אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
חודש הארנבת - הורוסקופ חודשי על-פי האסטרולוגיה הסינית

חודש הארנבת - הורוסקופ חודשי על-פי האסטרולוגיה הסינית


מאת: שלומית שטייינברג. יועצת בכירה לאסטרולוגיה סינית, פנג שואי ולמטפיסיקה סינית.חודש מרץ, המזוהה בדומה לשנת 2011 עם מזל הארנבת, צפוי להיות חודש של שלווה, עדינות ורוגע, במיוחד לאור השינויים הרבים שחלו בעולם לאחרונה.


תחומי האמנות והעיצוב יתקדמו בצעדי ענק החודש וכך גם הנשים שבינינו – אלו יתחילו להתקדם יותר מבחינה מקצועית, בהתאם ליכולתן לדבר ולהביע את עמדותיהן. האלמנט הנשי בולט במיוחד החודש.
בתחום ההוראה יחול שינוי בעל משמעות – התקדמות חשובה או עיסוק גובר וגובר בתחום בשיח הציבורי. הצורך בלימודים יילך וייגבר אצל אנשים רבים. אם חשבתם ללמוד – זה הזמן להירשם.

 חולדה (7.12 - 4.1)


סביר כי תחושו בחוסר סיפוק רגשי במידה ואינכם לוקח ברצינות את האנשים הסובבים אתכם. במידה וקיים יחס טוב משני הצדדים, הפתעות יצוצו - קיימת אפשרות לאירוע משמח בקרב המשפחה, כאירוסין, חתונה. החודש יש לשים לב לבריאות יותר- שמרו על עצמכם. מבחינה מקצועית, זה הזמן לקבל העלאה בשכר וקידום.


שור (5.1 – 3.2)


חודש מרץ אינו מעודד מבחינה רגשית – זו צפויה להיות תקופה לא רגועה. ייתכן ותחושו בבדידות מאנשים קרובים, חברים או מבני זוג. מבחינה מקצועית, רבים מכם יחושו צורך לעבוד לבד או באופן עצמאי יותר החודש. ייתכן והבוס ירחיק אתכם מאחרים בעבודה משלכם, שלא ממש חשבתם עליה או רציתם בה. שיתוף פעולה בעבודה עשוי שלא לעלות טוב, כך גם הכרויות חדשות - נסו לדחות דברים אלו לחודש אחר.


נמר (4.2 – 5.3)


חודש מרץ הנו חודש מעולה לנמרים שביניכם. תחום הזוגיות והאהבה פורח ומשגשג, הן לרווקים ולרווקות והן לנמצאים בקשר זוגי. בעבודה צפוי שינוי חיובי עבורכם, כגון העלאה בשכר, קידום או מעבר למקום טוב יותר. נסיעות יעשו לכם טוב החודש - כדאי לחשוב על טיולי סוף שבוע עם המשפחה וחברים.


ארנבת (6.3 – 4.4)


כל המעונינים ללמוד - זה הזמן. חודש מרץ נועד לתלמידים ולסטודנטים וצפויה בו הצלחה, גם למי שחשב ללמוד ולא עשה שום צעד בנושא עד כה.
מבחינת עבודה וזוגיות - לנשים כדאי לנצל את החודש לטובתן. גברים - כדאי להקשיב יותר לנשים שבחייכם, אלו יובילו אתכם להצלחה החודש.


דרקון (5.4 – 4.5)


לדרקונים צפוי חודש מאוד מעניין. בזוגיות קיימת שלווה, רגיעה והצלחה ומכאן שכדאי מאוד להינות מהמשפחה, בני הזוג והכרויות חדשות.
בעבודה, מנגד, יש צורך להיזהר יותר, בעיקר בנוגע למסמכים וחוזים שעליכם לחתום. התייעצו עם הבוס, עו"ד ואחרים כדי לוודא שלא יקרו בעיות דומות בעתיד.


נחש (5.5 – 5.6)


מעברים וטיולים ילוו את הנחשים החודש. קיימת הצלחה דרך נסיעות ותנועה בכל תחומי החיים - תוכלו להכיר אנשים חדשים בנסיעה או מעבר, להכיר בן זוג חדש, לקבל הצעת נישואין בטיול או לקבל הזדמנויות טובות במסגרת העבודה. הכל כל עוד אתם לא יושבים במשרד.
בעקבות המרץ והשינויים ייתכן ותחושו צורך להיות מעט לבד. נסו לא להתרחק יותר מדי מהקרובים אליכם.


סוס (6.6 – 6.7)


חודש מרץ לא צפוי להיות קל לאנשי הסוס מבחינה רגשית וחברתית. קיים קושי ודיכאון הנובע מחוסר סיפוק שהצטבר ולא נעשה עמו דבר. הקושי הזה דוחק אתכם לפינה, דבר שאינכם מרוצים ממנו. טיול או נסיעה קצרה עשויים לעשות פלאים.
דווקא מבחינת עבודה יכולה להיות הצלחה וכדאי להשקיע שם את המרץ.


כבשה (7.7 – 6.8)


אנשי הכבשה פורחים החודש, בעיקר מבחינה אישית. התחביבים באים יותר לידי ביטוי וקיימת נטייה לעסוק בהם יותר, בעיקר בתחומי האמנות. שימו לב שלא להתרחק מאחרים ומתחומי עניין אחרים בשל העיסוק המסיבי בתחביבים של עצמכם.
חשוב להיזהר יותר בדרכים היות וקיים מגנוט של אתגרים, מכשולים ואף תאונות.


קוף (7.8 – 7.9)


לבני מזל זה צפויה החודש זוגיות טובה ואהבה אמיתית.
מבחינת עבודה וכספים מנגד, קיים חשש לאיבוד כסף, שוד, שכחה של סכום כסף או הרעת תנאי שכר.
נסו לא לוותר על עקרונותיכם ולעמוד על שלכם מול הגופים הבעייתיים. לא מומלץ להמר החודש.


תרנגול (8.9 – 7.10)


חודש לא קל יעבור על התרנגולים, בכל תחומי החיים. קיים קושי בזוגיות ובתחום האהבה, היכול ליצור פרידות וויכוחים מיותרים. בעבודה מתרחש שינוי שתחילה תראו בו כשינוי שאינו רצוי עבורכם, אך לאחר מחשבה שנייה תבינו כי הוא טוב לכם לטווח הרחוק.
כל המעונין להתגרש, לסיים קשר בעייתי או להתפטר מהעבודה - זה הזמן!


כלב (8.10 – 8.11)


החברים האמיתיים שלכם יצוצו החודש - בזוגיות ובעבודה אנשים תומכים בכם ועוזרים לכם בכל דבר שתרצו.
זה הזמן לשותפות שתוביל להזדמנויות טובות יותר בעתיד.
החודש עומד לטובתכם – ניתן בהחלט לקבל בעבודה קידום או העלאה בשכר.  חודשד נפלא לאירוסין, נישואן, טקסי מעבר ובקשות מיוחדות בתחומי הרוחניות.


חזיר (9.11 – 6.12)


בדומה לאנשי הכלב, גם לאנשי החזיר קיימת החודש הצלחה בכל תחומי החיים, בעיקר דרך תמיכה מאחרים.
זוגיות טובה עומדת על הפרק. לרווקים ולרווקות מצפות הפתעות והנאות מהחיים. לנמצאים בקשר קיים צפי לאירוע חיובי שישפר וישדרג את מצב היחסים – אירוסין, חתונה או דברים אחרים.
מבחינה מקצועית, ניתן לקבל דברים בקלות רבה יותר ובעיקר דרך סיוע חברים, בתחומי הכספים, חוזים, מכירות ועוד.


______________________________________________________________________


רוצים לקבל תחזית אישית ומפורטת לפי המזל הסיני שלכם?
לשיחת טלפון אישית עם שלומית שטיינברג, יועצת מוסמכת למיסטיקה סינית, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ופנג שואי, התקשרו: 072-3401003 שלוחה 58


קראו עוד על אסטרולוגיה סינית

המזלות הסיניים - איזה מזל אתם?

מהי אסטרולוגיה סינית
הורוסקופ שבועי


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי