אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
התאמה זוגית בין מזלות בבית האח הגדול 4

התאמה זוגית בין מזלות בבית האח הגדול 4

 


לפני שלושה שבועות נפתחו דלתות האח הגדול ובפעם הרביעית נכנסו אליו דיירים חדשים. בדקנו בשבילכם מה צופים הכוכבים לזוגות בבית. 

 

ערכנו לפניכם התאמות בין הזוגות שנרקמים בבית האח הגדול 4, מי מתאים למי ומי לא מתאים למי...


קוטי ויאנה

קוטי מחזר אחרי יאנה ללא הרף, בוא נגלה מה המזלות שלהם חושבים על זה:  

 

קוטי מזל סרטן - תאריך לידה: 21/07/1982  ויאנה מזל קשת - תאריך לידה: 29/11/1988

 

קנאותו של הסרטן מתודלקת באמצעות דרכיו הפוחזות וחוסר אחריותו של הקשת; הקשת משתעמם מתלותו של הסרטן. הקשת החברותי יכול לפתוח מחוזות חדשים עבור הסרטן ברוך-הדמיון, אך לרוע המזל, לא יוכל הקשת לספק לסרטן את הביטחון באהבה לו הוא זקוק באופן-תמידי. הקשת אוהב לטייל ולנדוד בעוד הסרטן הוא יושב-בית. מחויבותו של הסרטן ל"ביחד מוחלט" רק גורמת לקשת להתרחק באופן-נואש. בנוסף, הבוטות והקולניות של הקשת, פוגעת שוב ושוב בסרטן הרגיש. עדיף להם, לשניהם, שיהיו חברים ולא אוהבים!!!!


ערן ויאנה

ערן, חושבת שיאנה "מדהימה" ואמר שאם לא היתה נצמדת לקוטי הוא היה מתחיל איתה, בואו נראה אם הם מתאימים זה לזו:


ערן מזל עקרב - תאריך לידה: 30/10/1981 ויאנה מזל קשת - תאריך לידה: 29/11/1988


העקרב נמשך לסגנונו החופשי וחסר-המעצורים של הקשת. העקרב יהיה השליט, אך הוא אינו מסוגל לשמור לאורך-זמן על ציותו של הקשת המעופף וחסר-המנוחה. הקשת חושב שהדגש צריך להיות על שעשועים והרפתקאות חדשות; העקרב רוצה ביטחון ואהבה-מתמדת. הקשת הוא פטפטן, לוקח מערכות יחסים בקלות; ואילו העקרב הוא מאופק, חשאי וקנאי ביותר באהבה. העקרב רוצה את הקשת בבית, והקשת רוצה לנדוד. זהו רומן ללא עתיד!

 

בטי ודודו קפרא

בטי מזל תאומים תאריך לידה: 24/05/1982, ודודו מזל סרטן תאריך לידה: 02/07/1977

 

הסרטן מלא התשוקה מספק את צרכיו של התאומים. הצורך של התאומים "לשחק באהבה" עשוי לפגוע בסרטן הרגיש. אמונו של הסרטן מתערער לנוכח הצורך של התאומים בפלירטוטים ורומנים מהצד. לשניים תחומי עניין מעטים מדי למערכת יחסים ארוכת טווח. הסרטן זקוק לבטחון ויציבות בעוד שהתאומים שונא להיות קשור ומחוייב... בקיצור לא מהזיווגים המוצלחים...

 

אביבית ורגב שי

אביבית שמחפשת גבר עם הכנסה של 50,000 נטו בקלות יכולה למצוא את זה בשי רגב האם זה מספיק ? האם זוגיות בניהם יכולה להחזיק מעמד לאורך זמן?


רגב מזל שור - תאריך לידה: 12/05/1977, ואביבית מזל שור - תאריך לידה: 11/05/1982


שני בני מזל שור לא יוצרים זיווג מרגש שכן שניהם אנשים אוהבי בית ומעדיפים בטחון על פני הרפתקאות. עם זאת שניהם אוהבים כסף עבודה קשה אמון והבעת רגשות. בת מזל שור נוטה להיות רגשנית יותר מבין השניים. כיון ששניהם ישירים לגבי מה שהם מחפשים בחדר המיטות לא תהיה להם בעיה בתחום הזה. השעמום הוא המכשול. הפתרון - כל אחד מבני הזוג צריך תחומי התעניינות משלו הרחוקים מתחומי ההתעניינות של בן הזוג.

 

שרי ואיתם

למרות ששרי לא מעוניינת באיתם לדבריה: הוא לא הטעם שלה, אולי כדאי לה לחשוב על זה שנית. לפי התאמת המזל שלהם הם זיווג מוצלח!

 

שרי מזל בתולה - תאריך לידה: 02/09/1988 ואיתם מזל עקרב - תאריך לידה: 24/10/1984


זיווג מוצלח...העקרב החושני ימשיך לפתות את הבתולה להרפתקאות נועזות יותר ויותר. הבתולה מרוצה מהעקרב ומאחר והעקרב הוא רכושני ומאוד נאמן, וזה גורם לבתולה לחוש נאהב ומוגן. הם גם מעריצים זה את שכלו של זה. הבתולה הינו לוגי, אינטלקטואלי ואנליטי. העקרב הינו ברוך-דמיון, בעל-חזון ובעל הבחנה. לשניהם יש לעתים בעיה בהפגנת רגשותיהם האמיתיים. העקרב הינו הפכפך אך שומר-סוד; הבתולה הינו סגור ומאופק. ייתכן ויהיה ביניהם קונפליקט באשר למי מהם מנהל את העניינים, אך נכונותו של הבתולה לפשרה תשמור על העקרב צייתן.


 התאמה בין מזלות    מחשבון התאמה בין מזלות


רוצים גם אתם לדעת מה המזל המתאים לכם?

אתם מוזמנים לבדוק מה הכוכבים אומרים עליכם - מה הסיכויים שלכם להצליח עם בן הזוג שלכם. 

 


 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי