אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
זוגיות בבית בפאנג שואי

זוגיות בבית בפאנג שואי

מאת: גאיה אריאל


המרחב המקיף אותנו, ובמיוחד הבית שלנו, הוא מראה מצוינת למי שאנחנו.


במאמר זה אתן מספר כלים שכל אדם יכול ליישם בביתו, על-מנת לתמוך בניקוי מערכות יחסים קודמות וזימון זוגיות חדשה, המתאימה לאדם שהוא כרגע.


לפני זימון משהו חדש לחיים - יש לנקות את הישן. מערכות יחסים קודמות נמצאות בשדה האנרגיה שלנו, אלא אם כן ניקינו אותן באופן מודע. מה שניתן לעשות כדי לתמוך בניקוי זה בבית הוא להוציא חפצים, תמונות ודברים המזכירים לנו את האנשים שכרגע אינם חלק מחיינו. חשוב במיוחד כאשר מדובר במערכות יחסים לא חיוביות או כאלו שהעלאת זיכרונות מהן מעציבות אותנו. מתנות, צילומים או חפצים שקיבלנו מבני זוג קודמים משאירים אותם בשדה האנרגיה שלנו ופועלים על תת המודע שלנו ללא הרף. לאחר שניקינו כמה שאפשר את ה"שאריות" הפיזיות, מומלץ לטהר את הבית.

 
טקס טיהור פשוט ונעים


מתחילים בניקוי פיזי: שטיפת הבית עם הרבה מים, תוך כוונה להוציא החוצה את כל האנרגיות הלא רלוונטיות מהחיים.


לאחר מכן, מדליקים נרות בכל הבית (ללא הגזמה, נר או שניים בכל חדר), עוברים עם פעמונים או קערות טיבטיות ומשמיעים צלילים בכל הפינות. אפשר גם מחיאות כפיים, למי שאין כלי אחר מתאים.

הצלילים של הפעמונים מנקים ומשחררים אנרגיה תקועה של מריבות, מחשבות וכדומה.


לאחר הצלילים, עוברים באותו חלל עם מרווה - שורפים מרווה יבשה בקערת חרס או בתוך קונכייה, ועוברים בכל פינות הבית עם העשן. המרווה מטהרת ומזככת את האנרגיה בבית. מומלץ לפתוח חלונות. למי שאין סבלנות למרווה, ניתן לחילופין לעבור גם עם קטורת, אך האפקט לא יהיה זהה.


לאורך כל תהליך הטיהור חשוב להיות מרוכזים בדברים אותם אנו רוצים להוציא מהחיים. לאחר שמסיימים, מומלץ לשבת עם דף ועט ולרשום את כל האיכויות שאנו רוצים להכניס לחיים שלנו במקום. אם מתמקדים בזוגיות, מפרטים מה ומי אנו מזמנים לעצמנו.


לאחר שניקינו את האנרגיה הבלתי נראית, אנו פונים למרחב שלנו ובודקים: מה אנו מצהירים בפני היקום? אילו תמונות תלויות בבית שלנו? נשים בודדות ועצובות? ים סוער? האם הקירות חשופים? בחדר השינה שלנו - האם יש מעבר משני צידי המיטה? האם אנו מזמינים את האנרגיה של בן הזוג הפוטנציאלי שלנו?


בפאנג שואי אנו שמים דגש חזק על הנראה לעין. מומלץ לתלות תמונות של זוגיות או של הרמוניה: טבע יפה, סמלים של אהבה: שתי ציפורים, שני ברווזים. על המיטה - שתי כריות, שני שטיחונים בשני צידיה ועוד. חשוב שיהיה בחדר סמל לזוגיות שממש מדבר אליכם. הקפידו שתשרה בו אוירה רומנטית - לא לבלגן אותו, לא להפוך אותו לחדר ילדים או מחסן.

מה שנראה לעין הוא מה שאתם מזמנים


אם המיטה צמודה לקיר, מיטת התינוק נמצאת בחדר וגם השטיח של הכלבה. אין מקום לבן זוג רומנטי וחתיך אצלכם בחיים. גם "לונגי" שמצוירים עליו חייזרים, התלוי מעל למיטה, לא ממש מזמן בן-זוג אנושי מהמימד הזה. כך גם לגבי מלאכים, פיות ושאר טרולים ויצורי טבע קסומים

 

למהדרין


ניתן ואף מומלץ במידת האפשר לקנות סט מצעים חדשים, או אפילו מיטה או מזרון חדשים. הכיוון השייך לזוגיות הוא דרום-מערב - ניתן להניח בפינה הדרום מערבית של הבית או של החדר סמל של זוגיות: תמונה, שני נרות אדומים, שני קריסטלים (רוז קוורץ למשל), או כל דבר אחר המסמל עבורכם זוגיות.

_______________________________________________________________________


רוצים לקבל עדכונים חדשים מדי יום? הצטרפו ל-Stars בפייסבוק.


למאמרים נוספים:

קצת על האישה בפאנג שואי

מודעות ומערכות יחסים

פאנג שואי להעצמת האהבה בחיינו
מי מתאים לכם על-פי האסטרולוגיה הסינית


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי