחוץ, לא רואים נוף, תחושה של כליאה. אפשר לנצל את הזמן שלפעמים נראה כמו נצח לקריאה, לשינה, למדיטציה, לשיחה עם השכן.

אלו ההזדמנויות שעלינו לנצל בשנים אלו, חשבון נפש, תכנון, למידה, שקט, מנוחה. והגל עובר, המנהרה מסתימת ושוב נצא לאור, לשנים 5/8 שבהן נוכל לפרוץ קדימה ולממש את כל התכניות שתכננו ב"מנהרה”.

יש לציין שיש גם חודש ויום אישיים בתוך שנה, ואם בכל זאת יש לנו צורך לצאת מהשגרה ניתן למצוא את העיתוי המתאים בחישוב הנומרולוגי. התקשרה אלי פעם בחורה שהייתה מאוד נסערת בקשר הזוגי שלה ולחצה עלי שאומר לה שנכון לה להתגרש  עכשיו. בדקתי את המפה שלה וראיתי שהיא נמצאת בשנה 7.

הסברתי לה שתיקח פסק זמן, תיכנס פנימה לתוך עצמה ולא תיקח שום החלטות רציניות בחודשים הקרובים. פה הנומרולוגיה באה לעזרתנו בנושא של מניעה. לפעול מתוך ידע ומודעות ולא תמיד מתוך יצרים או מצב רגשי זמני לא מאוזן.

חשוב לדעת שכל מה שקורה בחוץ, בעולם היחסי, הוא שיקוף של מה שקורה בתוכנו פנימה. ולכן ככל שנהיה מודעים פנימה, להשפעות של המפה הנומרולוגית שלנו, לתקופות ולמחזורי החיים שאנו עוברים, יהיה לנו יותר קל עם העולם.

 

אמרו חז"ל - ”זמן לכל ועת לכל חפץ"


לשיחה אישית עם פנינה שמעוני, נומרולוגית ויועצת בקלפי טארוט, ניתן ליצור קשר עם מרכז המומחים של ישראל בטלפון: 072-3401003 שלוחה 29 .

רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.

 


למאמרים נוספים:
נומרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS                           

קבלת החלטות ונומרולוגיה
תחזית אסטרולוגית עסקית
השעה שבה נולדת
נומרולוגיה של האלף ה-3


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי